Idea 25, Citrobiotic, Delikatny piankowy tonik antyrodnikowy

Idea 25, Citrobiotic, Delikatny piankowy tonik antyrodnikowy

Delikatny tonik odświeżający w formie pianki, nie zawierający alkoholu. W jego składzie znajduje się min. wyciąg z pestek i białej skórki grejpfruta bogaty w wit C i bioflawonoidy, wyciąg z przywrotnika oraz alg zielonych. Tonik chroni płasz hydrolipidowy skóry i przywraca jej naturalne ph. Odpowiednio nawilża, tonizuje, działa odżywczo i ujędrniająco. Polecany jest do każdego rodzaju skóry, niezależnie od wieku. Do cery zmęczonej, zestresowanej ale także z problemami dermatologicznymi, podrażnionej i trądzikowej. Tonik można stosować kilka razy dziennie w celu odświeżenia twarzy. Dzięki formie piankowej nie trzeba stosować wacików kosmetycznych itp, gdyż pianka ta jest b. puszysta i łatwo się ją nakłada.Nie spływa z twarzy i szybko się wchłania.

SUPER POLECAM

Poleciła mi go dermatolog i jest odpowiedni dla mnie. Używam go rano i wieczorem i czasami po południu ( po pracy ).

- delikatny
- przyjemny zapach
- nie ściąga

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

nie bardzo trafiony

Przede wszystkim nie odpowiada mi konsystencja pianki - i to nieprawda, ze dzieki niej produkt jest bardziej wydajny! Zaczal znikac z opakowania blyskawicznie na poczatku, ale kiedy spostrzeglam, ze po ta pianka nie pomaga w usuwaniu niedoskonalosci skory, a raczej prowokuje ich powstawanie, odkrecilam atomizer i teraz jest lepiej, choc nadal nie rewelacyjnie. I tonik nie chce sie jakos skonczyc, czyli wydajnosc wzrosla. Uzywalam go razem z pianka do demakijazu tej samej firmy. Jej nie skonczylam, oddalam mamie. Do cery z problemami te kosmetyki sie nie nadaja, choc w opisie jest, ze sa antybakteryjne niby.

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: prawie cale 1

super

Niezly tonik.. Odswieza, niebrzydko pachnie, skora po nim ladnie wyglada (choc moja tlusta nie jest zmatowiona - dlatego uzywam go na noc), wydajny. Postac pianki podoba mi sie, choc nakladany palcami (tak, jak zaleca producent) powoduje lepienie sie twarzy i niezbyt komfortowe odczucia. Zdecydowanie polecam stosowac go na platek do demakijazu, jak zwykly tonik.

29.01.07 dodaje dwie gwiazdki, bo po dluzszej przerwie wrocilam do niego i odkrylam superwlasciwosci leczace wypryski. Jakis czas temu okropnie pogorszyla mi sie cera. Przetluszczanie, grudki itd. - nie do okielznania. Zle reagowala na kremy na noc - rano wstawalam z wypryskami. No i wyciagnelam z szafki ten tonik i zaczelam regularnie uzywac. Po 2-3 dniach byla kolosalna roznica! Uzywam go zamiast kremu na noc i rano nie ma niespodzianek. Nie dosc, ze poprawil mi sie stan cery, to jeszcze oszczedzam na kremie na noc ;)

dosyc dobry

Taki raczej przyzwoity tonik. Delikatny bardzo, dosyc dobrze oczyszcza, nie napina skory i nie wysusza, troche sie skora po nim lepi. Co do butelki i piankowej konsystencji to nie widze problemu, poniewaz mozna go aplikowac zarowno bezposrednio na twarz, jak i na wacik - 2-3 razy wycisnac i przecierac twarz wilgotnym wacikiem - efekt dokladnie taki sam, jak przy stosowaniu normalnego wodnego toniku. Kosmetyk starcza na dosc dlugo.

wieczny

O matko ! Ten tonik jest po prostu wieczny ! Nie mogłam go zużyć przez kilka miesięcy, mimo że używałam go dwa razy dziennie i to w dość sporych ilościach.
Jestem bardzo z niego zadowolona. Nie mogłam się z początku przyzwyczaić do konsystencji pianki i sposobu nakładania, ale w końcu mi to zaczęło odpowiadać. Tonik nie sprawuia kłopotu, szybciutko wsiąka w skórę, mnie nie dawał poczucia lepkości. Cera była rozjaśniona, w dobrej kondycji.

w porządku

Bardzo cenię ten tonik za doskonałe właściwości oczyszczające skórę, uczucie odświezenia i cudowny zapach. Kosmetyk jest bardzo wydajny i przyjemny w użyciu, opakowanie jest higieniczne. Jednak mógłby się nieco mniej lepić na skórze. Za to minus 1 gwiazdka :)

Rewelacyjny :)

Ten tonik jest super jeden z najlepszych jakie miałam :)
Odświeża, nawilża, rozjaśnia, na moją buźkę działa. odstresowująco :), jest bardzo delikatny.
Serdecznie polecam, warto go kupić :)

Super!

Tonik ten ma bardzo ładny, naturalny zapach, świetnie się dozuje - dokładnie tyle, ile trzeba. Faktycznie działa dobroczynnie na twarz - łagodzi podrażnienia, lekko rozświetla i ożywia zmęczoną cerę. Do tego wyjątkowo wydajny! Jednak polacam wklepywanie go, gdyż w przeciwnym wypadku może nieco wysuszyć. Wspaniały partner pianki do demakijażu! Dla mnie dozgonny chyba duet ;) Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Super!!

Doskonale uzupelnienie pianki do mycia twarzy z tej samej serii. Zapach do przezycia, za to forma pianki to swietny pomysl! Nie musze juz zuzywac tony wacikow! :D Tonik jest super wydajny, latwo sie dozuje i naklada, nie splywa z twarzy, nie lepi sie, szybko sie wchlania, lekko nawilza skore, MATUJE! Jest zbawieniem dla mojej mieszanej cery :D Dobrze tonizuje i odswieza skore, koi podraznienia. Po prostu super! Ilość zużytych opakowań: 1

cytrusowe cudo II

Delikatny tonik w formie pianki stanowiący idealne uzupełnienie do pianki do demakijażu z tej samej serii.Ma bardzo przyjemny, cytrusowy zapach. Nie podrażnia cery. Dość szybko się wchłania. Przyjemnie chłodzi twarz. Jest bardzo wydajny. Opakowanie ma praktyczny dozownik.

bardzo dobry

Ładny zapach, super forma (pianka), nawilża i ściąga pory. Zawsze lubiłam IDEĘ 25, ale linię Citroboitic kocham szczególnie, w zasadzie wszystkie jej produkty są godne polecenia. Toniku używam wieczorem, z uwagi na pozostawienie małego filmu po zastosowaniu (mam tłustą cerę). Jest bardzo wydajny. Na pewno kupię następną butelkę.

idea...ł?!

Wprost boski...Działanie, zapach, opakowanie i forma - wszystko doskonałe!Po atrakcyjnej cenie i jeszcze do tego nieprzyzwoicie wydajny!Same superlatywy.Dlaczego tylko tak ciężko jest go dostać?!POLECAM wielkimi literami!