Mavala, Scientifique, Penetrating Nail Hardener (Płyn utwardzający paznokcie)

Mavala, Scientifique, Penetrating Nail Hardener (Płyn utwardzający paznokcie)

Płyn utwardzający zbyt miękkie końcówki paznokci i natychmiast sklejający rozwarstwioną płytkę paznokciową. Wystarczy że raz w tygodniu nałożymy na końcówki i problem łamiących, rozdwajających się paznokci odejdzie w niepamięć. Mała buteleczka starcza na wieki.

odżywki do paznokci
utwardzające
w buteleczce

Bardzo dobry płyn, z czystym sumieniem mogę polecić ja jako skuteczna. Miałam miękkie, rozwarstwiające sie paznokcie, które na dodatek bardzo sie łamały.
Płyn natychmiastowo skleja rozwarstwiająca sie płytkę, a po kilku tygodniach zapobiega rozwarstwianiu, paznokcie staja sie widocznie mocniejsze, twardsze.
Jest bardzo wydajny.
Polecam.

Edit: nadal uważam, ze to dobry preparat, jednak po 1.5 miesiąca stosowania Nail Tek II uważam, ze Mavala jest jednak gorsza. Po 2 miesiącach stosowania tego preparatu nie miałam takich wspaniałych rezultatów, jakie mam po Nail Tek. To tak w kwestii porównawczej ;) :)

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Strzał w 10 !!!

Produkt ten poleciła mi koleżanka po moich narzekaniach na rozdwajające się i łamliwe paznokcie.

Działa już po pierwszej aplikacji. Trzeba tylko zabezpieczać skórki kremem, żeby też ich nie utwardzić. Teraz nie mam już problemów z paznokciami, ale nadal go stosuję raz w tygodniu, zgodnie z zaleceniami. Czasami rzadziej;)

Mojej mamie też pomógł i była bardzo zadowolona.

Gorąco polecam. Do tego jest super ekonomiczny.

Używam tego produktu od: 6 mcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Bez wahania KWC !

Najlepsza odżywka do paznokci jaką znam.
Moje paznokcie rozdwajały i łamały się odkąd pamiętam, stosowałam najróżniejsze preparaty: odżywki w lakierze, olejki do wcierania, łykałam witaminy, jadłam galaretki i nic. Jak udało mi się trochę zapuścić paznokcie to od razu się rozdwajały, były miękkie i wyginały się, a po pewnym czasie łamały.
Zawsze marzyłam o długich paznokciach i zazdrościłam koleżankom które miały piękny French na naturalnych paznokciach.
W końcu na jakimś forum znalazłam entuzjastyczne opinie o Mavali, więc postanowiłam spróbować.
I rzeczywiście odżywka działa: po miesiącu paznokcie były wyraźnie twardsze, i z każdym miesiącem robiły się coraz mocniejsze, przestały się rozdwajać i łamać.

Nareszcie doczekałam się długich paznokci i teraz koleżanki nie wierzą że to moje własne a nie tipsy, to najlepszy komplement który słyszałam!

Utwardzacz kupiłam w Marionnaud za 54 zł. Ostatnio widziałam też w Sephorze.
W ciągu roku zużyłam połowę, zatem buteleczka starcza na ok 2 lata.

Używam tego produktu od: 1 rok

KWC

Mam rozwarstwiające się, miękkie paznokcie. W Marionnaud konsultantka poleciła mi ten płyn. Jest świetny, radzi sobie z rozwarstwieniami, skleja je, utwardza paznokcie. Po prostu rozwiązuje moje problemy. Ale trzeba bardzo uważać, by nie nanieść tego płynu na skórki wokół paznokci - stają się wtedy twarde. Przed zastosowaniem podklejam więc pod wystającą część paznokcia kawałek plasterka (plaster bez opatrunku, w rolce, dostępny za grosze w aptece) i wtedy mam pewność, że płyn nie dostanie się na skórę. Pokrywa się tylko wystającą część paznokcia, tam gdzie się rozwarstwia, nie całą płytkę. Płyn jest bardzo wydajny, mam go już ponad rok i nie jest jeszcze zużyty w połowie (choć jego pojemność to tylko 5 ml)! Po otwarciu można go używać przez 3 lata. Myślę, że zużyję go do tego czasu :)

Używam tego produktu od:roku

dziala!

Moj organizm potrafi byc wyjatkowo uparty. Jak z czyms nie mam problemu, to nie mam. Jak mam, to na calego. Jak nie mam zadnych problemow z cera, wlosami, rzesy jak firany-tak paznokcie w oplakanym stanie. Ile ja juz kasy na to wydalam, nawet nie chce liczyc. Normalnie zdarzalo mi sie ze przez pol roku mialam fajne paznokietki, potem przez miesiac nie wiadomo dlaczeg zaczynaly mi sie rozdwajac. I potem wracaly do normy, i tak bylo przez pare lat. A tym razem nie chcialy wrocic do normy, juz chyba z pol roku. Nie wiem, czy fakt ze pracuje przy kompie zaczal im nagle szkodzic, ale czemu dopiero teraz? W kazdym razie moim problemem jest rozdwajanie, a lamaniu nie ma wspominac, bo zanim paznokiec dorosnie do jakiej takiej dlugosci, to sie pieknie rozdwaja (hardcore-po prostui wierzchnia warstwa zlazi do 1/3 paznokcia), wiec jedyne co moglam robic, to obcinac. Nailtek,Inglot,Sally hansen,Wibo-szkoda gadac. Dzieki wizazowi zainteresowalam sie odzywka mavali, ktora na dodatek w Dublinie okazala sie latwo dostepna, i w przyzwoitej cenie. I po dwoch tygodniach widze rezultaty (stosuje codziennie). Nie jest idealnie, rozdwajaja sie i owszem, ale faktycznie-ani nie w 1/3 tak jak wczesniej. Ona normalnie skleja rozdwojone strzepki!! Wysycha w mig, do wydajnosci nie mam zastrzezen, i nawet fakt ze jest w niej 3x wiecej formaldehydu niz w krytykowanej za to odzywce essence, nie zraza mnie. Dodam 5* jesli efekt sie utrzyma, osobiscie mam nadzieje, ze moze i polepszy??
Warto, jak diabli.

