Eveline, Beauty Line, Liquid Precision Liner 2000 Procent (Eyeliner w płynie)

Eveline, Beauty Line, Liquid Precision Liner 2000 Procent (Eyeliner w płynie)

Eyeliner czarny wodoodporny w płynie:
- podkreśla kształt oczu
- posiada aplikator, który ułatwia narysowanie konturu, bez rozmazywania
- utrzymuje się na powiekach przez cały dzień
- nie wywołuje reakcji alergicznych
- może być stosowany przez osoby noszące szkła kontaktowe

Najlepsiejszy

Kiedyś byłam zafiksowana na punkcie eyelinerów. Do tego stopnia, że nie chciałam wychodzić z domu bez kreski na powiece.
Dziś już ten etap mam za sobą ale mam parę swoich ulubieńców.

Ten jest chyba najlepszy bo i trwałość ma na wysokim poziomie - żadne deszcze mu się straszne, w ciągu dnia się nie rozmazuje. Potrafi cały dzień na oku przesiedzieć.

Bardzo lubię też jego pędzelek - gruby, świetnie się nim nakłada. Można zmajstrować idealne kreski ;)

Cena zawsze była przystępna.
Na początku kupowałam go bodajże w Rossmannie, później natomiast zaczynał znikać z półek i zacząłam kupować go w pobliskim kiosku bo go przeważnie mieli w zapasie.
Kurczę później to już całkiem zniknął i musiałam szukać innych zamienników. Ale żaden się nie umywał do tego by mi go zastąpić.

Eyeliner w dobrej cenie

Eyeliner ma intensywny czarny kolor, wygodny aplikator oraz utrzymuje się praktycznie cały dzień. Spełnia swoje zadanie jak za tak niewielką cenę.Warto go wypróbować.

Bubel

Eyeliner dorwałam na promocji, skuszona ładnym opakowaniem i nagłym brakiem tegoż kosmetyku wśród swoich zapasów.
Początki były piękne. Wygodne malowanie, ładny kolor.. Słowem, za tę cenę (koło 10zł) byłam zadowolona.
Zadowolenie skończyło się po około dwóch tygodniach. Tusz stał się wodnisty, gdy nakładam na powiekę czuję się jakbym robiła to barwioną wodą. Po zaschnięciu kolor jest blady i uwydatnia drobne zmarszczki i pory w skórze.
Możliwe, że trafiłam felernie jednak skutecznie mnie to zniechęciło do ponownego kupienia.

Potrzebuję większej precyzji...

...a niestety nie da się jej uzyskać z pomocą tego aplikatora. Lubię kreskę cienką i wyciągniętą niemalże do samej skroni, ale końcówka oferowana przez producenta nie jest w stanie mi tego umożliwić. Jest filcowa/gąbczasta, a przy tym bardzo sztywna, przez co właściwie nie ma się nad nią kontroli. Preferuję eyelinery z pędzelkiem, dzięki którym mam pewność, że kreska wyjdzie nieskazitelna. Niemniej jednak sama formuła produktu jest prawidłowa. Nic w ciągu dnia się nie odbija, nie kruszy. Kolorowi też nie mam niczego do zarzucenia - jest czarny już przy pierwszej warstwie. Jednak przez wzgląd na ten aplikator nie umiem się do niego przekonać. Na szczęście w tej cenie jest mnóstwo drogeryjnych zamienników.

Pierwszy raz kupiłam drugie opakowanie tego samego eyelinera! Ulubieniec!

Jestem bardzo wybredna jeśli chodzi o kosmetyki do makijażu oczu. Szczegolnie jeśli chodzi o eyelinery. Wypróbowałam ich naprawdę dużo w wielu formach. Twarda końcówka pędzelka bardzo ułatwia mi rysowanie kreski, jak i tej wymarzonej "jaskółki". Dla mnie dużym plusem jest również fakt, ze kosmetyk nie zasycha zbyt szybko (łatwa możliwość poprawy). Dodatkowo bardzo dobra pigmentacja kosmetyku, nie trzeba robić kolejnych warstw, dzięki czemu kosmetyk jest bardzo wydajny.

Podsumowując:
Znalazłam ideał!

Stary klasyk

Przyznaje, że eyeliner to jedyny kosmetyk, którego najbardziej się obawiałam pod każdym względem, czy samego produktu czy jego obsługi a właściwie mojej wprawy w malowaniu.

Eveline postarało się i jak dla mnie ten produkt jest naprawdę warty swoich pieniędzy. Odpowiednio nasycony kolor czerni, który się nie zmywa po dołożeniu kolejnej warstwy, nie rozmazuje się a aplikator jaki posiada jest dla mnie odpowiedni, choć nie ukrywam mógłby być cieńszy.

