Wibo, Volume Drama, Tusz do rzęs

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

REKLAMA
Pojemność 1 szt

Nowa królowa objętości nadchodzi! Dramatyczna objętość, intensywny odcień czerni, idealnie rozczesane rzęsy bez grudek. Odkryj nowa maskarę. Precyzyjna szczoteczka, która zagęszcza i nadaje objętość bez obciążania, z każdą warstwą bardziej spektakularny efekt. Gęsta szczoteczka pokrywa każdą z rzęs lekką objętością, unosi je, dzięki czemu efekt jest spektakularny!

Efekt
pogrubiające
hipoalergiczna
Szczoteczka
z włosia
niewodoodporne

• Opakowanie: 5

Cudowny gdyby nie to odbijanie na powiece

Tusz intensywnie czarny, fajnie wydłuża i pogrubia rzęsy. Od razu po użyciu są uniesione jednak pod koniec dnia efekt jest znacznie delikatniejszy. Nie osypuje się i nie kruszy. Byłby hitem ale niestety za każdym razem przy malowaniu odbija się na powiece i trzeba zabrudzenia usuwać. Przez to na pewno nie może być tuszem na szybko bo zawsze wymaga korekty.

Sprawdza się

Tusz kupiłam, korzystając z promocji. Muszę przyznać, iż była to dobra decyzja. Produkt znajduje się w złotym opakowaniu. Ma pojemność 8g. Bardzo dobrze współpracuje nawet z krótkimi rzęsami. Pogrubia, wydłuża, nadaje intensywnego ( czarnego) koloru. Co ważne nie skleja. Atutem jest "szarpana" szczoteczka, która ułatwia aplikację. Tusz jest wydajny. Długo się utrzymuje, jednak po całym dniu można dostrzec delikatne kruszenie. Mogę polecić.

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Opakowanie: 2

Gdyby nie aplikator byłby świetny

Tusz posiada klasyczną szczoteczkę, dość grubą, co nie wszystkim może się sprawdzić, bo nie jest dość precyzyjna. Trzeba nabrać wprawy, aby się nią posługiwać, wówczas zrobi na rzęsach robotę. Świetnie rozdziela i zagęszcza. Nie kruszy się i nie odbija. Nie podrażnia oczu. Gdyby nie toporny kształt szczoteczki, chętniej bym po nią sięgała. Niestety ja wolę tusze, którymi szybko i sprawnie osiągnę satysfakcjonujący mnie efekt. Z tym tuszem muszę się więcej nagimnastykować. Sam w sobie produkt jest ok... Wibo zmieńcie aplikator i będzie ok.

Kupiony w: Drogeria Natura

• Wydajność: 1
  • Zgodność z opisem producenta: 1
  • Trwałość: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 1
  • Opakowanie: 2

Faktycznie Drama

Tusz ma ładną złota szatę graficzną rzęsy pogrubia całkiem nie źle ale go nie lubię na szczoteczce nabiera się za dużo tuszu 2 warta je skleja długo schnie pod wpływem ciepła odbija się na skórze i jest drama dobrze został nazwany może o to tu chodziło jest nie trwały i się kruszy niszczy makijaż jestem ma nie dam mu 2 za pogrubienie

• Zgodność z opisem producenta: 3
  • Trwałość: 3
  • Opakowanie: 4

Meh

Kupiłam zachęcona filmami w necie. Niestety zawiodłam się bo ten tusz jest bardzo kłopotliwy w użyciu.
Rzęsy skleja na kluchę! ja mam bardzo rzadkie, krótki i generalnie mało tych rzęs, po tym tuszu mam 3 kluchy zamiast rzęs. Efekt jaki powodował to sklejania rzęs, zero wydłużenia. Za to delikatnie pogrubia i przez sklejanie robi nieestetyczne strąki.

Wizażanki najczęściej polecają:

• Opakowanie: 4

Kupiłam z polecenia maxineczki i nie zawiodłam się. Produkt jest naprawdę przyzwoity i niedrogi. Używam go akyulanie i bardzo mi się sprawdza dobrze podkręca, nie skleja rzęs i odpowiednio pogrubia (wygląda to estetycznie a nie jak nogi pająka). Produkt da się dawkować co dla mnie jest dużym plusem jeśli chce mieć różny efekt na oku.

