Vichy, Dermablend Corrective Foundation SPF 35 (Podkład korygujący w kremie)

Vichy, Dermablend Corrective Foundation SPF 35 (Podkład korygujący w kremie)

Sprawdź ceny produktu

Pierwszy podkład korygujący o plastycznej konsystencji, zapewnia 16 godzin doskonałej cery bez poprawek. Zawiera 25% kryjących pigmentów, dwukrotnie więcej niż w przypadku klasycznego podkładu, jednak nie powoduje obciążenia skóry, dlatego wygląda naturalnie i nie tworzy efektu maski. Konsystencja w kontakcie ze skórą staje się płynna, bardzo plastyczna, delikatna, tym samym bardzo łatwa w nakładaniu i rozprowadzaniu; pozwala to na naturalne rozłożenie koloru i doskonałą korektę zmian skórnych, bez ryzyka nałożenia nadmiaru kosmetyku.
Połączenie polimerów i lotnych olejków zapewnia doskonałą jednolitość i trwałość.
Nie zatyka porów, nie wywołuje trądziku, bez środków zapachowych. Zawiera filtr SPF 35.
Zapewnia cerze jednolity koloryt, pozostawia na skórze przyjemne uczucie świeżości. Hypoalergiczny.
Zawiera wodę termalną z Vichy.
Występuje w czterech odcieniach.

W 2018 roku skład uległ zmianie. Obecny skład to: Aqua/Water, Undecane, Dimethicone, Glycerin, Tridecane, Polyglyceryl-4-Isostearate, Pentylene Glycol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Magnesium Sulfate, Disteardimonium Hectorite, Isobutane, Trihydroxystearin, Helianthus Annuus Seed Oil, Cellulose Gum, Aluminium Hydroxide, Disodium Stearoyl Glutamate, Tocopherol, Acetylated Glycol Stearate, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Acrylonitrile/Methyl Methacrylate/Vinylidiene Chloride Copolymer, Ethylhexylglycerin, [+/- May Contain: CI 77891/Titanium Dioxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499/Iron Oxides]

Poprzedni skład: Aqua, Cyclopenta Siloxane, Dimethicone, Glycerin, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cetyl PEG/ PPG-10/1 Dimethicone, HexylLaurate, Pentyleneglycol, Disterdimonium, Hectorite, Methylparaben, Cellulose Gum, Aluminum Hydroxide, Magnesium Sulfate, Phenoxyethanol, Disodium Stearoyl, Glutamate, Tristearin, Acetylated Glycol Stearate, acrylatescopolymer, Butylparaben. (+/- May contain: CI 77891/Titanium Dioxide, CI 77499

fluidy
w tubce
Filtry
SPF >30

Lubimy się.

Z trądzikiem walczyłam długo. Za każdym razem kiedy nawracał i był już dla mnie utrapieniem dermablend zmniejszał jego widoczność. Dobrze kryje, trzeba mu przyznać i chowa wszystkie przebarwienia. Jest nieco cięższy, wiec stosowałam go głównie na miejsca problematyczne, kiedy mi zależało na porządnym kryciu. Coś kosztem czegoś.
Nawet kiedy nie mam już problemów z wypryskami to trzymam ten podkład.
Mam dobre z nim doświadczenia.

Zawsze poratuje

Super podkład, kremowy, dobrze się stapia ze skórą, świetnie kryje i długo się utrzymuje, matuje. Nr 25 jest świetnym kolorem, który mi pasuje na zimę. Nie powoduje podrażnień i ma SPF. Wolałam tą starszą wersję w białej tubce ale cóż nie ma i nie będzie. Cena też mogła by być niższa. Zawsze mnie poratuje jak moja skóra jest w gorszym stanie, a muszę super wyglądać. Często do niego wracam, choć lubię nowości.

