Eveline, Beauty Line, Liquid Precision Liner 2000 Procent (Eyeliner w płynie)

Eveline, Beauty Line, Liquid Precision Liner 2000 Procent (Eyeliner w płynie)

Eyeliner czarny wodoodporny w płynie:
- podkreśla kształt oczu
- posiada aplikator, który ułatwia narysowanie konturu, bez rozmazywania
- utrzymuje się na powiekach przez cały dzień
- nie wywołuje reakcji alergicznych
- może być stosowany przez osoby noszące szkła kontaktowe

Trwały

Trwały, dobrze napigmentowany, eyeliner. Niezwykle nie podoba mi się aplikator, jest to po prostu sztywny i dosyć gruby patyczek którym dosyć ciężko zrobić dokładną czy też cieńszą kreskę.

Prawie idealny

Używam go od wielu lat i jest to dla mnie jeden z najlepszych eyelinerów jakie stosowałam z niższej półki. Ładny, głęboki czarny kolor, precyzyjny pędzelek, poręczne opakowanie, wystarcza na długo. Napisy dość szybko się ścierają z buteleczki. Ten produkt występuje w dwóch różnych wersjach opakowań i ta ze zdjęcia wg mnie różni się na plus jakością od tej drugiej (nie wiem czy nowszej).
Mimo wszystko jest to mój ulubieniec, kreski rysuję w miarę szybko, nie wysycha od razu na powiece, co mi odpowiada, jest trwały, wytrzymuje cały dzień, choć niekiedy potrzebne są poprawki. Czasami zdarzają mi się w ciągu dnia drzemki, a on dalej się ładnie utrzymuje, choć w kącikach czasem wykruszy.
Uwielbiam go!

Dobrze napigmentowany i trwały eyeliner, jednak nie lubię tego pędzelka

Dobrze wiecie dziewczyny jak trudno jest zmienić swoje przyzwyczajenia, a jak już się czegoś nauczymy, to ciężko jest się od tego odzwyczaić. Właśnie dlatego nie przepadam za końcówką pędzelka w tym eyelinerze - przyzwyczaiłam się już do zupełnie innego (długiego i bardziej elastycznego) pędzelka i trudno jest mi narysować kreskę na oku czymś innym. Pędzelek w tym eyelinerze jest krótki i dość sztywny, można więc powiedzieć że kreska będzie prostsza do narysowania i łatwiej będzie osiągnąć nim precyzję. Jednak nie w moim przypadku.

Eyeliner faktycznie jest bardzo trwały i dobrze na-pigmentowany o głębokiej czerni. Potrafi utrzymać się na oku cały dzień. Podejrzewam, że można za pomocą tego produktu narysować idealne kreski i budować nimi ich grubość, jednak jako zwolenniczka innego rodzaju pędzelków nie umiem z nim pracować. Produktu pewnie trzeba się nauczyć używać.

Opakowanie jest całkiem dizajnerskie, wygląda jak minimalnych rozmiarów atrament. Produkt jest łatwo dostępny, również jego cena wypada całkiem dobrze na tle innych kosmetyków z tej kategorii. Eyeliner nie wysycha, nie uczula i nie podrażnia oczu. Nie kruszy się, ani nie odbija się na powiece. Być może dam mu jeszcze kiedyś szansę.

Najlepsiejszy

Kiedyś byłam zafiksowana na punkcie eyelinerów. Do tego stopnia, że nie chciałam wychodzić z domu bez kreski na powiece.
Dziś już ten etap mam za sobą ale mam parę swoich ulubieńców.

Ten jest chyba najlepszy bo i trwałość ma na wysokim poziomie - żadne deszcze mu się straszne, w ciągu dnia się nie rozmazuje. Potrafi cały dzień na oku przesiedzieć.

Bardzo lubię też jego pędzelek - gruby, świetnie się nim nakłada. Można zmajstrować idealne kreski ;)

Cena zawsze była przystępna.
Na początku kupowałam go bodajże w Rossmannie, później natomiast zaczynał znikać z półek i zacząłam kupować go w pobliskim kiosku bo go przeważnie mieli w zapasie.
Kurczę później to już całkiem zniknął i musiałam szukać innych zamienników. Ale żaden się nie umywał do tego by mi go zastąpić.

