Kerastase, Nutritive, Aqua-Oleum (Serum w ampułce)

Kerastase, Nutritive, Aqua-Oleum (Serum w ampułce)

Okazje i pomysły na prezent

Ampułka intensywnie pielęgnująca, przeznaczona do włosów pozbawionych witalności, zniszczonych. Natychmiastowo przywraca włosom sprężystość, miękkość, odżywia je i wygładza.

W salonie można wykonać kurację z jednej ampułki (25 zł) lub nabyć do domu komplet 4 ampułek wraz z nakładanym spryskiwaczem.

Bardzo wygodne w użyciu: zawartość ampułki rozpyla się na wilgotne włosy za pomocą dołączanego do opakowania spryskiwacza, wmasowuje we włosy i spłukuje.

Cena: 105zł / komplet

rewelacja

Rewelacyjne ampulki.Stosuje przed ważniejszymi wyjściami gdyż włosy po ich zastosowaniu pięknie lśnią,są nawilżone,gładziutkie,miękkie i niezwykle podatne na modelowanie.Gorąco polecam:)Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań: ok 5

wart ceny

To byla moja pierwsza profesjonalna kuracja w salonie-trochę na własne życzenie bo specjalnie w tym roku wystawiałam włosy na słońce i to w Egipcie by uzyskać możliwie najjaśniejszy blond bez farbowania.
Blond wyszedł pięknie-ale włosy tragedia, spalone jak amoniakiem.
W salonie podcięli mi włosy i nałożyli właśnie tą ampułkę (wystarczyła 1).
Włosy nie zamieniły się w fale rodem z reklamy Pantene ale wróciły do stanu zdrowego-tak jakbym ich nigdy na to słońce nie wystawiła. Dla mnie to kamień milowy, tym bardziej że efekt utrzymuje się na około miesiąc i można powtarzać regenerację.
Jestem usatysfakcjonowana, chętnie zaopatrzę się w dalsze zabiegi.

Używam tego produktu od:miesiąca

warte swej ceny

kosmetyk dający długotrwały efekt. już po pierwszym użyciu włosy są mięciusie, delikatne w dotyku i błyszczące. niestety tylko do najbliższego mycia (przy 1szym użycie!). jednak przy regularnym stosowaniu efekt sie utrzymuje i wydłuża.

zużyłam już 4 opakowania, jestem w trakcie 5ego. stosuję 1 ampułkę na miesiąc. włosy łatwo sie rozczesują. po ok 4 tygodniach od ampułki zaczynają sie plątać i wtedy należy nałożyć kolejną.
płyn w ampułce ma piękny zapach. jednak jeśli jeszcze dłuższe włosy wyhoduję może być go za mało :(

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 4 po 4 amp., jestem w trakcie 5ego

Rewelacja!

Od razu zaznaczę, że jeśli ktoś ma włosy wysuszone na wiór trwałą/rozjaśnianiem perhydrolem przez domorosłego fryzjera, to niech lepiej obetnie włosy, bo tu nawet takie cudo jak aqua-oleum nie pomoże.

Co nie zmienia postaci rzeczy, że jest to kosmetyk fantatyczny. Ja używałm go (i używam od czasu do czasu jako kuracji), kiedy po opracji musiałam brać antybiotyk, w wyniku czego jakieś straszne rzeczy porobiły mi się z włosami: klapnięte, bez życia, przesuszone, bławe, matowe. Okropne były jednym słowem.
Wystarczyły dwa użycia a-o po umyciu włosów i czary mary: włosy odzyskały witalność ,stały się nawilżone, błyszczące. Rewelacja.
Ale uwaga: kosmetyk prostuje włosy, co na dłuższą metę mi nie odpowiada, bo wolę fale, a nie druty. Można też przesadzić i po prostu "przewilżyć " włosy.

Ale i tak a-o jest super, naprawdę.
Teraz mam już nową wersję, której jeszcze nie wypróbowałam i jestem ciekawa, czy może być jeszcze lepsza, czy też to stara zawartość w nowym opakowaniu.;)Używam tego produktu od:j akiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście?

niestety niedziala

mam wlosy bardzo zniszczone rozjasnianiem,sa suche szorstkie i nie chca sie ukladac,sugerujac sie recezjami postanowilam sprobowac tego produktu,za pierwszym razem efekt byl niestety oplakany ,wlosy bardzo sie napuszyly i nadal wygladaly jak stok siana,postanowilam dac jeszcze jedna szanse i sprubowac jeszcze raz,tym razem pozostawilam uzyc na nieumtych wlosach i pozostawic na cala noc,efekt odrobine byl lepszy bo wloski sie bylszczaly ale nic poza tym nadal byly sianowate i niezdyscyplinowane.

Używam tego produktu od:miesiac
Ilość zużytych opakowań:2 ampulki

Klapa

Przeszłam 4 kuracje tą odżywką (każda po 5 ampułek - 1 ampułka na 2 zastosowania). Dwa razy wtedy, gdy moje włosy były w zasadzie zdrowe, za to suszone i układane codziennie. Efektem były miękkie włosy, ale wtedy nie było co odżywiać. Pół roku temu zrobiłam lekką trwałą, która miała nadać objętości włosom, a przesuszyła mi włosy - szczególnie końcówki. Po raz kolejny sięgnęłam po aqua-oleum, po 1 kuracji odczekałam 2 miesiące i kupiłam kolejne 5 ampułek. Mogę podsumować to jednym zdaniem: wywaliłam pieniądze w błoto. Z włosami, które naprawdę potrzebują nawilżenia i odżywienia kompletnie sobie nie radzi. Lepsze rezultaty daje mi elseve pomarańczowy :rolleyes:
Kolejnym krokiem ratującym włosy były ampułki z cementem, które również okazały się bublem, ale to już historia do innej recenzji ;)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: łącznie 20 ampułek

