Golden Rose, Extreme Volume & Lenght Mascara (tusz z bazą 2w1 pogrubiający i wydłużający)

Dwustronny tusz. Z jednej strony baza, z drugiej czarny tusz pogrubiający i wydłużający rzęsy.

Cena: 15 zł / 8 ml + 8 ml

Okropny tusz

Nigdy wcześniej nie kupowałam tuszy z bazą, więc postanowiłam spróbować. Miałam pecha.
Tusz ten nie pogrubia, nie wydłuża, niesamowicie się kruszy. Sama baza nie ma żadnych właściwości.
Pieniądze wyrzucone w błoto.

Używam tego produktu od:przez 2 miesiące

Wieczorne wyjście

Mam gęste i długie rzęsy a po użyciu tuszu wygląda jakbym doczepiła sztuczne! Dla mnie jest to doskonały tusz na wieczorne szaleństwa. Maksymlane wydłużenie i pogrubienie = maksymlane uwodzenie ;)
Jest trochę gęsty, więc nakłada się go sporo na rzęsy ( u mnie tak jest). Baza znacznie przedłuża rzęsy, a tusz pogrubia, więc trzeba uważać, żeby nie przedobrzyć.
Używałam kilku innych i tylko ten daje takie mocne wrazenia. Ale nie wszystkim musi się podobać efek i konsystencja. Jakość adekwatna do ceny. Ja używam go sporadycznie na wieczór i jestem zadowolona :) Mnie nie podrażnia.

Używam tego produktu od: 1 rok

Taki sobie

Tusz kruszy się w ciągu dnia, nawet jeśli już umaluję się tak, że osiągnę zadowalający efekt. Jest jakiś toporny w nakładaniu zarówno czarny jak i biała baza. Łatwo przesadzić z czarną warstwą i wtedy tworzą się owadzie nóżki, które są trudne do zmycia.

Używam tego produktu od: dawno temu

Jestem bardzo zadowolona

Moje wrażenia z używania tego tuszu są zupełnie inne niż osoby poprzednio piszącej. Biały tusz ladnie i gladko się rozprowadza. Na to czarny i rzęsy są pogrubione i lekko się podkręcają. Poluję na nowe opakowanie tego tuszu. Nie chc jednak kupować go za 20 zł. Poprzedni kupiłam za 15 zł.
Nie drażni moich alergicznych oczu ani nosa. Zdarzają się tusze o tak intensywnym zapachu, że mam katar.

badziew

Kupiła siostra, więc wypróbowałam myśląc, że może to coś warte. Otóż nie.
Baza nie nakłada się gładko, a właściwy tusz jest gorzej niż kiepski - jego właściwości są wyłącznie wydłużające, nic a nic nie pogrubia. Do tego z tym wydłużeniem też nie jest łatwo - trzeba solidnie nad tym popracować i lepiej wychodzi bez stosowania bazy. Bez gruntownej gimnastyki efekt jest żaden.
Jednym słowem szkoda czasu i pieniędzy, w tej cenie (10 zł) lepiej zaopatrzyć się w XXL PR.

Akurat na jedną * to, że nie rozmazuje się. Ale też i nie bardzo ma się co rozmazywać.