Yves Rocher, Yria, Rouge a Levres (Pomadka do ust)

Yves Rocher, Yria, Rouge a Levres (Pomadka do ust)

Kremowa pomadka w ładnym, trwałym opakowaniu. 15 kolorów do wyboru, ja mam zupełnie nieżyciowy koralowy. Ma lekką konsystencję, nawilża usta, dość dobrze kryje, z trwałością tak sobie.

niezła

Szminka dość długo urtrzymuje się na ustach, ładnie pachnie i nawilż, ale dosyć ciężko się ją nakłada, ponieważ ma taką sucha konsystencję, ale klorki śliczne. Opakowanie też mi się podoba:)
Niestety za to , że zawsze męczę się z nałożeniem jej pędzelkiem - to odejmuje dwie gwiazdki.

elegancka

według mnie, za tę cenę mogłaby być lepsza, niemniej nie żałowałam zakupu. zacznę wyjątkowo od minusów, zgodzę się z poprzedniczką - szminka jest strasznie twarda. nie wysuszyła mi ust, ale nakładanie było mało przyjemne. trwała, nie "włazi" w załamania ust, nie rozlewa się, piękny zapach i opakowanie powalające na kolana... chyba jednak jeszcze ją kupię:)

lip - STICK

Całkiem niezła pomadka - na 3+ . Kolory niestety przede wszystkim w ciepłych odcieniach (nie mogę sobie dobrać odpowiedniego) a zimne są zbyt jaskrawe. Przepięknie pachnie a mimo to nie uczula ani nie podrażnia. Okropnie twarda jak na szminkę (do tego wysuszyła mi usta :-( - dla mnie to poważny minus) Mimo to dobrze się trzyma na ustach (nie zostawia śladów na szklance :D ) W miarę wydajna i ładnie kryje.
Fantastyczne opakowanie - bardzo eleganckie - ale dla opakowania jej nie kupię ;-)

ok

Kupiłam, zachęcona wizażowymi recenzjami i... promocją, bo normalna cena jest jednak trochę za wysoka. I jestem bardzo zadowolona. Wybrałam kolorek 302 - coral i doskonale mi się go nosi. Faktycznie szminka jest raczej twarda, ale bardzo trwała i nie wysusza warg. I opakowanie - rzeczywiście śliczne. Polecam, szczególnie ten kolor - dla złotawych blondynek.

maly czarodziej ;-)

mam kolor Saumon czyli lososiowy. szczerze przyznam ze nie jest to kolor z gamy ktora lubie - jest naprawde pomaranczowy. Ale skoro jestem cieplym typem to powinien pasowac i w ramach dosc drogiego eksperymentu zanabylam rzeczona pomadke.
Jest dosc twarda ale nie nazwalabym jej sucha (sucha jest Colour Endure Oreala!), ma dobry poslizg i latwo sie naklada. Jest bardzo kryjaca wiec nie ma szans by naturalny kolor warg w jakikolwiek sposob zlagodzil ow pomarancz ;-). Trzyma sie dlugo, nie zjada przy rozmowie czy piciu (rowniez wytrzymuje cieple napoje), przy jedzeniu sciera sie rownomiernie, nie ma brzydkiego efektu na wpol zjedzonej szminki. Nie wysusza choc, niestety, troche czuc ja na ustach i chwilami troszke sciaga skore. Nie zawiera lanoliny (ktora czesto powoduje uczulenia). Cudownie, delikatnie pachnie (nie tak jak podklady z tej samej serii ktore z powodzeniem moga zastapic perfumy)
Z czym mam problem to gama kolorystyczna, kolory sa dosc ciemne i bardzo intensywne.

Co do mojego pomaranczowego lososia - coz, przyzwyczaic sie don nie moge, choc jest faktem ze po nalozeniu szminki okazalo sie ze jednak mam rude wlosy a nie ciemny blond ;-). Wieczorem wyglada ladniej niz w dzien.
Generalnie - bardzo dobry produkt, taki "powazny" i wydaje mi sie ze "dobiurowy". W kazdym razie nagle poczulam sie dorosla :D.