Niestety ale natura obdarzyła mnie opadającą powieką i robienie wyrazistych „jaskółek” nie wchodzi w grę, właściwie to da się ale trzeba się nad tym namęczyć aby po oby dwóch stronach wyszło mniej więcej to samo a takiej cierpliwości i wytrwałości w tej czynności nie posiadam bo szczerze mówiąc już przywykłam do tych powiek i nie zależy mi na tym jak kiedyś . Oczywiste jest to, że kosmetyk nie służy wyłącznie do jaskółek i w moim makijażu używam go do podkreślenia jeszcze bardziej makijażu oka i maluje cienką linię tuż przy samej linii rzęs co powoduje ich optyczne zagęszczenie. Kreski eyelinerem także wykonuje ale delikatniejsze i nie wychodzę poza zewnętrzny kącik. Moje oczekiwania produkt spełnia.

Trwały

Trwały, dobrze napigmentowany, eyeliner. Niezwykle nie podoba mi się aplikator, jest to po prostu sztywny i dosyć gruby patyczek którym dosyć ciężko zrobić dokładną czy też cieńszą kreskę.

Prawie idealny

Używam go od wielu lat i jest to dla mnie jeden z najlepszych eyelinerów jakie stosowałam z niższej półki. Ładny, głęboki czarny kolor, precyzyjny pędzelek, poręczne opakowanie, wystarcza na długo. Napisy dość szybko się ścierają z buteleczki. Ten produkt występuje w dwóch różnych wersjach opakowań i ta ze zdjęcia wg mnie różni się na plus jakością od tej drugiej (nie wiem czy nowszej).
Mimo wszystko jest to mój ulubieniec, kreski rysuję w miarę szybko, nie wysycha od razu na powiece, co mi odpowiada, jest trwały, wytrzymuje cały dzień, choć niekiedy potrzebne są poprawki. Czasami zdarzają mi się w ciągu dnia drzemki, a on dalej się ładnie utrzymuje, choć w kącikach czasem wykruszy.
Uwielbiam go!

Dobrze napigmentowany i trwały eyeliner, jednak nie lubię tego pędzelka

Dobrze wiecie dziewczyny jak trudno jest zmienić swoje przyzwyczajenia, a jak już się czegoś nauczymy, to ciężko jest się od tego odzwyczaić. Właśnie dlatego nie przepadam za końcówką pędzelka w tym eyelinerze - przyzwyczaiłam się już do zupełnie innego (długiego i bardziej elastycznego) pędzelka i trudno jest mi narysować kreskę na oku czymś innym. Pędzelek w tym eyelinerze jest krótki i dość sztywny, można więc powiedzieć że kreska będzie prostsza do narysowania i łatwiej będzie osiągnąć nim precyzję. Jednak nie w moim przypadku.

Eyeliner faktycznie jest bardzo trwały i dobrze na-pigmentowany o głębokiej czerni. Potrafi utrzymać się na oku cały dzień. Podejrzewam, że można za pomocą tego produktu narysować idealne kreski i budować nimi ich grubość, jednak jako zwolenniczka innego rodzaju pędzelków nie umiem z nim pracować. Produktu pewnie trzeba się nauczyć używać.

Opakowanie jest całkiem dizajnerskie, wygląda jak minimalnych rozmiarów atrament. Produkt jest łatwo dostępny, również jego cena wypada całkiem dobrze na tle innych kosmetyków z tej kategorii. Eyeliner nie wysycha, nie uczula i nie podrażnia oczu. Nie kruszy się, ani nie odbija się na powiece. Być może dam mu jeszcze kiedyś szansę.

Doskonały

Kolejne opakowanie pękło.
Wracam bo jak na produkt kosztujący grosze, a nie mający żadnych mankamentów, to po co przepłacać i kupować droższe?
Firma Eveline ma wiele produktów które należą do stale ponawianych przeze mnie zakupów, ale Beauty Line Eyeliner, jest w ierwszej linii dla podkreślenia mojej piękności. Zasługuje na kolejne zakupy i na polecenie.
Opakowanie estetyczne
Patyczek aplikator-dobrze scięty i wyprofilowany
Aplikator fdobrze się nim posługiwać
Konsytencja dobra, nie jest lejący
Nie gęstnieje jakoś straszliwie
Jest ogólnie dostępny
Tani
Wydajny
Wspaniała smolista czerń
Te wszystkie cechy składają się na moje gorące polecenie!

dobry tusz ale aplikator do bani

Twarda końcówka bardzo utrudnia mi aplikację, przez co raczej go nie używam. Kupiłam go, bo spodziewałam się, że ma pędzelek tak jak inny liner od Eveline.

Fajne to coś :)

Ma bardzo fajną szczoteczkę?? Pędzel? coś twardego co nie zrobi krzywdy, zawsze narysuje idealną kreskę, nie za grubą nie za cienką, taką idealną, Skuszone przez opinie nie żałuje zakupu,.
Idealna czerń, nie kruszy się nie osypuję, długo przetrwa.

Rewelka

Mam. Polecam. Któreś z rzędu opakowanie i na tą chwilę nie mam zamiaru zmieniać tego eyelinera na jakikolwiek inny. Precyzyjny, z mocną pigmentacją i łatwą aplikacją