Revlon, New Complexion Blush

Revlon, New Complexion Blush

Róż w kamieniu (z lusterkiem i pędzlem w komplecie). Matowy, niezwykle delikatny, naturalnie wygląda na twarzy.

Moze byc ale sa lepsze

Uzywanie rozu zaczelam wlasnie od REvlona i przez dluzszy czas bylam w miare zadowolona, poniewaz latwo sie aplikuje, ma fajny wybor kolorow i daje w miare naturalny efekt.

JEdyny problem z nim to dla mnie trwalosc - po 3 godzinach prawie znika z mojej twarzy. Niby zawsze mozna poprawic, ale nie zawsze jest mozliwosc, dla mnie jest to minus, dlatego tylko 3 gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: ok 6ciu opakowan

Prawie świetny

Jestem bardzo zadowolona z tego różu. Przez to że jest matowy daje bardzo naturalny efekt i można nim ładnie ożywić twarz. Nie robi placków, jest bardzo trwały (tutaj duży plus, bo trzyma się cały dzień, a to dla mnie bardzo ważne). Przyczepię się tylko do tego, że trzeba się BARDZO namachać pędzlem, żeby uzyskać wyraźny efekt, a taki akurat lubię. Nakładam go dosyć dużo, a efekt i tak raczej jest delikatny, chociaż dla niektórych to może być plus.

Jeśli znajdę jakiś lepszy sposób na aplikację to go jeszcze pewnie kiedyś kupię :)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Tak, tak, tak!!!

Jestem szczęśliwą posiadaczką koloru tawny peach 04.
W momencie jak Pani w drogerii pokazała Mi go- byłam przestraszona. Różowy róż do mojej ciemnej karnacji i włosów?! Będę wyglądać jak lalka barbie, albo gorzej- clown. Pani posadziła mnie na krzesełku i wymalowała- efekt był imponujący!
-Kolor różowy znika na twarzy, robi się taka delikatna brzoskwinka, naturalnie stapia się z cerą.
-Nie odznacza się od reszty twarzy
- nie widać kontur gdzie róż był nałożony
-ładnie modeluje twarz.
-Nie posiada drobinek
- nie podkreśla włosków i krost
- wygładza
- nadaje delikatną poświatę
- cena
- duża pojemność
- nie daje zrobić sobie nam krzywdy, ciężko o placek i plamy
- ładne opakowanie, solidne

-Zastrzeżenia mam tylko co do samej konsystencji- przy nakładaniu róż trochę się obsypuje, delikatnie kruszy
- mała wydajność rekompensuje cena i duże opakowanie

ok

Ja bardzo lubię ten róż, mam odcień nude.Kolerek ładny, taki różowo-beżowo-ceglasty, leciutko błyszczy, świetnie zgrywa się z opaloną cerą.Bardzo wydajny, opakowanie z lusterkiem i pedzelkiem, którego oczywiście nie używam:)Łatwo sie nakłada, wytrzymuje na mojej tłustej twarzy kilka godzin.Szkoda tylko że go wycofują, coraz trudniej go dostać.

Używam tego produktu od:8miesięcy
Ilość zużytych opakowań:nadal1

PRZECIĘTNIAK

Zdziwiło mnie,że ten róż ma tak wysokie oceny, ponieważ jest BARDZO PRZECIĘTNY. Wyglada ok na twarzy, na długo starcza, jest długotrwały. Ale nie robi żadnego szału. Po prostu wygląda średnio na policzkach.
Duży plus to wydajność - po roku używania zachował się nawet wygrawerowany wzór. Mam inne opakowanie niż na fotce. Starczy pewnie na 10 lat, musiałam go wyrzucić;)
Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 1/10 opakowania:)

Zalety:
- ładne, naturalne kolorki
- trwały
- bardzo naturalny efekt (nie ma placków), trudno z nim przesadzic
- estetczne opakowanie z przydatnym lusterkiem

Wady:
- niepraktyczny pędzelek
- prawdopodobnie małowydajny (żeby efekt był widoczny trzeba pare razy maznąc pędzlem)

Ogólnie całkiem przyzwoity:)

swietny za niewielka cene

Roz jak na swoja cene jest naprawde bardzo dobry. Niestety ja z pospiechu wybralam troszke za jasny dla siebie odcien jak na ta pore roku, ale w jesien albo zime na pewno sie przyda. Jest bardzo trwaly i delikatny dla skory a takze bardzo latwo i przyjemnie sie go rozprowadza ja uzywam do tego innego pedzla niestety ten co jest dolaczony niezbyt sie do tego nadaje.

