Yves Rocher, Bio-Calmille, Krem na noc

Yves Rocher, Bio-Calmille, Krem na noc

Krem, rzekomo odżywczy, ale nie jestem o tym przekonana, bo tak jak moja cera wszystko przyjmuje tak ten krem jest jakimś ewenementem. Nie wchłania sie w ogóle, na twarzy zostaje tłusta powłoka, która nocą wsiąka szybciej w poduszkę niż w skórę, dlatego po nałożeniu wycieram husteczką nadmiar. Za 30 zł można znaleźć z powodzeniem coś lepszego.

Cena: ok. 30 zł

to był mój ulubiony, ale go wycofali;/

porównując ten krem do aktualnych do wrażliwej to naprawdę te nowe są o wiele gorsze:/ był taki delikatny, aksamitny, piękny zapach, doskonale nawilżał i na długo, delikatny do wrażliwej skóry, najlepszy był na noc i zimę bo pozostawiał film ochronny, ale dla mnie to był plus, nie rozumiem dlaczego go zlikwidowali a nie dali jakiegoś zamiennika w nowym opakowaniu? ubolewam;/ nie ma takiego drugiego w Yves rocher aktualnie, w ogóle nie ma podobnego nigdzie:/ żal

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: dużo

fajny i dziwny

mialam tylko probke, nie byl zly calkiem fajny, niby dosc tresciwy ale mialam wrazenie ze to za malo, gdy ma sie juz zmarszczki na czole i miedzy brwiami. Tylko lagodzi, dziwnie pachnie ale delikatnie. Moze i jednak wygladza ale ja po 4 uzyciach nie moge tego stwierdzic...

dobry

ja go lubie. I lubie ten "tluszczyk" bo nienajmlodszam i moja cera tego potrzebuje ;-). Wygladza. Jest delikatny. Ladnie pachnie. Wydajny i niedrogi. Ale do regeneracji troche sie przyczepie - na zime jakby mi za malo.

kiepski

Gwiazdkę dostaje za estetykę opakowania, kolorek i zapach.Niestety - cała reszta to totalna klapa. :(Nie wchłania się w ogóle, średnia nawilża i odżywia, jest zbyt ciężki jak dla mnie.

na zime ok

Coprawda teraz jest cieplo ale dobrze pamietam jak go uzywalam w zimne dni:) bardzo dobry po wyprawach w mrozne dni, wycieczkach, ale i calym dniu bieganiny. Wtedy buzie mialam wyszczypana przez mroz to ten kremik od razu dawal ulge. Fakt ze ciezko sie wchlania, ale byl swego rodzaju kompresem. Niemniej jednak ma za malo wlasciwosci poza kojacymi, zeby dostac wiecej gwiazdek.

dobry

Kremik ma ładny kolor, przyjemny zapach, delikatną, acz gęstawą konsystencję. Jak to kremy na noc miewają zazwyczaj, jest dość mocno 'odżywczy', co objawia się przede wszystkim tym, że wchłania się bardzo powoli. Niemniej przyjemnie koi, łagodzi i moją cerę skutecznie odżywia, więc nie narzekam. Owszem, pozostawia na twarzy tłustawą warstwę, ale nocą mogę się świecić, proszę bardzo, i tak jest ciemno ;) Generalnie żadne cudo, ale porządny krem na noc dobrze spełniający swoje zadanie. I ma ładne opakowanie.Ilość zużytych opakowań: 1

nieeee

Zapach ma cudny. Ale niestety po pewnym czasie zaczęły sie problemy z wchłanianiem. Pozostawał taka tłusta warstwa. Mam teraz porównanie. Też krem na noc YR, ale wersja pro-retinol vegetal. Jest droższy, ale w/g mnie lepszy. Dlatego raczej do tego kremu nie wrócę.

ble

tak jak już napisałam: nic szczegolnego. Cięzki, tłusty... tylko zapach ok, aaa i szczypie w usta.

ciężki

Krem jest trochę za ciężki, nawet jak na moje standardy - lubię krem "czuć", lekkie emulsje to nie dla mnie. Konsystencja w słoiczku prezentuje się lekko i ładnie pachnie, dopiero na twarzy się ciężko wchłania. Zużyłam, ale raczej nie wrócę.