Doskonały

Kolejne opakowanie pękło.
Wracam bo jak na produkt kosztujący grosze, a nie mający żadnych mankamentów, to po co przepłacać i kupować droższe?
Firma Eveline ma wiele produktów które należą do stale ponawianych przeze mnie zakupów, ale Beauty Line Eyeliner, jest w ierwszej linii dla podkreślenia mojej piękności. Zasługuje na kolejne zakupy i na polecenie.
Opakowanie estetyczne
Patyczek aplikator-dobrze scięty i wyprofilowany
Aplikator fdobrze się nim posługiwać
Konsytencja dobra, nie jest lejący
Nie gęstnieje jakoś straszliwie
Jest ogólnie dostępny
Tani
Wydajny
Wspaniała smolista czerń
Te wszystkie cechy składają się na moje gorące polecenie!

dobry tusz ale aplikator do bani

Twarda końcówka bardzo utrudnia mi aplikację, przez co raczej go nie używam. Kupiłam go, bo spodziewałam się, że ma pędzelek tak jak inny liner od Eveline.

Fajne to coś :)

Ma bardzo fajną szczoteczkę?? Pędzel? coś twardego co nie zrobi krzywdy, zawsze narysuje idealną kreskę, nie za grubą nie za cienką, taką idealną, Skuszone przez opinie nie żałuje zakupu,.
Idealna czerń, nie kruszy się nie osypuję, długo przetrwa.

Rewelka

Mam. Polecam. Któreś z rzędu opakowanie i na tą chwilę nie mam zamiaru zmieniać tego eyelinera na jakikolwiek inny. Precyzyjny, z mocną pigmentacją i łatwą aplikacją

Mój ulubieniec

Stosuję ten eyeliner od kilku dobrych lat i zawsze mam w zapasie kupione kilka sztuk (gdy uda mi się trafić na promocję)
Pędzelek jest twardy, więc łatwo narysować prostą linię. Nie tak jak w przypadku miękkich pędzelków, gdy grubość kreski zależy od siły nacisku (wtedy zawsze miałam nierówno narysowaną kreskę - pofalowaną )
Po nałożeniu produkt nie kruszy się ani nie odpada, wytrzymuje spokojnie cały dzień bez uszczerbku. Czerń produktu jest głęboka i dobrze kryje, po wyschnięciu kolor jest matowy. Kolejną zaletą produktu jest wydajność oraz niska cena, spokojnie może konkurować z drogimi eyelinerami.

Wodoodporny ? Dobre nieporozumienie ...

... bo ściera się dosłownie w ciągu paru h od pomalowania siebie. Miałam eyelinery które nie były wodoodporne i sprawdziły mi się podczas imprezy np, a ten w szkole niewiedziec kiedy się rozmazał...
Na pewno plus za wygodny aplikator, bardzo precyzyjnie się nim maluje kreskę, bez problemu bardzo cieniutka i precyzyjna wychodzi.
Kolor produktu mógłby być bardziej czarny, bo jest to taka wyblakła czerń.

Dobry

To był mój pierwszy eyeliner w kałamarzu stąd mój ogromny sentyment do niego. Aplikacja była bardzo łatwa nawet dla takiej osoby, która nie miała nigdy eyelinera w dłoni jak ja wtedy. Był bardzo czarny, dość szybko wysychał. Raczej się nie odciskał na powiece, ale nie był super trwały. Lubiłam go. Za taką cenę naprawdę warto dać mu szanse, szczególnie osoby początkujące

Wspaniały eyeliner!

Swoją przygodę z kreskami zaczęłam niedawno i do tej pory testowałam różne eyelinery: w pędzelku, w pisaku, w kredce, za 15 zł, za 30 zł, a nawet za 50 zł. Nie spodziewałam się, że najbardziej przypasuje mi właśnie ten. Kupiłam go na promocji w rossmanie za 6 zł, ponieważ stwierdziłam, że to niedużo, a chciałabym go przetestować. Był to jak najbardziej udany zakup. Eyeliner ma nietypowy „pędzelek” przypominający trochę pisak, co zdecydowanie ułatwia nakładanie, zwłaszcza osobom mniej wprawionym. Szybko zasycha i daje piękny matowy efekt. Trzyma się cały dzień, nie wykrusza się i nie blaknie. Jedyne co mogę wytknąć, to że nie do końca jest wodoodporny. Co prawda nie rozmazuje się na deszczu, ale przy łzach już powstają zacieki. Nie jest to jednak znaczący defekt.