Top Class Royal, Hydrating Cream (Nawilżający żel-krem)

Top Class Royal, Hydrating Cream (Nawilżający żel-krem)

Krem-żel zapewnia nawilżenie bez uczucia lepkości.
Wyciąg z fermentowanej soi dogłębnie nawilża a wyciąg z jagód tworzy barierę ochronną przed czynnikami zewnętrznymi.

Struktura
w słoiczku
Wiek
20+

spodziewałam się więcej

Zimą postanowiłam zainwestować w bardziej nawilżający krem, a że przechodziłam fascynację koreańskimi kosmetykami skusiłam się na top class.
Zacznę może od dostępności bo wcale nie tak łatwo go upolować. Widziałam go tylko na kilku, głównie amerykańskich stronach. Ja miałam to szczęście, że koleżanka akurat w Korei była i kupiła mi go na miejscu sporo taniej, bo kosztował ok.150zł. Mimo wszystko uważam, że nawet tych pieniędzy nie jest wart.
Ma ładny słoiczek. Ciężki, porządny. Kartonik za to brzydki jak noc.
Krem ma jasnoniebieski kolor i całkiem lekką, ale na pewno nie żelową konsystencję. Łatwo się rozsmarowuje, szybko się wchłania jednak pozostawia na twarzy delikatnie klejącą powłoczkę dlatego używałam go na noc.
Zapach ma specyficzny, nie ładny, ale też nie brzydki.
Co do działania to oceniam je średnio. Nawilżał, to nawilżenie było czuć, ale zimą to było zdecydowanie za mało. Być może lepiej sprawdził by się ciepłą porą. Nie zapchał, a mam do tego bardzo duże predyspozycje. Jest bardzo wydajny. Nie wiem czemu, ale kładłam go zdecydowanie mniej niż innych kremów a on i tak sprawiał wrażenie grubej warstwy. Taki słoiczek wystarczył mi na ponad 4 miesiące, a starczył by na jeszcze więcej gdyby nie goniła mnie data.
W sumie czuję się lekko rozczarowana. Oczekiwałam cudów-wianków, a dostałam zwykły nawilżacz jakich wiele. Nie widzę sensu bawić się znów w jego kupno.