Kerastase, Nutritive, Aqua-Oleum (Serum w ampułce)

Kerastase, Nutritive, Aqua-Oleum (Serum w ampułce)

Ampułka intensywnie pielęgnująca, przeznaczona do włosów pozbawionych witalności, zniszczonych. Natychmiastowo przywraca włosom sprężystość, miękkość, odżywia je i wygładza.

W salonie można wykonać kurację z jednej ampułki (25 zł) lub nabyć do domu komplet 4 ampułek wraz z nakładanym spryskiwaczem.

Bardzo wygodne w użyciu: zawartość ampułki rozpyla się na wilgotne włosy za pomocą dołączanego do opakowania spryskiwacza, wmasowuje we włosy i spłukuje.

Cena: 105zł / komplet

Dobra, ale...

Ampułce tej daje 5 gwiazdek ze wzgledu na jej cene , która jest zbyt wygórowana jak na taki produkt. Włoski po użyciu sa fakt ozywione, nawilżone,lśnią jednak podobny efekt mam po zastosowaniu maski leseve za 20zł 200ml :/ Nie moge powiedziec ze ampułka jest zła bo jest swietna byc moze nawet na dluzej odzywia wloski jednak wdg mnie cena jest duzo za wysoka. Jesli ampułka ta kosztowalaby nawet o połowe taniej czyli ok 10zł to kupowalabym ja bez wątpienia jednak za 20zł hmmm...to duzo za duzo. Ze wzgledu na te cene nie daje 5 gwiazdek.

Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:1 ampułka

super

Ampulke kupilam zachecona pozytywnymi recenzjami. Faktycznie efekt natychmiastowy. Wlosy sa gladkie, sprezyste, lsniace. U mnie efekt utrzymal sie jeszcze przez kilka kolejnych myc. A i teraz nie mam siana na glowie:) Dziala regenerujaco w szczegolnosci na wlosy suche i zniszczone np farbowaniem lub ciaglym suszeniem.

Używam tego produktu od:1 miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1 ampulka

zapach ach

kilka lat temu zrobiono mi tymi ampułkami kuracje w salonie i od tego czasu stosuje je regularnie. swietnie wygładzaj, nadaja taki intensywny połysk. a ten zapach jest po prostu cudowny!!!!!!! warto zainwestowac mimo wysokiej ceny. kondycja wlosów sie poprawia:) tzreba uwazac by nie stosowac ich zbyt czesto (raz na m-c wystarczy) inaczej nie ma takich efektow.

Ilość zużytych opakowań:duuużo

SUPER!!

Świetny do naprawdę bardzo sianowatych i przesuszonych włosów, takich jak moje ;) Zrobił z nimi coś niesamowitego, są mięciutkie, gładkie i lśniące. Nie nadaje się dla dziewczyn o włosach przetłuszczajacych albo nawet normalnych, bo naprawdę exstremalnie wygładza i nawilża. Jak dla mnie super. Cena na allegro 16 zł za ampułkę. Drogo, ale warto. Napewno kupię ponownie! Acha, przedtem użyłam killku ampułek Vita Cement jak dla mnie o wiele gorsze, ale to napewno zależy od rodzaju włosów.

Używam tego produktu od:1 tydzień

Cudów nie ma!

Absolutnie nie zgadzam sie z moimi poprzedniczkami! Oczywiście kupiłam ten produkt pod wpływem pozytywnych recenzji na wizazu i moze zbyt wiele od niego oczekiwałam...a tu kompletne rozczarowanie, produkt nie odżywił ani nie zregenerował moich cienkich i przesuszonych farbowaniem oraz wielokrotnym suszeniem suszarką włosków!! nie zauważyłam specjalnej różnicy po użyciu tego "cudotwórczego "olejku. Efekt był porównywalny jak po zastosowaniu innej (pewnie 10Xtanszej!)odżywki do włosów suchych czy farbowanych kupionej w drogerii.(Zaznaczam ze uzywałam łacznie z kąpielą odżywczą nr 2- jak zaleca producent). Produkt pięknie pachnie i rzeczywiście nie obciąża włosów (co jest jego wielkim plusem!), moze minimalnie nawilża i wygładza (ale bez nabłyszczenia!). Dla mnie to za mało jak za tak wysoką cene! Moze gdyby ampułka kosztowała 5 zł kupiłabym wiecej i uzywała dłuzej, ale napewno nie za ta cene, wole spróbowac czegos innego!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 i raczej ostatnie

CUDO!!!