• Wydajność: 2
  • Zgodność z opisem producenta: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 5

Dramatu może nie ma, ale objętości i wydłużenia też nie

Mam dość gęste rzęsy z jaśniejszymi końcówkami, dlatego od tuszy oczekuję głównie wysłużenia i głębokiego, czarnego koloru.
Opakowanie produktu to złota tubka z minimalistycznymi napisami. Szczoteczka jest raczej klasyczna, dość prosta, średnich rozmiarów.
Efekt nie jest zbyt spektakularny - wręcz powiedziałabym, że poza wyczernieniem rzęs nie widać go wcale. Swoje rzęsy mam dość gęste, gęstsze się nie wydawały, niestety dłuższe również nie.
Trwałość na moich rzęsach jest okej, natomiast produkt dość szybko wysycha i daje jeszcze słabszy efekt niż na początku użytkowania. Dodatkowo lubią pojawiać się grudki, które trzeba wyczesywać.
Nie zrobił mi krzywdy, ale na pewno nie wrócę do niego ponownie, ponieważ znam wiele znacznie lepszych tuszy drogeryjnych.

Bardzo fajny tusz

Już któryś raz pisze, że przy moich rzęsach - gęstych, ale prostych i krótkich, mało co daje jakikolwiek efekt. Dlatego tak często jestem z Tuszów zadowolona, jeśli chociaż trochę one się wydłużą, czy podkręcą. Tutaj naprawdę nie mam zarzutów, szczoteczka wygodna, produkt nie skleja rzęs i nie robi "pająków". Chętnie po niego sięgam i wracam do niego, gdy nie mogę się na nic zdecydować.

• Wydajność: 3
  • Zgodność z opisem producenta: 4
  • Opakowanie: 5

Nie wiem co o nim myśleć..

Ciężko powiedzieć, czy to dobry tusz. Zużyłam już kilka opakowań, bardzo łatwo maluję się nim rzęsy. Nie skleja. Nie kruszy. Niestety, ale po chwili wyglądam jak panda, zostawia mi ślady na dolnej powiece. Szybko wysycha. Z jakiegoś powodu nie mogę z niego zrezygnować.

Pogrubiający i obsypujący

Pogrubia i dodaje objętności. Kolor jest fajny czarny. Jednak po czasie się obsypywał. Mam długie i cienkie rzęsy. Słabo je unosił. Za to efekt pogrubienia był boski. Kupiłam w drogerii na promocji prawie 50% taniej i tej ceny był wart. Nie podrażnił i nie uczulił. Eleganckie złote opakowanie, fajna szczoteczka, a nie silikonowy grzebyk. Polecam!

Dawny ulubieniec

Tusz do rzęs Wibo Volume Drama był niewątpliwie moim ulubieńcem. Był ponieważ przerzuciłam się na przedłużanie rzes u kosmetyczki i teraz tusze nie są mi potrzebne.

Tusz posiada taką szczoteczkę jaką lubię, czyli duża nie silikonową. Dobrze rozdziela i wydłuża rzęsy. Po kilu warstwach można uzyskać naprawdę fajny efekt.

• Zgodność z opisem producenta: 3
  • Trwałość: 3

Efekt brudnego oka

Pozytywne opinie na temat tuszu do rzęs Wibo skłoniły mnie do jego zakupu. Szczoteczka masywna, niesilikonowa to taka, którą lubię. Niestety nabiera ona zbyt dużo produkty, przez co muszę ją ocierać w chusteczkę przed pomalowaniem. Formuła tuszu jest bardzo fajna. Nie skleja rzęs, tworzy się wachlarz i super objętość. Jednak problem zaczyna się po kilku godzinach... Mam wrażenie, że wytrąca się czarny kolor, a w zamian za to pozostaje taki brudny, szary odcień. Dodatkowo zauważyłam lekkie osypywanie. Może to tylko u mnie taki problem? A tyle pozytywnych opinii...