Neutrogena® Hydro Boost® Gel-cream Nawadniający żel-krem do cery suchej i bardzo suchej gasi pragnienie Twojej skóry, wzmacnia ją poprzez długotrwałe nawodnienie i sprawia, że wygląda na zdrowszą.
Lekka formuła z technologią Hyaluronic Gel Matrix:
wzmacnia zewnętrzną warstwę naskórka poprzez poprawę jej nawodnienia oraz zamyka je w skórze dzięki formule z kwasem hialuronowym, który ma zdolność zatrzymywania 1000 razy wody niż sam waży, chroni barierę naskórkową oraz stopniowo uwalnia składniki nawilżające wtedy, kiedy skóra tego potrzebuje.
Lekka, beztłuszczowa formuła. Nie zatyka porów. Bezzapachowy. Stworzony we współpracy z dermatologami.

w słoiczku
Struktura
bogate
krem
> 100ml
Wiek
20+

Nawilża, ale nie polecam w sezonie jesienno-zimowym

Produkt otrzymałam jako nagrodę w ramach konkursu organizowanego na stronie wizaz.pl i bardzo się z tego tytułu ucieszyłam, bo od dawna myślałam o przetestowaniu tego kremu.
Przede wszystkim jest on bardzo wydajny, używałam go rana dziennie przez około 3 miesiące na twarz, szyję i dekolt. Myślę, że jego wydajność wynika głównie z żelowej konsystencji. Krem łatwo się rozprowadza i szybko wchłania co jest jego ewidentnym plusem. Zapach jest delikatny lecz bardzo przyjemny, a opakowanie przyjemne dla oka.
Muszę również przyznać, że odczułam efekt nawilżenia, ale jak dni zaczęły być chłodniejsze miałam wrażenie jak by tego nawilżenia było za mało.
Reasumując, myślę że produkt jest wart zakupu i używania, ale bardziej w cieplejszych miesiącach niż chłodniejszych.

Dobry

Krem zamknięty w eleganckim słoiczku. Zapach ładny, konsystencja żelowa, która jest idealna na lato i upały. Szybko się wchłania. Krem jest bardzo lekki. Jednak na jesień i zimę sam nie daje rady nawilżyć mojej skóry. Pod koniec słoiczka odniosłam wrażenie, że jakby częściej pojawiają mi się wypryski na policzkach. Do tej pory nigdy nie miałam z tym problemu.

Bardzo porządny krem

Krem kupiłam na promocji za ok 30 zł bo cena ponad 50 zł trochę mnie odstraszała ale jestem z niego zadowolona i jest wart tej ceny, chociaż nie ukrywam, że będę polować na promocję :D słoiczek jest szklany i dość mały ale kremik jest dość wydajny.
Krem jest bardzo lekki, ma delikatną konsystencję przez co bardzo dobrze rozprowadza się po twarzy. Szybko się wchłania. Skóra po nim się nie klei! Czuć nawilżenie i rozluźnienie, w żaden sposób nie podrażnił mojej skóry!

Przyjemniak.

Ja: Mam cerę suchą i odwodnioną. Naczyniową, wrażliwą i skłonną do podrażnień.

Oczekiwania: Dobre nawilżenie, długotrwały efekt. Brak podrażnień i uczuleń.

Opakowanie: Odkręcany słoiczek, plastikowy. Tu miałam pewne rozczarowanie, bo zdjęcia sugerują jakby był szklany. Łatwo można kontrolować zużycie produktu. Dość małym drukiem lecz czytelnie wypisane składniki. Pojemność standardowa jak na krem do twarzy czyli 50 ml.

Wrażenia: Krem pachnie bardzo delikatnie, tak morsko ale nienachlanie. Choć myślę, że dla części ludzi będzie ten zapach kompletnie nie wyczuwalny. Jest w białym kolorze choć konsystencja jest żelowa. Bardzo dobrze się nakłada i rozprowadza. Wchłania się ekspresowo dając matowy efekt. Po użyciu zostawia na skórze delikatny film, taki ledwo wyczuwalny. W upalne dni łatwo go zrolować ze skóry kiedy nałoży się go za dużo. Moja skłonna do podrażnień i wrażliwa skóra, po tym kremie jest ukojona, nawilżona i gładka. Nie podrażnia i nie uczula. Jest też dość wydajny – opakowanie starczyło mi na 2 miesiące codziennego stosowania. Bez problemu można go stosować pod makijaż, nic się nie zważy. Niestety efekty są świetne głównie w czasie stosowania kosmetyku, później skóra przestaje bym promienna, dobrze nawilżona i elastyczna. Trochę zawód, ale większość kosmetyków tak ma, więc nie ma nad czym ubolewać. Kolejnym minusem dla mnie jest brak filtra w składzie. Niezależnie czy to lato czy też zima warto byłoby chronić skórę przed słońcem. Dla mnie to kosmetyk fajny na lato przez swoją lekką formułę, w zimę stawiam na dodatkowe natłuszczenie. Plusem jest łatwa dostępność w sieciowych drogeriach. Cena nie jest najniższa, ale odpowiednia jak za taką jakość produktu. Często spotykam ten krem w Rossmannie na promocjach, wtedy warto go kupić i przetestować. Myślę, że wrócę jeszcze do tego kosmetyku, bo jestem bardzo zadowolona z efektów.

