Macadamia Oil Extract, Body Butter (Masło do ciała)

Macadamia Oil Extract, Body Butter (Masło do ciała)

Masło stworzone jest do pielęgnacji skóry całego ciała, zapewniając jej optymalny poziom nawilżenia, zapobiegając jednocześnie jej przesuszaniu się. Preparat doskonale odżywia i zmiękcza skórę, sprawiając, że jest ona przyjemna w dotyku. W składzie produktu występuje szereg składników aktywnych, m.in. szybko wchłaniający się olej makadamia, który wykazuje dobre właściwości regeneracyjne, dzięki obecności kwasu palmitynowego i oleinowego, będącego również składnikiem ludzkiej skóry. Z kolei masło Shea posiada właściwości nawilżające, zmiękczające skórę, kojące. Ponadto, zawarta w składzie kosmetyku witamina E działa przeciwutleniająco, antyrodnikowo, przeciwstarzeniowo, a także wspomaga wygładzanie skóry i poprawę jej elastyczności.Systematyczne stosowanie masła do ciała gwarantuje widoczną poprawę wyglądu skóry oraz jej ogólnej kondycji, a także zapewnia odpowiednie nawilżenie i odżywienie.

balsamy
regenerujące, nawilżające, wygładzające, zmiękczające
zapachowa
w słoiku
bogate
masło
normalna, sucha

Nie kupujcie tego.

Ten produkt mogę ocenić jako totalna pomyłka.
Dorzuciłam go do koszyka, przy okazji zakupów na allegro od pewnego sprzedawcy. Urzekło mnie to piękne opakowanie. No, i że to masło i z olejkiem. Pomyślałam, że będzie idealne na zimę do moich suchych miejsc Opakowanie jakie lubię- nic się tu nie zmarnuje.. Plus także, za cenę ok 10zł. I to tyle plusów.
Teraz minusy- Pierwszy to zapach- nawet nie wiem czym to śmierdzi, ale zapach jest w 100% chemiczny. Przy nakładaniu tego masła czuć że jest ono strasznie oblepiające , ze to sama parafina, olej mineralny i pól tablicy Mendelejewa. Co się dziwić jak patrząc na skład tak jest. Dobroczynne olejki, masło shea jest na samym końcu składu. Wchłania się ok, nawilża średnio. Zużyłam całe, ale była to droga przez mękę.