Eveline, Beauty Line, Liquid Precision Liner 2000 Procent (Eyeliner w płynie)

Eveline, Beauty Line, Liquid Precision Liner 2000 Procent (Eyeliner w płynie)

Eyeliner czarny wodoodporny w płynie:
- podkreśla kształt oczu
- posiada aplikator, który ułatwia narysowanie konturu, bez rozmazywania
- utrzymuje się na powiekach przez cały dzień
- nie wywołuje reakcji alergicznych
- może być stosowany przez osoby noszące szkła kontaktowe

hit czy kit ?

Używam eyelinera od eveline od kilku tygodni i muszę przyznać że jestem w połowie zadowolona. Pędzelek jest bardzo wygodny, łatwo można narysowac nim idealną kreskę gdyby nie to że eyeliner bardzo szybko zastyga i pędzelek robi się suchy. To jest jego jedyny problem.

Nauka kresek

To był mój pierwszy eyeliner EVER. Na nim uczyłam się robić kreski.
Generalnie nie był zły. Nie rozcierał się za mocno, kreski zachowywały kształt - bardzo pomocny w tym był twardy pędzelek, który pomagał niewprawnej ręce trzymać linie. Na początku, ten pędzelek był zaletą, później przeszkadzał. Kolor czarny, fajny, głęboki. Generalnie, nie jest to tragiczny kosmetyk.

Eyelinerowy koszmarek

To był jeden z moich pierwszych eyelinerów, którym uczyłam się robić kreski i wtedy sprawował się bardzo dobrze (jakieś 7 lat temu). Kupiłam go teraz i, o zgrozo... Tak rozwodnionego eyelinera od dawna nie widziałam. Na szczęście na powiece po czasie zasycha, w miarę się trzyma, ale zrobienie nim ładnej kreski to niezła gimnastyka, plus w międzyczasie strasznie odbija się na powiekach. Pędzelek jest sztywny, ciągnie skórę, powstają "zygzaki". Na plus to, że bardzo łatwo zrobić nim kreskę poza powieką, jeden ruch i jest gotowa. I za to i za sentyment 3 gwiazdki, bo jeśli przyzwyczaisz się do pędzelka, to kreski wytrzymają nawet najgorętszy dzień. Za ta ogromny plus. Ale -2 gwiazdki za brak precyzyjności i długo zasychającą formułę.

Polecam!

Intensywny kolor czarny, aplikator pozwala na robienie bardzo dokładnych cieniutkich kresek. Nie ma efektu skorupy czy pękania. Jest wydajny, można go nosić w torebce.

coś się skiepściło -.-

Niegdyś był to mój ukochany eyeliner, niestety ostatnimi czasu chyba próbowali niby poprawić formułę i wyszło do kitu. Kupiłam w ciągu ostatniego roku kilka egzemplarzy na zaś, ale niestety z każdym był taki sam kłopot - przede wszystkim zbyt wodnista formuła. Eyeliner ma nadal piękny głęboki czarny kolor, ale jest moim zdaniem bardziej rozwodniony. Choć stosuję go nadal, ze względu na pędzelek, który jest świetnie wyprofilowany do jaskółek - nie cieniutki i prosty w obsłudze, to niestety jestem zmuszona szukać dalej kolejnego mojego faworyta. Przede wszystkim polecam go osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z eyelinerem, właśnie ze względu na końcówkę pędzelka. Produkt jest wydajny i trwały - mi się trzyma cały dzień na powiecie, mimo tego, że czasem jedno oko mam bardziej tłustawe. Polecam osobom, które nie mają innej alternatywy, mając nadzieję, że kiedyś jego formuła znów wróci do poprzedniej wersji.

najlepszy!

Używam go od lat i jest niezastąpiony. Sprawdzałam podobne z innych firm (również tych dużo droższych) i wszystkie lądowały w koszu.
Ten jest bardzo mocno napigmentowany,
bardzo łatwo się nim operuje dzięki twardszej końcówce,
bez problemu utrzymuje się cały dzień ale też dobrze się zmywa,
starcza na długo i jest niedrogi. Bardzo polecam

Od zawsze stosuję eyelinery w buteleczce i na żadnym prawie się nie zawiodłam, tak samo jak w przypadku tego eyelinera.
Ma bardzo wygodny pędzelek, bardzo szybko schnie - przez co kreska się nie rozmazuje. Posiada intensywną czerń.
Jest bardzo wydajny - używam go ponad rok.

Miałam już kilka eyelinerów z różnych firm, jednak zawsze wracam do marki Eveline , eyeliner jest wydajny kolor po nałożeniu utrzymuję się przez cały dzień ,bez potrzeby poprawiania. Łatwo się rozprowadza.

Wszystko świetnie aż do czasu

Kiedyś był to mój absolutnie ulubiony eyeliner i nie miał sobie równych. Wydajny, niska cena, dostępny wszędzie, głęboka czerń, mocna pigmentacja, nie rozpływał się, nie rozmazywał, nie odłaził, pędzelek także zapewniający przyjemną aplikację. Aż do pewnego momentu, gdy kupiłam któreś z kolei opakowanie. Nie wiem czy to była wadliwa sztuka, czy zmienili formułę, ale od tego momentu już nigdy nie kupiłam tego produktu. Pędzelek był tak twardy, że prawie można było wybić nim sobie oko. Sam tusz prawie nie miał pigmentu, jakiś oleisty, rozwarstwiony, można było nakładać warstwy i nakładać i wciąż nie można było osiągnąć jednolitego koloru kreski, a same prześwity. Z tego co pamiętam to po prostu go wyrzuciłam zaraz, bo nie dało się z nim pracować. Tak więc sama nie wiem co sądzić, ale ja już go ponownie nie kupię

Rewelacyjnie prosta aplikacja

Do linera Eveline 2000 procent wracam wracam co jakiś czas już od kilku lat. Cenię go przede wszystkich za wygodną aplikacje (dzięki twardej końcówce przypominającej pisak), dobrą pigmentacje i trwałość. Produkt zamknięty jest w solidnym opakowaniu przypominającym kałamarz. Po aplikacji szybko zastyga, nie rozmazuje się oraz w moim przypadku pozostaje w nienaruszonym stanie przez cały dzień. Polecam go również osobom, które zaczynają przygodę z linerem oraz rysowaniem idealnej kreski.

Super produkt

Bardzo fajny eyeliner. Łatwo i szybko można zrobić równą kreskę. Twarda końcówka ułatwia malowanie. Jest bardzo wydajny. Próbowałam wiele eyelinerów, ale zawsze wracam do tego.

Bardzo przyjemny produkt

Fajny pedzelek, ale trwalosc watpliwa. Nie utrzymuje sie zbyt dobrze. Podraznia oczy, ktore potem lzawia i caly makijaz sie rozmazuje. Ciekawy produkt ale na codzien a a nie na wyjscia