Glam Shop, Brush T112 (Pędzel do różu i konturowania)

Glam Shop, Brush T112 (Pędzel do różu i konturowania)

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

Pojemność 1 szt
Cena 45,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Klasyczny, skośny pędzel z włosia kozy do różu i konturowania. całkowita długość pędzla ok. 18 cm długość włosia ok. 3,5 cm.

Cechy produktu

Rodzaj
pędzle
Właściwości
do różu, do pudru brązującego, do twarzy
Opakowanie
pojedyncze
Wykonanie
naturalne włosie
Pokaż wszystkie Schowaj

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 5

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 3 /5
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Trwałość / wykonanie:
Design produktu:
Więcej ocen Schowaj

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Inna drogeria

Ocena szczegółowa:

  • Trwałość / wykonanie: 1
  • Zgodność z opisem producenta: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 1
  • Design produktu: 4

Zawiedziona

Kupiłam jeden pędzel na spróbowanie zachęcona dobrymi opiniami i żałuję. Dobrze, że kupiony był na urodzinowej promocji. Pędzel bardzo smierdział po otwarciu chińszczyzną. Musi być koniecznie suszony w osłonce inaczej jest cały bez kształtu. Po kilku użyciach zaczęło wypadać z niego włosie. Włosie jest sztywne.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Kupiony w: Drogeria internetowa

Ocena szczegółowa:

  • Trwałość / wykonanie: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Design produktu: 5

Fajny do miękkich pudrowych produktów

Mam sporo pędzli z tej kolekcji i te wykonane z włosia kozy (jasne) mają zazwyczaj dosyć zbitą strukturę, włosie jest sprężyste miękkie ale i dosyć sztywnawe zarazem (w tym sensie, że nie drapie ale też nie rozkłada się tak giętko na twarzy jak chociażby włosie wiewiórki) i generalnie nabiera dużo produktu ale i świetnie je rozciera na twarzy, jeśli produkt jest pudrowy, mięciutki i umiarkowanie napigmentowany. Np do bronzerów w kulkach mi się nie sprawdził, do dosyć suchych róży też nie, robiły się plamy.
Ma fajnie wyprofilowany kształt wprost pod policzek, mój ulubiony kształt do aplikacji róży i bronzerów.
Ja polecam wypróbować, nie do wszystkiego będzie się sprawdzać, ale niektóre produkty (np benefit) będzie rozprowadzać fenomenalnie.
Ja kupiłam za śmieszną cenę jakichś 20 zł, bo akurat były przecenione 50%, wtedy to już zdecydowanie warto
Ja swoje pędzle z włosia naturalnego myję w szamponie z keratyną i nie wyciskam go, dlatego używając go już pół roku wygląda jak nowy, nie śmierdzi, jest mięciutki jak na początku i nie zniekształcił się zupełnie. Podejrzewam, że negatywne komentarze mogą też wynikać z tego, że nie każdy dba o pędzle tak, jak się powinno

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Kupiony w: Drogeria internetowa

Ocena szczegółowa:

  • Trwałość / wykonanie: 3
  • Zgodność z opisem producenta: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Design produktu: 5

Może być

Pędzel jest dosyć drogi i po otworzeniu z paczki okrutnie śmierdział (Mam go pół roku, a smród wciąż się utrzymuje). Gdy przez 2 dni nie jest w osłonce, włosie strasznie się rozłazi. Wynagradza mi to wszystko tylko to, że dobrze rozciera i jest miękki.

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Drogeria internetowa

Ocena szczegółowa:

  • Trwałość / wykonanie: 1
  • Zgodność z opisem producenta: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 1
  • Design produktu: 1

Bubel nad buble

-pędzle Glambrush z włosia kozy to najgorsze pędzle jakie miałam w życiu, a ten jest chyba najgorszym z najgorszych,
-wysoka cena,
-ze 3 pierwsze użycia są ok, a potem zaczyna się katastrofa, pędzel drapie tak, że jest dla mnie nie do użytku, papier ścierny,
-wygląd pędzla zmienił się tak bardzo, że wygląda jak szczotka do mycia naczyń, tragedia,
-zapach, no zmoczony pachnie kozą tak, że można nie wytrzymać..., mam porównanie do innych pędzli, np. M Brushy, które też są z włosia kozy, ale to jest w ogóle towar nieporównywalny, no po prostu się nie da, nie pachnie kozą,
-mycie jest nieprzyjemne, włosie tak kłuje, że to jest niekomfortowe nawet dla dłoni,
-bardzo lubię oglądać Hanię na youtube, ją samą cenię i szanuję, ale ten pędzel to jakaś kpina,
-brak możliwości zakupu stacjonarnie,
-przy obecnym wysypie pędzli na rynku, te się nie bronią, to jest jakość porażająco niska, nie spodziewałam się, że z pędzlem może się stać coś takiego,

+bardzo ładny wygląd (na początku rzecz jasna),
+dobry kształt, typowy pędzel do brązera lub różu, nieźle wymyślony

Absolutnie nikomu nie polecam.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Kupiony w: Drogeria internetowa

Ocena szczegółowa:

  • Trwałość / wykonanie: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Design produktu: 5

Uwielbiam pędzle Glam

Uzywam go do rózu i tylko do różu. Do innych produktów mam inne pędzle.
Jest to pędzelek z kozy, który bardzo przyjemnie muska moje policzki.
Jest mięciutki, nic nie drapie, nie podrażnia.
Jest sprężysty.
Bardzo ładnie się dogaduje zarówno z produktami sypkimi jak i prasowanymi.
Wygląda ślicznie- biały trzonek ze skuwką w rózowym złocie, do tego złote napisy, ehhh luksus i staranność w pełnej okazałości.
Początkowo miał zapaszek kozy, ale skoro jest z kozy to fiołkami pachnieć nie będzie ;)
Cena 45 zł może się wydawać wysoka, ale często bywa w promocji , no i mamy produkt na lata.

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    0
    recenzji

    299
    pochwał

    10,00

  2. 2

    0
    produktów

    2
    recenzji

    993
    pochwał

    9,98

  3. 3

    6
    produktów

    3
    recenzji

    977
    pochwał

    9,53

Zobacz cały ranking