Seyo, Peeling orzechowo - cukrowy

Seyo, Peeling orzechowo - cukrowy

Wyjątkowy peeling myjący. Zawiera mieszankę złuszczających drobin z łupin orzechów włoskich i cukru. Usuwa martwy naskórek, skutecznie oczyszcza i wygładza skórę, poprawiając jej jędrność i elastyczność. Zawiera wyciąg z mleka i miodu o działaniu nawilżającym, odżywczym i wygładzającym. Ekstrakt ze słodkich migdałów doskonale nawilżający, zmiękczający skórę oraz łagodzący podrażnienia. Pantenol zapobiegający podrażnieniom skóry, nadający jej miękkość i elastyczność.

oczyszczający, nawilżający
w tubie
100 – 250ml

Całkiem przyjemny

Do zakupu skłoniła mnie cena oraz fakt, że marka Seyo nie jest mi specjalnie znana. Wiem, że jest w Naturze i praktycznie na tym moja wiedza się kończy. Poza tym cena na tyle niska, że można się bawić w próby, najwyżej coś nie wyjdzie.

Otóż pierwszy problem to dostępność- niestety nie powala, nigdzie poza Naturą go nie widziałam, w sklepach internetowych również nie. Tubka prosta, szata graficzna nieskomplikowana. Zamknięcie na plik nie sprawia żadnego większego problemu. Po otwarciu- miły zapach. Mniej miła jest za to konsystencja, bardzo rzadka, co niestety wpływa na wydajność. Ten peeling starczył mi na 3(?) tygodnie, więc ta niby korzystna cena wydaje się nagle mniej korzystna.

Działanie przyzwoite. Nie zdziera naskórka jako bardzo mocno, ale widać to wygładzenie. Skóra jest przyjemniejsza w dotyku, ewidentnie zmiękczona. Nie przesusza, powiedziałabym może, że nawet trochę nawilża. Nie uczula, nie podrażnia. Bez efektu wow, ale też nie ma, czego specjalnie zarzucić.

Wypróbowałam, sprawdziłam, nie zachwycił mnie, więc ponownie nie kupię. Szło wykorzystać, ale nie ma w sobie nic specjalnego.

Pieknie wygladza skore

Produkt zaciekawil mnie drobinkami orzechow w swoim skladzie. Na samym poczatku chcialam zaznaczyc, ze spelnia bardzo dobrze swoja role, a mianowicie - moja skora po uzyciu tegoz produktu jest wspaniale wygladzona, pozbawiona wszekiego martwego naskorka. Produkt nie podraznia, nie uczula, ladnie pachnie. Jest jednak bardzo, bardzo rzadki, a drobinki scierajace sa dziwnie rozrobione w wodnistej konsystencji produktu przez co, aby zetrzec naskorek z calego ciala, zuzywa sie duza ilosc produktu. Na pewno polecam go kazdej osobie, ktora go jeszcze nie wyprobowala, jednak sama nie wiem czy przez mala wydajnosc kupie go w najblizszym czasie.

spoko.

Kosmetyk robi, co ma robić - usuwa martwy naskórek, oczyszcza i wygładza skórę. Nie podrażnia jej i pozostawia przyjemnie jedwabistą w dotyku. Peeling ma niezbyt zbitą konsystencję, a drobinki w nim zawarte nie rozpuszczają się prędko, co zapewnia długi i skutecznie ujędrniający masaż.
Jednak nie wrócę do niego z dwóch powodów - słaby chemiczny zapach, bynajmniej nie przypominający orzechów, oraz kiepska wydajność. Poza tym nie ma się czego przyczepić.

Niezły produkt za niewielkie pieniądze

Peeling zakupiłam w Naturze za niewielkie pieniądze i nie spodziewałam się po nim cudów, bo widziałam jak rzadką konsystencję posiada. Grube drobinki z łupin orzecha jednak nieźle radzą sobie ze zdzieraniem naskórka, ale nie jest to mocne starcie. Zapach jest delikatny i bardzo ładny, kojarzy mi się z orzechem. Za tę cenę mogę go szczerze polecić.

Tani zdzierak

Zakupiłam go na promocji w Naturze skuszona orzechem. Produkt jest w fajnym opakowaniu. Peeling jest bardzo rzadki i jest gruboziarnisty. Zapach ma słodki tak jak na opakowaniu cukrowo-orzechowy, bardziej mi przypomina jakieś perfumy. Masaż wykonany tym peelingiem daje radę ale bez większego efektu wow. Miałam większe oczekiwania co do niego, ale tym razem cena idzie w parze z jakością i niestety możemy liczyć tutaj na niską cenę ale jakoś jest trochę gorsza.

Nie najlepszy

Raczej się nie polubiliśmy. Złapałam go w Naturze na przecenie, kosztował chyba z 8 złotych, a do tego o zapachu orzechowym, a ze mnie jest orzechowy potwór, więc dwa razy nie trzeba było namawiać. Do tego nie było mojego peelingu z Lirene, więc chwyciłam ten, w ramach zamiany. I nie była to dobra wymiana, bo to niebo a ziemia.

