Ziaja, PhytoAktiv, Krem pod oczy do cery z problemami naczynkowymi

Ziaja, PhytoAktiv, Krem pod oczy do cery z problemami naczynkowymi

Zawiera PHYTOTAL - unikalny zestaw wyciągów z kasztanowca, lipy, cyprysa oraz witaminy C, E i prowitaminą B5 (D-Panthenol). Uelastycznia naczynka krwionośne, redukuje obrzęki i rozjaśnia cienie pod oczami. Aktywując syntezę kolagenu, lekko napina skórę i wygładza drobne zmarszczki. Regularnie stosowany gwarantuje odpowiednie nawilżenie i odżywienie delikatnej skóry wokół oczu. Ma neutralne pH.

Nic specjalnego

Kupiłam ten krem ze względu na cenę. Używałam razem z kremem rozjaśniającym z tej samej linii. Mam naczynkową cerę z sińcami pod oczami. Kompletnie żadnych zmian. Jak dla mnie nie zrobił nic w kierunku poprawy kondycji moich naczyń. Plus za lekką konsystencję, na którą zwracam uwagę jeżeli chodzi o kremy pod oczy, opakowanie ułatwiające aplikację (dla osób z długimi paznokciami) oraz cenę.

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 - 15ml

Kiepski

Zakupiłam ten produkt ponieważ liczyłam, że wzmocni chociaż w niewielkim stopniu moje naczynka krwionośne pod oczami i zlikwiduje cienie.

Plusy:
- konsystencja;
- nawilżenie;
- cena;
- dobrze się wchłania;
- wydajny;

Minusy:
- czasami podczas rozprowadzania kremu szczypią oczy, lekko łzawią - może to jest winą braku umiejętności w aplikowaniu kremu, aczkolwiek uważam, że nie powinien podrażniać oczu;
- cienie jakie były takie są;
- brak efektu wygładzenia zmarszczek

Jak do tej pory nie znalazłam dobrego kremu, który by nieco usunął moje okropne cienie pod oczami :/

Odradzam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Nie dla mnie

Plusy:
+nawilża skórę wokół oczu,
+lekko napiął skórę,
+dobrze się wchłania,

Minusy:
-wywołał łzawienie oczu,
-efektu rozjaśnienia brak,

Po prostu zwykły nawilżacz skóry wokół oczu. Lepiej go stosować ostrożnie, aby nie podrażnił.

Używam tego produktu od: 3 lata

ale PO CO?

mam 19 lat i chciałam krem kojący, nawilżający, redukujący obrzęki i cienie.
najpierw porażka z flos lekiem, potem z ziaja herbika plant (żółty) i teraz to...
po co ja to robię?
te kremy nie robią nic! mażą się, wsiąkają, zużywają się, kosztują, podrażniają na momencik oczy i nic więcej nie robią! nic, nic, nic z obietnic producenta nawet przy regularnytosowaniu dwa razy dziennie przez parę tygodni. skończę go i dopóki nie będę miała zmarszczek nie kupuję kremów pod oczy. nie i koniec.

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

trzy i pół :)

Krem dobry, lekki, świetnie nawilża, bardzo wydajny i wygodna w użyciu tubka;
Od kiedy go używam cienie zniknęły (ale nie były bardzo dokuczliwe), pajączki są mniej widoczne, jakby płytsze, ale jednak wciąż są :(
Generalnie na pewno warto wypróbować, zwłaszcza za taka cenę :)

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

nic specjalnego

Zauważyłam, że w tych cieniach pod oczami są takie wyraźne żyłki. Smarowałam się tym kremem regularnie, dwa razy dziennie. Efekty:
- żyłki nie znikają
- cienie nie są rozjaśnione
+ skóra jakby bardziej napięta, gładsza

ale to jeszcze nie powód, żeby go kupić ponownie.

Można gu używać chyba wyłącznie jako lekki, tani krem na co dzień, jak się nie ma poważnych problemów. Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zero efektu

Podobnie jak krem rozjaśniajacy na dzien z tej serii nie przynosi zadnych efektow.
"Uelastycznia naczynka krwionośne" - nie zauwazylam róznicy
"redukuje obrzęki i rozjaśnia cienie pod oczami" - nic sie nie zmieniło podczas stosowanie
"lekko napina skórę i wygładza drobne zmarszczki" - moze nieznacznie, ale u mnie zmarszczki dopiero sie pojawiaja, wiec ten krem to nie jest jakas rewelacja
"odpowiednie nawilżenie i odżywienie" -moze troszke nawilza i odzywia.
Ale jeden wielki minus za pieczenie i lzawienie oczu, co przekresla u mnie ten krem. Mino ze krem nie dostaje sie do oczy (sprawdzalam to bardzo dokladnie) oczy pieka i lzawia. Po prosu nie da sie go stosowac na dzien, ujedynie na noc kiedy mam zamkniete oczka :P
Malutki pus za to ze nie uczula skory.

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: ciagle mecze sie z jednym opakowaniem

nie nie nie

żel zadziałał tak mocno że aż przerażające. Mam opuchliznę wokół oczu i po jego zastosowaniu, skóra sflaczała, "tak jakby koś przebił balonika", zrobiły mi się okropne zmarszczki. Wyglądałam jak staruszka z mega zmarszczkami pod oczami a przecież w wieku 21 lat to raczej niemożliwe!!!!!!!!!!!!!!
Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od:

bubel :(

dostalam od kolezanki. (chyba mnie nie lubi:P) zastosowalam 4 razy bo na wiecej nie mialam cierpliwosci. on jest jakis tlusty :( zbyt ciezki pod oczy! okropnie sie po nim swiecilam a cienie pod oczami wygladaly jakos tak nierownomiernie. jakby porobil plamy :( i oczka napuchly... nie nie. nigdy wiecej

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: ;)

Raczej kiepski

Niestety kremik spełnia rolę nieskutecznego mazidła.Nie poprawia stanu skóry, nawilża słabo.
Jedyny jego plus to taki ,że nie wywołuje podrażnień oczu i nie szczypie.

średni z tendencją w dół

Kupiłam go z nadzieją, że po zużyciu całego słoiczka rozjaśnią się trochę moje "podkówki" pod oczami...no cóż, te nadzieje okazały się płonne - żadnego efektu :(. A poza tym średniaczek: średnio się rozsmarowuje, średnio nawilża, średnio natłuszcza, średnio się wchłania, średnio wygładza (i na krótko ale ja nie mam jeszcze głębokich zmarszczek), nie podrażnia oczu. Nawet za tą cenę nie kupię już drugiego opakowania.

Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

Szukam lepszego

Krem jest, według mnie, lekki i wydajny. Wydaje mi się, że nieco wygładził kurze łapki, ale były ledwo widoczne. Nie poradził sobie ze zmarszczkami pod oczami, mimo że są niewielkie. Nie spełnił też obietnicy zlikwidowania obrzęków i cieni.