Klorane, Spray Volume aux Fibres de Lin (Odżywka bez spłukiwania na bazie włókien lnu)

Odżywka bez spłukiwania na bazie włókien lnu, włosy cienkie jednocześnie pielęgnuje, ułatwia rozczesywanie i dodaje włosom objętości od nasady aż po same końce, nie obciążając ich. Włosy nie przetłuszczają się, a fryzura długo zachowuje kształt, objętość i lekkość. Włosy dobrze się układają.

do włosów bez objętości, do włosów normalnych
regenerujące, wzmacniające
z pompką
Skóra głowy
normalna

Intensywna objętość....

Odżywkę zakupiłam w aptece nie do końca zapoznając się z etykietą....
Produkt przeznaczony do włosów przyklapniętych, pozbawionych objętości.

Moje włosy są natomiast intensywnie puszące się. Po użyciu efekt był piorunujący.
Odżywka robi w 100% to co obiecuje producent.
Dodaje włosom gęstości, nie obciąża. Zapach bardzo delikatny, subtelny wyczuwalny w ciągu dnia.

Bardzo dobrej jakości. Atomizer jak dotąd najlepszy jaki spotkałam w odżywkach w spray do włosów.
Lekko żelowa formuła kosmetyku.

Stosowałam odżywkę na wilgotne włosy jak również na suche.
Zaobserwowałam, po użyciu na mokre efekt był zdecydowanie intensywniejszy.

Produkt wystarczył mi na prawie 5 miesięcy stosowania. Niekażdorazowo po umyciu włosów.
Stosowałam wówczas kiedy chciałam uzyskać efekt większej objętości. Idealny przed upięciem fryzury w kok itp.

Cena hm... Trochę z kosmosu, natomiast zdaję sobie sprawę marka i skład dobra jakość więc idzie zaakceptować w ostateczności.

Podsumowując osoby z przyklapniętymi bez objętości fryzurami szczerze polecam. Efekt gwarantowany :)