SkinFood, Black Sugar, Perfect Essential Scrub Peeling (Scrub złuszczająco-rozjasniający)

Scrub 4 w 1 o działaniu złuszczającym + poprawiającym wygląd skóry + poprawiającym krążenie krwi + nawilżającym + rozjaśniającym
Wielozadaniowy scrub 4 w 1 poprawia kondycję skóry, nadając jej miękkość i gładkość.

mechaniczne
normalna
oczyszczające, nawilżające
w słoiku

Cudowna szczotka

Świetny, mocny zdzierak, ale nie agresywny dla skóry, który dodatkowo ją nawilża i rozjaśnia. Do tego pięknie pachnie.
Cena niestety wysoka, ale moja skóra uważa, że warto ;)

Mocny zdzierak

Ten peeling jest prawdziwym zdzierakiem. Łatwo się aplikuje i ładnie pachnie. To jak on zdziera naskórek to jakaś magia! Naprawdę wszystko zedrze. Posiadaczki cer tłustych będą na pewno zadowolone, ja jednak uważam, że ten peeling jest fajny, ale na pewno nie dla mojej cery, ponieważ bardzo mocno mi ją podrażnił, a jako posiadaczka cery skłonnej do naczynek, zauważyłam, że po tym peelingu pojawiły sie spore zaczerwienienia. Niestety ten peeling jest nie dla mnie.

KOCHAM!

Najlepszy peeling ever ! Raz spróbowałam i przepadłam. Jedynie nie lubię do końca jego ziołowego zapachu. Ale jeśli chodzi o działanie to jest cudeńko. To jest tak mocny zdzierak, że zedrze wszystko. Skóra po nim jest mega gładka i miękka. Żaden inny peeling nie daje takiego efektu. Kosztuje ponad stówkę ale jest tak wydajny że można mu tę cenę wybaczyć :) Każdy musi go spróbować.

Dobry ale drogi

Peeling pięknie pachnie, świetnie złuszcza martwy naskórek, dodatkowo dzięki oleistej formule nawilża buzie, która od razu po zmyciu jest bardziej promienna.
Peeling cukrowy, gruboziarnisty ale zostawia skórę gładką i niewysuszoną. Polecam!

Najlepszy peeling jaki miałam

Ten peeling okazał się najlepszy że wszystkich jakie miałam. Ma gęstą konsystencję co jest dużym plusem, bo fajnie się nakłada. Opuszcza martwy, zrogowaciały naskórek. Noe podrażnia mojej wrażliwej skóry i wysuszonej.

Mega!

Zdecydowanie jest trafiony peeling. mam wrażliwą skórę na perfumowane kosmetyki, ale na szczęście nie podrażnił mnie. nie zauważyłam żeby rozjaśniał za bardzo skórę, ale może to dlatego, że nie używam go jeszcze aż tak długo. Dobrze radzi sobie ze suchymi skórkami i pozostawia buzię miękką i nawilżoną. Mogę polecić :)

Świetny

Bardzo dobry peeling. Skóra po użyciu jest miękka, odżywiona, lekko rozświetlona oraz nawilżona. Pięknie pachnie. Dodatkowo jest bardzo wydajny. Polecam!

Uwielbiam

Mam go od dłuższego czasu i cały czas z przyjemnością używam. Produkt pięknie pachnie, jest wydajny i nawilża. Ma dość duże drobinki, ale nie są jakieś ostre i szybko znikają (nakładam na suchą skórę i rozprowadzam, po czym zwilżam delikatnie dłonie i masuję twarz - produkt szybko się rozrzedza, więc nie potrzebuje dużo wody - zostawiam na jakiś czas).

Najlepszy peeling, jakiego używałam

Najlepszy peeling, jakiego używałam. Dobrze oczyszcza i wygładza skórę, buzia po użyciu jest miękka, nie powoduje podrażnień i pachnie ABSOLUTNIE NAJPIĘKNIEJ NA ŚWIECIE. Poza tym jest cholernie wydajny - używam go od ok. 8 miesięcy, 1-2 razy w tygodniu i zużyłam może 10%.

Swoją drogą, uwaga! Czy to prawda, ze został wyprzedany?! Dajcie znać jeśli ktoś wie, o co chodzi, bo zdziwiłoby mnie, gdyby produkt cieszący się tak dużym powodzeniem miał zostać wycofany.

Mocne złuszczanie i pielęgnacja

Uwielbiam mocne peelingi i ten produkt w 100% trafił w moje gusta.

Peeling daje efekt mocnego oczyszczenia skóry i złuszczenia martwego naskórka. Twarz po jego zastosowaniu wygląda jak po jakimś zabiegu oczyszczającym u kosmetyczki. Świetnie złuszcza martwy naskórek, wygładza buzię, poprawia koloryt, zmniejsza widoczność porów.

Uwielbiam ten kosmetyk za to jak oczyszcza ale i za to jak pielęgnuje skórę.
Po jego zmyciu skóra jest gładka, napięta i czuć że jest nawilżona.
Nie czuję żadnego napięcia skóry czy przesuszenia. Znowu w drugą stronę peeling nie zostawia jakiegoś tłustego filmu - skóra jest po prostu aksamitna.

Jak to tej mój nr jeden jeśli chodzi o takie "zdzieraki" - wart swojej ceny.
Jest bardzo wydajny !

Mój hit

Bardzo dobry peeling z dobrym składem. Nawilża, nie podrażnia, nie ściąga skóry. Stosuję 2 razy w tygodniu i przy regularności zauważam bardziej miękką skórę twarzy, mniej suchych skórek. Bardzo świeży i przyjemny zapach. Żałuję, że zostały po nim puste półki. Ciężko będzie znaleźć zamiennik

Bardzo dobry peeling

Peeling, który można powiedzieć, że w 100% spełnia obietnice producenta...

•Faktycznie po zastosowaniu tego produktu skóra jest rozjaśniona, wygładzona, a dodatkowo nie jest ściągnięta.

•Można by pomyśleć, że jest to peeling idealny... jednak tak nie jest, ponieważ dla mnie drobinki ścierające są zdecydowanie za duże... co powoduje, że po użyciu moja skóra jest delikatnie podrażniona.

•Myślę, że peeling ten idealnie sprawdzi się u osób z skórą normalną, natomiast dla osób ze skórą wrażliwą będzie troszkę zbyt inwazyjny.

•Nie zmienia to jednak faktu, że peeling ten jest bardzo dobry.

Ja akurat nie mogę go stosować na twarz, ale używam go na dekolt i sprawdza się świetnie.