Mogę polecić

Peeling spełnił moje oczekiwania. Jest gruboziarnisty i przy regularnym stosowaniu w fajnym stopniu wygładza skórę, a jednocześnie nie ma mowy o jakimkolwiek podrażnieniu. Składniki aktywne powodują, że skóra po użyciu jest lekko zaczerwieniona, ale to moim zdaniem dowodzi jego działania. Przyjemny zapach oraz przeźroczyste opakowanie, które pozwala sprawdzić ile produktu zostało, to kolejne plusy kosmetyku. Jedynie leista konsystencja powoduje, że kosmetyk jest mało wydajny.

Oj słabiutki

Zapach dla mnie trochę mdlący jest dość słidkawy, poza tym słabo ściera, żadnych efektów specjalnych nie kupię raczej ponownie chociaż jest tani i ma wygodne opakowanie jednak nie dla mnie

Bardzo delikatniusi, z gąbką robi robotę jednak sam niekoniecznie....

Peeling za dychę kupiłam. Tubka pięknie pachnącego peelingu mnie nie trzeba namawiać. U mnie schodzą kilogramami.
Plastikowa tubka idealnie odmierza produkt- dozując tyle ile potrzeba. Tak jak lubię.
Zapach obłędny, słodki orzechowo- cukrowo. Podczas masażu unosi się po całej łazience, następnie pięknie pachnie ca cały dom. Obłęd. I w zasadzie to och i ach było by na tyle.
Przechodząc do jakości niby gruboziarnistego produktu- tutaj nie jest już tak och i ach.
W żadnym razie nie jest to grubo ziarnisty ścierak martwego naskórka. Prędzej nazwała bym go myjącym balsamem do ciała z delikatnymi drobinkami. Idealne określenie.
Ja jako fanka ostrego tarcia uważam ten produkt za kiepściutki. Masaż przy pomocy samego produktu jak dla mnie jest bez efektu. Zero tarcia, zero masowania. Stracony czas.
Takim oto sposobem stwierdziłam, że aby zużyć produkt będę go dodawać jako bazę do masażu gąbką antycellulitową.
W zasadzie nie zmienił on jakoś nadzwyczaj jakości rytuału, jednak dawała fajne prowadzenie się gąbki i obłędny zapach.

Podsumowując zużyłam i nie powtórzę tego więcej.

Peeling niby jest...

Niby jest ....ale.... Ale nie do końca mi pasuje , a to po pierwsze znowu ten zapach..To jedna ważna kwestia u mnie ..Może i to mleko i miód trochę czuje , ale na pewno nie orzechy czy migdały...Tu wkracza jakas chemia dla mnie coś sztucznego..niestety. Poza tym granulki jako takie ma, troche niby tęskóre pociera,ale powiem tak ..ja czuje się po tym peelingu bardziej brudna niż byłam i nie wiem teraz czy to kwestia tego cukru ...? Czuję się nie umyta, jakby czymś oblepiona , czymś słodkim (może przez tę konsystencję dziwną w sumie i zapach słodkich sztuczności trochę)Nie moja bajka, jedan wolę peelingu i bardziej świeżym zapachu i chyba nie cukrowe, takie, któe nie oblepią mi ciała, tylko je wyszorują! Ta maź z peelingu, czy film zostaje i ciało sprawia wrażenie jakby nie potrzebowało balsamu , ale ja mam też wrażenie ,że nie jestem umyta więc co mi z tego.

Zwyklak

Skusiłam się na ten peeling, bo jest orzechowy. Ale jakoś mnie nie zachwycił.
- peeling nie pieni się, rozciera się na ciele jak rzadka pasta peelingująca, szybko gdzieś znika, trzemy ciało samym cukrem
- zapach ma mdły, sztuczny, nie kojarzy się z orzechem
- nie zostawia tłustej warstwy, za co plus
- jest mało wydajny, starcza dosłownie na kilka użyć
- tubka niby miękka, ale pod koniec trzeba się z nią mocować, żeby wycisnąć resztkę
- dostępność: kupiłam w Drogerii Natura
- niska cena
- obietnice o ujędrnieniu można między bajki włożyć.

Ogólnie: zwykły, przeciętny peeling, coś tam robi ze skórą, oczyszcza, złuszcza, ale bez rewelacji. To jeden z takich kosmetyków typu: zużyć - zapomnieć.

Taki sobie.

Dałam się ponieść opisowi-cukrowo orzechowy peeling wydawał się czymś wyjątkowym. Wygodna i poręczna tubka, która nie wymaga odkręcania. Na tym kończą się zalety. Niestety konsystencja jest zbyt wodnista, przez to peeling nie jest zbyt wydajny. Również nie odpowiadał mi zapach, jest zbyt mdły. Zdziera, ale nie jest bardzo dobry.