+ + +

Vichy Dermablend znam i stosuję z przerwami od kilku lat. Jak dotąd jest to najlepiej kryjący podkład jaki spotkałam. Potrafi zakryć naprawdę mocno widoczne niedoskonałości, ukrywa rozszerzone pory i wszelkie zaczerwienienia, ujednolica kolor cery.est lekki, szybko się wchłania i wystarczający w porównaniu do fluidów innych marek, który trzeba aplikować znacznie więcej na raz. Ma przyjemny zapach. Podkład stosuję najczęściej w okresie jesienno-zimowym i okazjonalnie przez resztę roku. Cera pozostaje matowa przez cały dzień ,nie wymaga poprawek. Jest bardzo wydajny, wystarczy naprawdę kropla na cała twarz.

Nie polecam

Niestety pomimo wielu opini, które przeczytałam przed zakupem tego produktu ja nie mogę go polecic. Bardzo wyświeca skórę poza tym mega podkreśla wszystkie, nawet najmniejsze niedoskonałości.

Nie dla mnie

Zacznę od tego, że moja cera nie wymaga dużego krycia, od czasu do czasu coś wyskoczy, blizn po trądziku również nie mam, jednak skuszona promocją, kupiłam ten podkład. Krycie ma bardzo dobre, można porównać go do słynnego Estee Lauder DW, nie ściera się, długo utrzymuje się na twarzy, nie tworzy efektu maski, jednak jest to typ ciężkiego podkładu. Niestety, ale gama kolorystyczna to jakaś tragedia, używałam 25 opal, ale u mnie tworzył efekt świnki piggy, był zdecydowanie za różowy.

Bardzo satysfakcjonujący

Muszę przyznać, że bałam się sięgnąć po ten podkład gdyż miałam znaczne wątpliwości czy marka jaką jest Vichy podoła zadaniu, lecz zaskoczyłam się pozytywnie. Przede wszystkim moją uwagę przykuł poziom krycia, który na tego rodzaju produkt jest bardzo zadowalający. Posiadam cerę ze skłonnościami do przebarwień i nie mam większego problemu z ich zakrywaniem. Drugą, możliwe że jeszcze ważniejszą zaletą jest brak skłonności do zapychania porów, a mogę z ręką na sercu przyznać, że jeżeli jakiś podkład takowe posiada moja twarz momentalnie zaczyna wyglądać jak margaritta. Ta właściwość przekonała mnie najbardziej. Z zalet bardziej technicznych na pewno dobrze nakłada się na niego bronzer czy też róż. Po upudrowaniu trzyma się bez skazy przez bardzo długi czas (szczególnie jest to istotne w okolicach pod oczami). Przechodząc natomiast do wad, które niestety również ten produkt posiada to niewątpliwie uboga gama kolorystyczna. Same odcienie są stosunkowo ciemne (nawet jeżeli domniemanie mają być przeznaczone dla osób o bladej karnacji). Używam koloru 15 (opal), który z dostępnych kolorów był najjaśniejszy a i tak znajduję się on bardziej na skraju odcieni, które mogą do mnie pasować. Dodatkowo na opakowaniu kolor ten wydaje się mieć podtony różowe ale posiada on w 100% podtony żółte (dla bardzo jasnej karnacji może być wręcz pomarańczowy). Równie istotną informacją powinno być to, że nie jest to podkład na długie godziny, raczej na 2-4 godzinne wyjście. Już po 6 godzinach zaczyna zbierać się w zmarszczkach w okolicy ust, twarz zaczyna się świecić a podkład tworzyć nieładne plamy. Trwałość jest niestety jedną z istotniejszych cech każdego podkładu i w tym wypadku jest tutaj niewątpliwie strzałem w kolano co skłania mnie do zdania, iż cena jest wysoko zawyżona w stosunku do jakości. Moja ocena to 3,5 z serduszkiem, gdyż jest naprawdę delikatny dla cery natomiast jest w nim wiele elementów wartych poprawy.

Podkład

U mnie ten produkt się nie sprawdził. Ciężko dobrać odpowiedni kolor. Rano przed pracą malowałam się i było wszystko ok ale po kilku godzinach nie było śladu po makijażu. Każdy dotyk buzi kończył się brudna ręką.

