Tso Moriri, Bath and Massage Oil (Olej do kąpieli i masażu (różne rodzaje))

Tso Moriri, Bath and Massage Oil (Olej do kąpieli i masażu (różne rodzaje))

Olej do kąpieli i masażu "Lawenda" powstał na bazie oleju kokosowego, sojowego i migdałowego. Wygładza skórę i zabezpiecza ją przed utratą wilgoci.
Odpręża i relaksuje stanowiąc idealne remedium po ciężkim i wyczerpującym dniu.
Stosowany do masażu sprawdza się w walce z cellulitem.

Olej do kąpieli i masażu "Kokos" powstał na bazie oleju kokosowego, sojowego i migdałowego. Wygładza skórę i zabezpiecza ją przed utratą wilgoci.
Lekko słodki kokos dodaje energii, odświeża i sprawia wrażenie ochłodzenia skóry podczas masażu.
Jest polecany do każdego rodzaju skóry, a ze względu na właściwości chłodzące pomocny po kąpielach słonecznych.

Olej do masażu "Drzewo różane" powstał na bazie oleju kokosowego, sojowego i migdałowego. Wygładza skórę i zabezpiecza ją przed utratą wilgoci. Tonizuje i przywraca równowagę.
Ma właściwości regenerujące i odnawiające komórki skóry.
Szczególnie polecany do skóry dojrzałej.
Olej kokosowy - ma szczególne właściwości nawilżające i odżywcze. Łagodzi, chłodzi i dostarcza skórze niezbędnych minerałów.

Olej migdałowy – napina skórę i wygładza, doskonale nawilża i pielęgnuje skórę.

Olej sojowy – zawiera flawonoidy, fitosterole i witaminę E, która eliminuje wolne rodniki.

Naturalne olejki eteryczne.

Bardzo pachnące

Bardzo przyjemne olejki, ja opiszę lawendę, którą miałam.
Przede wszystkim bardzo intensywny zapach, piękny, po kąpieli wtarcie go w skórę to czysta przyjemność. Długo utrzymuje się na skórze, zarówno zapach jak i sam olejek, czyli można wszystko dookoła "utłuścić".
Nie stosowałam go jako olejek do kąpieli, ale myślę, że wcieranie go bezpośrednio w skórę będzie bardziej efektywne.
Nieco niewygodna butelka, odkręcana, po aplikacji zawsze coś kapnie i butelka już zawsze będzie tłusta.
W lato, po porannym prysznicu z powodzeniem może zastąpić perfumy.
Dość drogie. Dostępne tylko online. Dosyć wydajne.