Bionigree, Basic_03, Odżywka nawilżająca do skóry głowy i włosów

Bionigree, Basic_03, Odżywka nawilżająca do skóry głowy i włosów

Odżywka nawilżająca do skóry głowy i włosów to naturalny kosmetyk trychologiczny (specjalistyczny kosmetyk do pielęgnacji skóry głowy i włosów), o polskim pochodzeniu i działaniu nawilżającym. Przeznaczony jest do stosowania na wszystkich rodzajach skóry głowy i włosów.

Intensywnie odżywia, odbudowuje i nawilża zniszczoną zabiegami i nieprawidłową pielęgnacją strukturę skóry głowy, zapewniając właściwą ochronę przed szkodliwymi czynnikami. Odżywka chroni komórki macierzyste skóry głowy, jednocześnie opóźniając ich starzenie się i zmniejszając oznaki ich starzenia. Odżywka wzmacnia włosy i cebulki włosowe. Dodatkowo zapobiega elektryzowaniu się włosów.

Skóra głowy
normalna, problemowa, sucha i wrażliwa
Odcienie
jasne
do włosów suchych i zniszczonych, do włosów normalnych
oczyszczające, regenerujące, wzmacniające, wygładzające
hipoalergiczna
z pompką
lekkie

Bardzo dobra

Odżywka dobrze nawilża skórę głowy i ją koi. Włosy u nasady są odbite i widocznie odżywione, dzięki czemu wyglądają zdrowiej.

Odżywka nie powoduje szybszego się przetłuszczania skóry głowy i włosów u nasady. Nie podrażnia, nie powoduje swędzenia, zaczerwienienia czy innych skutków ubocznych.

Zapach jest bardzo specyficzny, kremowy i z wyczuwalną nutą czarnej porzeczki. Nie jest on chemiczny czy sztuczny.

Nawilżenie skóry głowy

Odżywka bardzo dobrze nawilża skórę głowy. Jeśli stosujemy mocne szampony to nawilżenie jest doraźne. Przy stosowaniu delikatniejszych szamponów nawilżenie uzyskane dzięki odżywce jest długotrwałe. Kosmetyk nie przeciąża włosów ani nie przyspiesza przetłuszczania. Ma przyjemny zapach przypominający bukiet polnych kwiatów :)

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

ŚWIETNY PRODUKT POLSKIEJ MARKI - BIONIGREE - ODŻYWKA NAWILŻAJĄCA DO SKÓRY GŁOWY I WŁOSÓW

Efekty jakie uzyskałam po regularnym stosowaniu nawilżającej odżywki do skóry głowy oraz włosów, są świetne. Dość często zdarza mi się, że szampony powodują u mnie swędzenie. Podczas stosowania tej odżywki to odczucie znikło - efekt ten utrzymuje się nawet po zaprzestaniu stosowania kosmetyku. Zauważyłam również, że włosy pozostają dłużej świeższe i bardziej odbite od nasady. Na całej długości włosów widoczne jest ich wygładzenie oraz zmiękczenie. Produkt nie spowodował u mnie żadnego zaczerwienienia (producent informuje, iż zjawisko to może się pojawić i jest to przemijający efekt) czy uczulenia. Polecam!