Używam tego produktu od:3 tyg.
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

godny polecenia

Opakowanie jest rzeczywiście inne niż na zdjęciu. Mam bardzo fajny kolor Toast of New York. Ma miły pędzelek, lustereczko jest tu bardzo przydatne. Żeby było widać efekt ,nie wystarczy jednak jednorazowa aplikacja pedzelkiem, trzeba nim kilka razy musnąć , za każdym razem powtarzając szuranie po różu. To jest trochę uciązliwe i efekt niepewny,najlepiej sprawdzac w świetle dziennym. Co do trwałości to też raczej średnio,na pewno nie wytrzyma całego dnia w pracy /może gdybym używała podkładu byłby trwalszy?-trudno mi to ocenić/ Jestem z niego nawet zadowolona tym bardziej,że kosztował tylko 40 zl...gdyby kosztował 100 zl,to żałowałabym zakupu.

Używam tego produktu od:2 m-cy
Ilość zużytych opakowań:początek pierwszego

rewelacja!

wprawdzie mój róż o takiej właśnie nazwie wygląda inaczej niż na fotce, ale mniejsza :)

po prostu R E W E L A C J A
jestem szczęśliwą posiadaczką różu w kolorze 04 (tawny peach) i od blisko roku używam go codziennie. i już go nie oddam.

ma pudrową konsystencję, ale jest bardzo drobny jedwabisty. nie wysusza skóry, nie zatyka porów - gęba po prostu oddycha :) a przy tym jest rewelacyjnie wygładzona (jest rzeczywiście trwały, choć przez pierwszy miesiąc używania cały czas go ścierałam łapami, bo się nie mogłam nadziwić jak mi gładko było! :D)
róż rozprowadza się lekko i równo. świetnie sprawdza się jako kosmetyk zarówno wieczorowy, jak i codziennie - myślę, że nawet niezbyt wprawna ręka doceni łatwość uzyskiwania różnych intensywności kolorku.
wyglada bardzo naturalnie.

maleńki minus za pędzelek, ale bądźmy szczere - te raczej nie powalają i najładniejszy efekt uzyskuje się używając specjalnego pędzla do różu. w każdym razie rzeczony minusik jest zrównoważony wielkim plusem za duże lusterko w kasetce :)Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: 1 (w jakiś 45%)

bez zastrzeżeń

Bardzo dobry róż. Najbardziej wyróżnia sie niesamowitą trwałością-bywało, że po całym dniu podkład znikał, a on ciągle na swoim miejscu:) Z podkładem colorstay stanowią doskonały duet.
Mam odcień nr 11-nude blush, daje delikatnie rozświetlający efekt. Używam go od hmm roku... co prawda nie codziennie, ale często i jest...prawie cały.
Bardzo go lubię. Pewnie nie kupię ponownie, jest tyle innych...poza tym- podejrzewam,że on nigdy się nie skończy:)Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Świetny róż!

Moj ma troche inna nazwe "Perfectly natural blush", kupiony za graniza, ale to ten sam róż. Zdecydowanie polecam! Używam różowego odcienia z mikroskopijnymi połyskującymi drobinkami i jestem bardzo zadowolona. Odcień pasuje mi idealnie, a roz trzyma się długo i trudno z nim przesadzić, jest bardzo naturalny.... wystarcza na dłuuuugo. (Różu używam codziennie, a ten mam juz od zeszłych wakacji!)
Do tego bardzo poreczne opakowanie, z lusterkiem i pedzelkiem - Super KWC!

Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

****

Czarna, duża kasetka, kryje lusterko, pędzelek i róż o przyjemnych właściwościach. W zależności od wybranego odcienia pozostaje on albo matowy, albo lekko rozświetla cerę. Kolory są nasycone, a ich odcień lekko jaśniejei subtelnieje, naniesiony na twarz.
Róż bardzo długo utrzymuje się na twarzy. Nakładany wraz z podkładem Colorstay Revlonu pozostaje wręcz nieśmiertelny ;)
Ponadto jest bardzo wydajny.
Jedyne moje zastrzeżenie dotyczy tego, iż po dłuższym czasie stosowania róż kruszy się w opakowaniu. Za to -1*.