Używam tego produktu od:2-3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1, z ktorego nic nie ubylo

REWELACJA

Preparat ma same zalety. Jest niesamowicie wydajny, według tego co powiedziała pani w drogerii wystarczy na rok czasu, po czterech tygodniach stosowania widać minimalny ubytek preparatu. Łatwy w użyciu, wystarczy posmarować końcówkę paznokcia dwa razy w tygodniu, aby otrzymać pożądany efekt, wchłania sie natychmiast. Nigdy dotąd nie miałam takich długich i twardych paznokci. Moje paznokcie zawsze były bardzo miękkie i rozdwajały się, Nie pomagały żadne odżywki, tabletki, nic, zawsze miałam krótko obcięte paznokcie, teraz są długie i zdrowe.

Używam tego produktu od:4 tygodnie

najlepsza jaką znam...

Moje paznokcie rozdwajały się niemiłosiernie, rozwarstwiały na płaty niemal do połowy płytki. Po pierwszym zastosowaniu rozdwajająca się płytka odrobinkę się skleiła, natomiast po dwóch tygodniach używania Mavali już się nie rozdwaja!! (Chciałam jedynie podkreślić, iż korzystając z porady wizażanki, która wcześniej wystawiła pozytywną recenzję- tak na marginesie wielkie dzięki :) ciapałam Mavalą moje pazurki codziennie). Wcześniej przetestowałam wszelkie możliwe odżywki (także te z górnej półki), ale niestety mi nie pomogły. Odżywkę z niemałym trudem zakupiłam na Allegro za 50zł, w sklepach, aptekach niestety zakup preparatu pozostaje bez większych szans. Odżywka ma płynną konsystencję jest bardzo wydajna i warta swojej ceny. Nie daje jeszcze maxa, a tylko**** poczekam co będzie dalej.

30.09.2006 No cóz ciąg dalszy nastąpił...i...
Niestety rozczarowanie,a miałam nadzieję,iż bedzie inaczej:( No cóz musze przyznać,ze preparat działa (przynajmniej na moje pazurki),ale pod warunkiem,ze smaruje nim paznokcie przynajmniej co drugi dzień.Zrobiłam doświadczalnie tygodniowa przerwę (wyjechałam na kilka dni i nie zabrałam mavali) no i cóż powróciłam do domu z rozwarstwioną płytką...Czyli wróciłam do początku.
Generalnie preparat może być, jak dotąd lepszego nie znalazłam,niemniej nie jestem ,aż tak zachwycona jak na początku.No cóż...bywa.
Po dłuższym stosowaniu zabieram jedną gwiazdkę.Ostatecznie przyznaję ich ***.

Używam tego produktu od:prawie dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań:minimalny ubytek pierwszego ;)

Chyba nie działa :(

A moim zdaniem ta odżywka wcale nie zapobiega rozdwajaniu się paznokci. Kupiłam ją zachęcona pozytywnymi opiniami, ale jestem rozczarowana. Pomimo regularnego stosowania wciąż rozdwajają się paznokcie, a cena 50zł jest zdecydowanie za wysoka jak na "odżywke",która nie działa :(

Używam tego produktu od:1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań:1 jeszcze nie zużyte

jestem na tak!

Wczesniej moje paznokcie rozdwajaly sie niemilosiernie, baa powiem wiecej - rozwarstialy sie na platy (wiem, brzmi okropnie). Dzieki uzywaniu uzywania Mavali juz nic sie nie rozdwaja!! Zaznacze, ze wczesniej stosowalam odzywki Nail Tek, ktora mi nie pomogla. Zreszta ja chyba wole odzywki w plynie. Ta zakupilam na Allegro za niecale 40zl. Jest bardzo wydajna i warta swojej ceny.

EDIT: Po kilku miesiacach uzywania tej odzywki potwierdzam swoja opinie. O tym koszmarnym rozdwajaniu sie nie ma mowy, a paznokcie sa w swietnej formie :)

16.XII. 06: Musze dodac jeszcze jedna edycje, bo widze, ze kolejne opinie nie sa zbyt ciekawe, a wystawiane sa po bardzo krotkim czasie. Na dlugotrwale efekty tej odzywki trzeba czekac nawet do roku. Ja kupilam ja w lutym tamtego roku, a teraz dopiero po ponad pol roku stosowania problem rozdwajania sie nie pojawil!! (teraz juz nie musze jej uzywac). Czytalam jej recenzje na angielskiej stronie i tam jest bardzo chwalona, przy czym faktycznie kobiety mowia, ze trzeba troche poczekac, wiec dziewczyny nie zniechecajcie sie i uzywajcie jej, bo efekty powinny przyjsc... :)

Mój KWC

Odką zaczęłam używać tego specyfiku nie wiem co to znaczy rozdwajanie się paznokci. Poleciłam już 2 zdesperowanym koelżankom z kłopotami paznokciowymi i teraz są posadaczkami twardych, mocnych pazurów (tak jak ja). Butelczka mała, ale wydajna. Mi starcza spokojnie na rok. Bardzo polecam! Dostepne tylko w sieciach Marrionaud i w pojedynczych drogeriach. ciężko trafić, ale warto!