Ten specyfik kupiłam w akcie desperacji.Miałam taki okres, że brałam bardzo dużo leków. Co prawda włosy mi nie wychodziły tylko w jakis dziwny sposób znikły?!! Wiem, dziwnie to brzmi, ale tak było , miałam wrażenie, że mam połowę włosów. Prawdopodobnie stały sie jeszcze cieńsze niż mam zazwyczaj i do tego jakies wiotkie. No, ogólnie koszmar i tak jak pisałam na paczątku, kosmetyk nabyłam bo juz nic mi nie pomagało i byłam zdesperowana!! Na tyle zdesperowana żeby wydać na odżywke do włosów 150zł, (to było z rok temu teraz prawdopodobnie jest droższa) 150zł za 4 ampułki!!!! Tak jak pisały moje poprzedniczki odżywka ta robi z włosami cuda i to za pierwszym użyciem. Ja byłam w szoku, pozytywnym oczywiście :D Nie mogłam uwierzć, włosy wróciły!!! Sprężyste, gładziutkie, nawilżone jest ich więcej, świetnie sie układają itp., itd. CUD, dziewczyny cud!! Zaletą też jest prościutkie zastosowanie. Spryskujemy wytarte ręcznikiem włosy, rozczesujemy ( a jak sie wspaniale rozczesują) i spłukujemy. Nic prostszego. Tylko ta cena :baba: W opcji " czy kupie jeszcze' zaznaczyłam " Nie wiem", ale to tylko z tego powodu, że nie wiem czy kiedyś jeszcze będzi mnie na nią stać. Gdyby kosztowała połowę tej ceny ( marzenie ;) ) Byłaby tą jedyna

świetny produkt

Rytuał jedwabistości z użyciem ampułki polecił mi mój fryzjer. Zobaczyłam jaki efekt daje ten kosmetyk i kupiłam całe opakowanie ampułek :-) Aqua-Oleum wspaniale wygładza, nawilża i odżywia włosy, jest proste w użyciu, pięknie pachnie. Kosmetyk stosuję co tydzień, świetnie regeneruje moje zniszczone comiesięcznym farbowaniem włosy.

nie znam skuteczniejszego

Aqua - oleum to najlepszy wynalazek do włosów jaki przyszło mi uzywać .Ubóstwiam go za :- natychmiastowy efekt rozplątywania , odzywiania i nawilżania włosów- niezwykle przyjemny relaksujący zapach - ja nie zmywam aqua - oleum od razu tylko czekam aż porządnie się wchłonie z godzinkę- efekt : po 2 godzinach mam tak miękkie włosy jakby miały mi zaraz wypaść :) ale jest to niebiańskie uczucie .Szcerze polecam chociaż jedną jedyną kurację w salonie tym cudem albo dla wteranek zakup tego cudotwórczego kompleciku - cena kompleciku = cenie stosowania 4 ampulek w salonie . Więc się oplaca lepiej uzywać w domu niż na chybcika :) .Aha - aktualizacja : cena na rok 2003 to 155 zł za 4 ampułki a w salonie 45 zł za jedną ampułkę

Najbardziej cudotwórczy!

Uwielbiam produkty Kerastase, a ten jest bez wątpienia rewelacyjny, po prostu niesamowity. Używałam gdy włosy były przesuszone wielokrotnym farbowaniem oraz po długiej chorobie. Wspaniale regeneruje zniszczone włosy, dogłębnie je nawilżając. Jest przy tym łatwy w użyciu, spsikuje się włosy i za chwilkę spłukuje. Nie obciąża włosów, wprost przeciwnie, fryzura jest lekka, puszysta a włosy lepiej się układają. Oszałamiający, szkoda tylko że cena nie pozwala na częstsze stosowanie...

Suuper!:)

Wiele odzywek przetestowalam.. firm nie bede wymieniac:) ale to cudo wreszcie spelnilo moje wymagania.. wlosy sa gladkie, latwo sie rozczesuja i slicznie blyszcza.;) szczerze polecam;)

droga, ale rewelacyjna

Szczerze polecam wszystkim posiadaczkom suchych lub zniszczonych chemią włosków. Ta odżywka działa błyskawicznie (wystarczy rozpylić na umytych włosach i spłukać po chwili), przywracając włosom naturalną sprężystość i miękkość. Włosy dosłownie odżywają i efekt utrzymuje się (u mnie) jeszcze po dwóch myciach. Można sobie zrobić kurację lub stosować od czasu do czasu, w miarę potrzeb. Można kupić całe opakowanie do stosowania w domu lub skorzystać w trakcie usługi w salonie - cena 25 zł.