godne polecenia

Przy pierwszym uzyciu bylam ciut zawiedziona...Uzylam wg.wskazan producenta i moze i wloski byly bardziej miekkie,blyszczace ale to kompletnie nie bylo to co wypisuja tu inne wizazanki.Za drugim podejsciem zdecydowalam sie postapic jak moja poprzedniczka-nanioslam serum na noc na nieumyte wlosy.Rano umylam kapiela Oleo-Relax i faktycznie efekty byly lepsze-wlosy bardziej zregenerowane,miekkie,blyszczace...ale coz...bez jedwabiu do wlosow i tak sie nie obylo .Dopiero wtedy bylam w pelni zadowolona.Mysle jednak,ze gdyby nie cala seria Kerastase jakiej uzywam-z desperacji obcielabym sie na lyso :) Jak na razie postanowilam uzywac co 2 tygodnie-zobaczymy po ilu zastosowaniach uzyskam pozadany efekt.Ogolnie polecam.Używam tego produktu od:pol miesiaca
Ilość zużytych opakowań:2 ampulki

jedyna taka pomoc

Zachęcona opiniami kupiłam jedną ampułkę na próbę. Dla zminimalizowania kosztów poszukałam jej na Allegro i po 2 dniach otrzymałam to cudo (za jedyne 15,50 + przesyłka 8zł). Wypróbowała i jestem zachwycona! :-)

Moje dotychczas sianowate, pozbawione blasku, miękkości, lekkości zniszczone włosy (bardzo długie prawie do pasa) już po pierwszym użyciu stały się poskromione. Nawet zniszczone końcówki nie są już tak widoczne. Do tego odrastające krótkie włoski nie tworzą sterczących antenek. Ładnie się układają, są lekkie, dobrze nawilżone i zwiewne.

Znowu zaczynam lubić swoje włosy.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 a w przyszłości więcej

Naj

Witajcie. Po oporach cenowych, kupiłam to cudo. Pomimo używania wielu bardzo drogich i przez inne recenzentki opiniowanych za bardzo dobre odżywki, nie spotkałam na swej głowie tak dobrej jak TA. Jast moim KWC. Po 2 aplikacjach, moje włosy są w 100% zdrowe. Dodam, że mam kręcone, rozjaśnione, z tędencją do puszenia się wlosy. Po tej odżywce mam już wszystkie problemy z głowy. Polecam każdemu, kto ma kłopotliwe włosy.
Pozdrawiam

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 ampułka

Tak, tak, tak!

Moje wlosy: do ramion, puszace sie, suche, farbowane, maltretowane suszarka (okazyjnie prostownica)

Minusy:
- cena, cena, cena...

Plusy:
- ladny zapach
- konsystencja rzadko, latwo rozprowadzic bez rozpylacza;)
- na wlosach potrzymalam ok 40min i efekt booooski, utrzymujacy sie kilka myc:D - wlosy delikatne, nawilzowe, blyszczace, wyschly same i wygladaly naprawde dobrze:) Zadnego puszenia:D

Super odzywka ale b.droga!

Jak zwykle zdecydowalam sie na zakup zachecona ocenami tego cuda na wizazu. Perwsze 2 ampulki zasosowalam zgodnie z zaleceniami producenta czy pani z salonu fryzjerskiego, aby ja stosowac na umyte wlosy, a potem tylko splukac. Efekt byl oplakany, wlosy byly moze troszke odzywione, blyszczace ale cienkie, jakby ich wcale nie bylo, przerazilo mnie to bo mam i tak cienkie wlosy. Do tego przetluscily mi sie po tej odzywce duzo szybciej niz normalnie. Wtedy ocenilabym ja na *, ale odkrylam sposob jak z tej odzywki zrobic prawie KWC. Stosuje ja na noc na nieumyte wlosy, rano wloski myje i sa cudowne!!!! Nie mam slow aby opisac. sa gladkie, zdrowe, blyszczace, nawet grubsze w dotyku, nie robia mi sie stronki jak zwykle, nie musze ich rozczesywac 10 razy w ciagu dnia. Mam kilka jasniejszych pasemek kolo twarzy i te wlosy sa troszke zniszczone, ale po tej odzywce sa gladziutkie!
4* bo cena jest kosmiczna i byc moze znajde jeszcze cos lepszego. Jak nie to bedzie to moj KWC dla wlosow.

Używam tego produktu od:1 miesiac
Ilość zużytych opakowań:3 ampulki

Dobra

Chyba zaniżę ocenę tym kapsułkom. Cóż, więcej niż 3 gwiazdek nie mogę dać bo po tak dobrych recenzjach trochę się rozczarowałam działaniem. Ampułki działają jak zwykła odżywka, a nie jakiś super cud. Konsystencja dość wodnista, zapach prawie niewyczuwalny. Włoski są po niej miękkie, odżywione, błyszczące ale takowe mam też po odżywce tego typu za 20zł... Nie wiem czy kupię je ponownie, pewnie nie bo nie ma sensu. Cena nie jest współmierna do działania. Są po prostu dobre, ale nie powaliły mnie na kolana.

13.05.2007r.- dodaje jedna gwiazdkę bo jednak ta odżywka na to zasługuje.

Ilość zużytych opakowań:1 ampułka