Physicians Formula, Shimmer Strips Custom Eye Enhancing Extreme Shimmer Shadow & Liner (Paleta cieni)

Pojemność 3,4 g

Wszystko co się świeci ma kolory…złota, brązów, miedzi!
Intensywnie napigmentowane paletki cieni niczym biżuteria ozdobią Twoje oczy, nadadzą eleganckiego, uwodzicielskiego blasku, podkreślą kolor tęczówki!
Przyciągnij uwagę innych swoim spojrzeniem!
Kremowa, ultra lekka pudrowa konsystencja gwarantuje gamę perłowych refleksów o różnej intensywności- możesz stosować na mokro lub sucho lub jako eyeliner. Długotrwała formuła.
Najwyższej jakości składniki zapewniają długotrwały efekt nawet przez 24 h!
Hypoalergiczny. Testowany dermatologicznie. Bez parabenów. Oftamologicznie testowane. Bez konserwantów.Nie zawiera glutenu. Nie zawiera sztucznych barwników. Tylko do użytku zewnętrznego.

Piękne lśniące kolory

Gdy tylko zobaczyłam te cienie na stronie drogerii od razu pobiegłam zobaczyć, jak się prezentują na żywo (bo zdjęcia to wiadomo, nie zawsze oddają rzeczywistość). Tu oddają..
Opakowanie ma złote brokatowe obramowanie, a w środku jest jeszcze więcej brokatu ;)
Wybrałam paletkę z odcieniami złota i brązu, dołączam zdjęcie, bo akurat tej paletki nie ma przy opisie produktu, a jest piękna i ma kolory których można używać na co dzień. Czasem nakładam tylko te brokatowe cuda, czasem łączę je z matowymi cieniami - w obu wariantach wyglądają świetnie, podkręcają makijaż, nawet gdy używam jaśniejszych odcieni.
Dołączona gąbeczka do aplikacji moim zdaniem nadaje się tylko do malowania kreski, cienie na większą część powiek nakładam pędzelkiem lub palcem (trzeba trochę uważać, żeby się nie osypały na twarz). Stosowałam je na sucho i na mokro, tak czy siak ładnie się trzymają na powiece. Dla mnie must have.

Po prostu piękne :)

Dostałam cienie w prezencie.. i są cudowne. Piękny błysk na cały dzień z bazą i bez niej. Używam żółto-złotej palety. Najlepiej komponuję się na cieniach z maybelline color tattoo, której używam jako bazy do nich. Są bardzo wydajne - używam je 11 miesięcy ok.2-3 razy w tygodniu i nie ma wgłębienia. Wystarczy niewielka ilość, a blask nie z tej ziemi :D