Yves Rocher, Prévention Soleil, balsam po opalaniu SOS

Yves Rocher, Prévention Soleil, balsam po opalaniu SOS

Balsam po opalaniu, regenerujący zniszczoną słońcem skórę, łagodzący poparzenia, utrwalający opaleniznę. Ma przyjemny, delikatny zapach, śliczne opakowanie i naprawdę działa. Mam niestety tendencje do przesadzania ze słońcem i ten balsamik świetnie się sprawdza na mojej zmaltretowanej słonkiem skórze. Dobrze nawilża.

skuteczny

Naprawdę łagodzi poparzenia, działa kojąco i utrwala opaleniznę, która pod jego wpływem szybciej zmienia się z raczka-buraczka na piękny brąz. Dobrze nawilża, a opakowanie cieszy oko.

lubię :)

Świetny balsamik po opalaniu ;)
Jest nawet lepszy od Cap Soleil, jednak cena w stosunku do pojemnosci jest spora...
Balsam rewelacyjnie sprawdza się na wakacjach. Koi przesuszoną skórę i odżywia ją. Poza tym ma śmieszne :) opakowanie :D
Ciałko jest nawilżone, miękkie. Polecam :)

bardzo fajny

Bardzo przyjemny kosmetyk. Używam go od 3 lat w czasie wyjazdów wakacyjnych gdy jestem narażona na zwiększoną ilość słońca i moim zdaniem bardzo dobrze spełnia swoje zadanie nawilżania skóry po opalaniu. Jest bardzo delikatny, doskonale się wchłania (szczególnie gdy skóra jest nadmiernie wysuszona), nie pozostawia tłustej warstwy, bardzo dobrze nawilża i zmiękcza przyjemnie skórę. Ma fantastyczny zapach, który nieodłącznie kojarzy mi się z wakacjami, słońcem, wodą i wypoczynkiem.

może być

Miałam go chyba dwa-trzy lata temu, nie pamiętam jakichś szczególnie dobrych wrażeń z nim związanych. Nawilżał i nic poza tym, po opalaniu wolę jakieś chłodzące kosmetyki. Wchłaniał się też średnio - ale jak już pisałam, ogólnie nie pałam miłością do balsamów :)<BR>