Batiste, Gold Shimmer Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów ze złotym pyłem)

Batiste, Gold Shimmer Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów ze złotym pyłem)

Szampon w postaci areozolu w krótką chwile przywróci przetłuszczonym włosom świeżość i blask, pozostawiając uczucie czystości. Batiste Gold Shimmer - ze złotym pyłem dodającym blasku. Pozostawia na włosach uczucie czystości i objętości. Suchy szampon to perfekcyjne rozwiązanie, w nagłych sytuacjach, gdy nie masz czasu na mycie włosów lub gdy chcesz odświezyć włosy pomiędzy myciami w tradycyjny sposób. W wygodnym rozpylaczu, doskonały do zastosowania w domu jak i poza nim. Zalety suchego szamponu: Suchy szampon w prosty sposób odświeża i ożywia tłuste, pozbawione połysku włosy. Pozostawia na włosach uczucie czystości i objętości. Idealny do użytku pomiędzy myciami. W wygodnym rozpylaczu, doskonały do zastosowania w domu jak i poza nim. Odpowiedni do każdego koloru i rodzaju włosów Przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn Sprawia, że stają się puszyste i wyglądają na świeżo umyte .

suche szampony
oczyszczające