Używa produktu od: próbka

Duże zaskoczenie

Długo kisiłam próbkę tego podkładu i wreszcie przez ostatnie dni porządnie go przetestowałam. Mam skórę dość tłustą i muszę przyznać, że sprawdził się u mnie naprawdę koncertowo. Podkład dobrze kryje, jest długotrwały, przypudrowany długo trzyma mat. Trochę podkreśla włoski na twarzy, ale to nic...bo naprawdę jest bardzo dobry. Nałożony zbyt grubo może robić plamy, ale nałożony cienko wygląda fajnie. Dobrze trzyma bronzer, rozświetlacz i róż. Testowałam kolor nude (25), myślałam że będzie spoko, ale niestety jest dość ciemny i jeszcze po nałożeniu ciemnieje. Więc najgorzej, że ma takie ciemne tonacje, zwłaszcza że z tego co sprawdzałam, to jest niewiele jaśniejszych kolorów od nude (chyba 1 czy 2 jaśniejsze).
Myślę, że to ciekawa pozycja dla skóry tłustej i problematycznej.

Mam mieszane uczucia

Niby dobry, ale to jeszcze nie to czego oczekiwałam. Kupiłam skuszona dobrą opinią mojej przyjaciółki, ale za tą cenę oczekiwałam czegoś lepszego. Uważam, że lepiej dołożyć drugie tyle kupić coś naprawdę dobrego.

Super

Bardzo go lubię za wydajność i długotrwałe krycie. Nie ściera się. Bezzapachowy. Plusem jest wysoki filtr. Nie zauwazyłam minusów, choć może podkreślać suche skórki,jeśli cera nie jest odpowiednio przygotowana, ale tak jest własciwie z każdym podkładem. Kończę 3 opakowanie.

Podkład nie, ale korektor owszem.

Używam od roku. Posiadam kolor 20 na zimę i 25 na lato. 20 jest bardzo jasna a 25 bardzo ciemna. Przepaść w kolorach ogromna.
25 rozjaśniam 20 i wyglada znośnie. Nie wiem czemu kiedyś wydawał się być moim faworytem. Teraz używam ich tylko punktowo jako korektor.

Kolor jest płaski. Po godzinie moja strefa T świeci sie bardziej niż zwykle!
Wchodzi w zmarszczki. Nie nadaje sie pod baking. Żaden fexer nie pomaga. Zostawia plamy, jedna warstwa to zdecydowanie za mało aby zakryć niedoskonałości. Łatwo nim narobic sobie plam.

Nałożony pedzlem zapycha widocznie pory. Do aplikacji na całą twarz tylko beautyblender. Wtedy wygląda znośnie (co się namachacie to wasze).
Nie zauważyłam żeby zmniejszyły się zaczerwienienia czy pory. Nic z obietnic producenta się nie sprawdziło.

Wykorzystuje go jako korektor punktowo i czasem pod oczy.
Nie jest wart swojej ceny. Wiecej go nie kupię.

Silnie kryjący

Mam problematyczną skórę twarzy, często pojawiają się na niej niedoskonałości inorzebarwienia. Szukałam więc podkładu który sobie z nią poradzi w szczególności na dłuższych wyjściach. Ten podkład to strzał w 10! Ładnie kryje, długo się trzyma, może jednak lekko obciążać skórę. Trzeba pamiętać, że wystarczy go bardzo mała ilość żeby pokryć buzie bo przy silnym kryciu łatwo uzyskać efekt maski przy chodzimy troche za dużej jego ilości ! Podkład utlenia się na buzi wiec warto wsiąść o ton jaśniejszy lub porozmawiać z Panią w perfumeri która nam dobierze kolor

Efekt maski

Jako, że zazwyczaj używam podkładów o najjaśniejszych tonach to ten sprawiał efekt ' trupiej twarzy'. Ciężki, pozostawia efekt maski, nie stapia się z cerą. Drugi raz na pewno nie zdecydowałabym się na zakup (minusem jest również wysoka cena).