Krem doskonały na zimę

Zima to pora roku, podczas której skóra niezależnie od tego czy jest tłusta to potrzebuje dodatkowego odżywienia i nawilżenia. Neutrogena od zawsze przodowała u mnie w pielęgnacji twarzy a także w nawilżeniu. Te kosmetyki działają cuda. Nawilżają idealnie skórę twarzy przy czym efekt utrzymuje się bardzo długo :)

Można używać go także na suche łokcie czy usta. Polecam serdecznie. Ten krem już po samym zapachu jest bardzo fajny. Pachnie delikatnie, a zapach już wskazuje na to,że produkt działa i ma wysoki poziom nawilżenia.
Cena kremu jest niska,każdy może sobie na niego pozwolnic.
Zima mam na twarzy suche skórki szczegolnie w okolicy nosa. Aby to zwalczyć bardzo chętnie siegam po ten krem albo jakikolwiek z neutrogeny. Uwielbiam ta firmę!

Bardzo dobry krem

Po nałożeniu kremu na oczyszczoną skórę twarzy ,poczułam ukojenie
(mam skórę bardzo wrażliwą i skłonną do podrażnień) cera została mocno nawilżona i gładka .Na pewno ten krem zostanie ze mną na dłużej w mojej kosmetyczce .

Nie dla mojej cery

Produkt otrzymała do testowania i bardzo cieszyłam sie produktem który zagwarantuje intensywne nawilżenie mojej skórze.
Produkt ma przyjemną, żelowa konsystencje, która szybko sie wchłania. Jest widoczne nawilżenie skóry.
Jednak podczas stosowania pojawiły sie pewne niedoskonałości ktore po przerwaniu stosowania zniknely. Produkt otrzynala mija mama, której w przeciwieństwie produkt bardzo przypasowal.

Świetnie nawilża

Mam cerę bardzo suchą a zimą jest to jeszcze spotęgowane przez ciepłe powietrze od kaloryferów. krem od Neutrogeny sprawdził mi się znakomicie.
Krem jest w ślicznym słoiczku, pięknie pachnie. Dodatkowo po nałożeniu bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu, a bardzo tego nie lubię.Krem ma konsystencję żelu.
Krem bardzo dobrze nawilża skórę, nie ma uczucia ściągnięcia i suchości przez prawie cały dzień. Nadaje się pod makijaż.
Szczerze go polecam osobom z bardzo suchą skórą.

Taki tam przeciętniak

Zwykły kremik nawilżający. Nie zrobił na mnie ani pozytywnego ani negatywnego wrażenia. Nawilża, opakowanie jest ok. Nie zapycha. Raczej nie kupię ponownie, taki poziom nawilżenia mogę uzyskać korzystając z dużo tańszych kremów drogeryjnych.

Skóra znów pełna blasku

Neutrogena, Hydro Boost, Gel - Cream (Nawadniający żel - krem do twarzy do cery suchej i bardzo suchej) to kosmetyk, z którym moja przesuszona i przemęczona skóra zaczęła wyglądać świeżo, młodo, promiennie. myślę, że ten kosmetyk podbije serca i cery wszystkich kobiet, które poszukują nawilżenia, nawodnienia i dobrych kosmetyków dla siebie na długi czas.

Używa produktu od: próbka

Świetny

Bardzo spodobał mi się ten kosmetyk od pierwszego użycia. Jest lekki, bardzo wydajny, mała ilość wystarcza na praktycznie całą twarz. Szybko się wchłania, pozostawia skórę nawilżoną i świetlistą.
Opakowanie jest przyjemne dla oka, proste ale eleganckie. Zapach praktycznie niewyczuwalny, typowy dla kremu. Uważam, że produkt godny polecenia.

Dobra baza pod makijaż

Kremik ma przyjemną lekką konsystencję, dobrze sprawdza się pod makijaż. Skóra jest nawilżona z efektem dewy skin. Żel szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu. Testowałam kilka podkładów na krem-żel i nigdy nie spotkałam się z uczuciem przesuszenia. Nie roluje się. Wygładza skórę. Myślę, że krem dobrze by się sprawdził osobom z mieszaną skórą twarzy bądź normalną. Polecam przetestować