Yves Rocher, Soin Clarifiant, Żel do zmywania twarzy (stara wersja)

Yves Rocher, Soin Clarifiant, Żel do zmywania twarzy (stara wersja)

Żel posiada właściwości bakteriobójcze, używając tego żelu miałam idealną twarz. Jest bardzo wydajny, pieni sie, ładnie pachnie. Dobre rezultaty daje stosowanie także żelu normalizującego i toniku oczyszczającego z tej samej serii.

...

Żel jest bardzo mocny, ma obrzydliwy zapach - jakby jakiejś męskiej wody toaletowej. Trzeba uważać na oczy, strasznie szczypią, jeśli odrobina żelu się do nich dostanie. Żel dobrze zmywa twarz ale przy tym bardzo ją wysusza; zdecydowanie przeznaczony do cery tłustej. Chyba nie żałuję, że już go wycofali. Ja z moim męczyłam się długo, pewnie ponad pół roku ale to dlatego, że jest bardzo wydajny.

taaa, łagodny jak byczek

na wiosnę.

Zasada numer jeden: uwaga na oczy!
Żel jest bardzo mocny, dużo w nim olejków eterycznych, więc bliższy kontakt z oczami może się skończyć bardzo łzawo.
Ale trzeba przyznać, że świetnie oczyszcza skórę - ze wszystkiego, nawet wodoodpornego tuszu do rzęs czy naprawdę treściwego podkładu. Skóra jest napięta i czysta.

Całkiem wydajny, chociaż połączenie bardzo płynnego żelu z małą tubką jest mało wygodne - trzeba uważać, żeby nie wylać za dużo preparatu na raz.

Polecam razem z tonikiem (krem/żel do twarzy niestety dawno temu został wycofany...).

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: duuuużo

łagodny i skuteczny

Fajny żel, dobrze spełnia swoje podstawowe zadanie - oczyszcza nie wysuszając przy tym skóry (mowa o cerze tlustej, dla suchej napewno nie jest wskazany). Ma ładny zapach, niestety szczypie mocno w oczy. Opakowanie malutkie ale jest naprawdę wydajny - wystarczy odrobinka żeby porządnie umyć całą twarz, dlatego cena jest do przyjęcia. Jestem z niego zadowolona, napewno kiedyś jeszce kupię ale nadal poszukuję żelu idealnego;)

Używam tego produktu od: 2lata

bardzo dobry żelik:)

Ma 75ml, jest wydajny, kupiłam go w promocji za ok. 15z. Pomimo tego że silnie oczyszcza skórę- jest bardzo delikatny i nie podrażnia skóry, nie wywołuje także alergii ani pieczenia.

Używam tego produktu od:miesiąc

lubię go

Jest to żel, który może nie jest szczególnie popularny wśrod kosmetyków YR. Trafilam na niego dosyć przypadkowo. I jestem zadowolona. Ma to co powinien mieć żel do cery tlustej lub mieszanej. Jest skuteczny. Oczyszcza. Przynajmniej u mnie poprawia stan twarzy. Jest mniej krostek. Pomimo niewielkiej tubki jest bardzo wydajny.
Myślę, że jeszcze nie jedno opakowanie przede mną,

Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie 2)

czy ja wiem....

+ zapach ---> bardzo mi sie podoba, chociaż jest dość mocny

+- pomaga pozbyć sie pryszczy, ale dosyć długo to trwa

- nie oczyszcza dobrze twarzy z makijazu ---> po przetarciu tonikiem, płatek jest brudny od podkładu

- wysusza skórę

- cięzko sie zmywa (spienia sie na płatku gdy przecieram twarz tonikiem po zmyciu )

- nie wart swej ceny (ze względu na działanie oraz na pojemność)

Używam tego produktu od: niepamietam dokładnie

brutal

Używałam go bez przerwy przez kilka lat, więc mam z nim spore doświadczenie. Żel bardzo, bardzo dobrze oczyszcza, ale robi to niedelikatnie (łagodnie rzecz ujmując). Mocno wysusza skórę, choć po jakimś czasie przyzwyczaja się ona do niego. Wspomaga leczenie trądziku. Kilkakrotnie stosowałam go na noc jako preparat punktowy i zadziałał. Ogólnie jest bardzo dobry, ale:
- nie dla wrażliwej skóry,
- raczej na upalne lato,
- do cery tłustej.
W innym wypadku może się okazać za mocny.

Używam tego produktu od: dawien dawna
Ilość zużytych opakowań: chyba kilkadziesiąt

Dobrze oczyszcza

Kupiłam go za 19,90. Mimo, iż wydaje się niewielki- bo tylko 75 ml. to jednak jest bardzo wydajny. Ilością odpowiadającą małemu orzechowi laskowemu, umyję porządnie całą twarz. Pachnie mocno ziołowo, przyjemnie, nie wysusza skóry. Nie spływa podczas mycia. Idealny dla tłustej cery. Poprzedniczki napisały, że szczypie w oczy, a ja tego jakoś nie zauważyłam. Ogólnie dobry, mógłby być ciut tańszy, aczkolwiek i tak uważam, że za taką jakość to cena nie odstrasza:)

Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:zaczynam 1

Bardzo dobry

Mnie ten żel bardzo odpowiada. Używałam w skrajnym upale, kiedy pot lał mi się z czoła strumieniami, a wokół kurz, piach, woda morska i koktajle alkoholowe ;) Czyli teoretycznie powinnam straszyć pryszczami. Ale nie, nic takiego nie miało miejsca. I częśc zasługi przypisuję temu żelowi (reszta kosmetyków po staremu).
Doskonale zmywa makijaż, podoba mi się ostry ziołowy zapach.
Faktycznie trzeba uważać na oczy, bo okrutnie szczypie.
Trochę drogi w stosunku do pojemności, ale takie mniejsze tubki też są czasem bardzo pożądane.

dobry

Uzywalam go od dosyc dawna mimo ze nie mialam nigdy straszliwych problemow z cera. Jak dla mnie b. dobry doskonale oczyszcza skore co mozna zauważyć juz po kilku umyciach. Szczegolnie polecalabym go osobom z problemami i cera tłusta, gdyz takie ma on wlasciwosci. Ja mam mieszana cera i prawda jest ze zel ten podsuszyl mi delikatnie skore. Nie odpowiada mi zbytnio zapach i trzeba niestety unikac kontaktu zelu z oczami- szczypie! :( Wlasciwosci oczyszczająco-myjace zelu uwazam za dobre!

Przeciętny

W sumie może być. Dobrze oczyszcza, dobrze sie pieni i i jest wydajny, mi się również podoba zapach. Ale nie zauważyłam żeby radził sobie szczególnie z pojawiającymi się co jakiś czas krostkami, poza tym mi jednak wysuszał za bardzo buzię.
Cena jest wysoka, a więc jeśli kupowac to tylko w promocji.

sredniak

ojoj uzywałam go daaawno..kiedy to było??ale nie zrobił na mnie zadnego wrażenia-moze nawet zrobił negatywne.niezbyt dobrze sie pienił,buzia po umyciu szczypała piekła:(wyszuszał,po kazdym uzyciu mialam wrażenie ze twarz jest cieniutka jak bibułka i zaraz sie rozerwie.takze nie zauwazyłam jakiś własciowosci bakteriobójczych.