piękne opakowanie

Miałam ją dawno temu dostałam gratis jak była to nowość przy jakimś zamówieniu kolor nr. 103(Saumon) taki pomarańczowy, sama sobie taki wybrałam bo były jeszcze tylko dwa czerwone i ten. Kolor niezbyt udany ale na wieczór jeszcze dało sie jakoś przeżyć. Szminka jest twarda i dość sucha ale mimo to dobrze się ją nakłada na usta. Jest kryjąca więc pożądany kolor można uzyskać kładąc już cienką warstwę. Jest trwała, dlugo utrzymuje się na ustach(przetrwała cała kolację wigilijną bez zjedzenia czy blaknięcia koloru). Ma przyjemny zapach. Wydajna. Wogóle nie wysusza ust a nawet miałam wrażenie, że je nawilżała. Myślę, że lepsza na jesień i wiosnę bo na lato może być za ciężka a na zimę za sucha. Bardzo eleganckie i efektowne opakowanie. Coprawda nie zużyłam jej do końca ale to przez ten kolor dlatego nie odejmuję za to gwiazdki i napewno kiedyś sobie ją kupie tylko jakąś brązową.
Ilość zużytych opakowań: zużyłam jedno opakowanie.

strzał w 10

Ja jestem bardzo zadowolona z tej pomadki. Miałam kolor orange, czereśniowy oraz łosoś. Wszystkie dostałam w prezencie i nie musiałam wydawać na nie kasy :)
Pomadki te charakteryzują się bardzo soczystymi kolorami. Ktoś kto lubi delikatne kolory nie będzie raczej zadowolony. Czereśnia i orange będą pasowały do kobiet o śniadej cerze, bladolice mogą wyglądać wyzywająco ale to przecież nie zawsze jest regułą...
Pomadka jest dość twarda ale dzięki temu dosyć długo trzyma sie na ustach. Bardzo podoba mi się "opakowanie" szminki- wyjątkowo elaganckie, piękna, głęboka czerwień.
Z czystym sumieniem polecam kolor łososiowy-myślałam, że jest najmniej atrakcyjny ale po wypróbowaniu stwierdziłam, że to najładniejszy kolorek jaki miałam na ustach i już na zawsze pozostane mu wierna:)

Warta swojej ceny

Wyjątkowa pomadka pielęgnacyjno-nawilżająca. Pozostwia uczucie bardzo wypielęgnowanych ust. Porównywalna z najlepszymi górnopółkowymi.
Trwała, nieagresywna na ustach. Wybrałam sobie kolor który jest mocno inwazyjny i krzyczący bo mam 305 rubis. Okazja za taką cenę.

twarda, ale dobra

Ciężko mi się ustosunkować do jakości tej pomadki, bo używam jej razem z podkładem pod szminkę tej samej firmy (bez podkładu była zbyt sucha).Ma piękny zapach i luksusowe opakowanie, jest trwała, daje ładny połysk, ale jest niemiłosiernie twarda, i na ustach jej prawie nie czuć (moze tylko pewną suchość) a ja jestem przyzwyczajona do boagtych, tłustych pomadek i błyszczyków, więc nie mogę jej chyba w pełni docenić.Ale dwie gwiazdki za trwałość i gładki, bezsmugowy kolor.Może jak skończe opakowanie, moja ocena się zmieni :)

sexy

Ach!!!Takiej szminki dawno szukalam,kolor piekny-104-czerwien,dosyc mocna,nie zmywa sie dlugo.Jak dla mnie super,nie mam zastrzezen,jestem wniebowzieta :aniolek:..

ok

Bardzo długo szukałam takiego właśnie odcienia. :)Już samo opakowanie wzbudza pozytywne uczucia, poza tym szminka jest stosunkowo trwała, idealna w aplikacji, nie męczy zapachem.Dal mnie ok.Ilość zużytych opakowań: jedno (jeszcze nie skończone)

z braku lepszej...

Również dostałam w prezencie, kolor czereśnia. Piękne opakowanie, eleganckie i ciekawe, ale pierwsze użycia mnie nie zachwyciły. Dla mnie pomadka jest koszmarnie twarda, trudno ją dobrze rozprowadzić, mocno wysusza usta, za to bardzo mocno się trzyma. Metodą prób i błędów osiągnęłam kompromis, pod szminkę kładę pomadkę Nivea Med, a na nią Yrię. Efekt: kolor delikatniejszy, usta nie wysuszone, ale mniejsza trwałość. Raczej nie powtórzę.Ilość zużytych opakowań: pierwsze w użyciu