Petitfee, Dry Essence Hand Pack (Maska na dłonie)

Petitfee, Dry Essence Hand Pack (Maska na dłonie)

Pojemność 1 szt

Używa produktu od: próbka

Niezbędnik zimową porą

Ostatnio bardzo polubiłam się z wszelkiego rodzaju maskami na dłonie bo niestety zimą sam krem czasem nie wystarcza.
Maska znajduje się w jednorazowej saszetce. W środku znajdziemy parę rękawiczek od środka wyścielonych przyjemnym w dotyku oraz zwiększającym komfort stosowania materiałem. Rękawiczki są wypełnione dużą ilością aktywnej esencji. To bardzo ważne bo w tym w przypadku - im więcej, tym lepiej.
Sposób ich stosowania jest bardzo prosty:
1. Myjemy i osuszamy ręce
2. Zakładamy rękawiczki i zabezpieczamy gumką w nadgarstku (zapobiega to ich przesuwaniu i zwiększa wchłanianie)
3. Pozostawiamy rękawiczki na 15-20 minut
4. Zdjemujemy a resztę esencji wklepujemy w dłonie i pozostawiamy do wchłonięcia.

Między 2. a 3. krokiem polecam dokładne wmasowanie esencji w dłonie przez rękawiczki - działanie to sprawi, że esencja będzie równomiernie rozprowadzona a efekt będzie jeszcze lepszy. A skoro już o efekcie mowa, muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Po ściągnięciu na powierzchni skóry pozostaje delikatnie lepka warstwa, która po dokładnym wmasowaniu szybko się wchłania. Dłonie są bardzo dobrze nawilżone, gładkie i miękkie w dotyku a suche skórki wokół paznokci odżywione i widocznie wypielęgnowane. Esencja zawarta w środku rękawiczek posiada przyjemny delikatny zapach, który długo po wchłonięciu utrzymuje się na skórze.