Yves Rocher, Luminelle, Kredka do oczu

Yves Rocher, Luminelle, Kredka do oczu

Kredka dostępna jest w kilku odcieniach m.in czarny, zieleń, błękit paryski, błękit oceanu, brąz. Jest dosyć miękka, wiec wykonanie nią kresek na powiekach nie sprawia żadnych kłopotów.

Może być

Może być, ale nie zwaliła mnie z nóg. Jest miękka, łatwo się nią rysuje, ma ładny odcień brązu. Mogłaby być trochę trwalsza. Dość szybko się rozmazuje i blednie. Mimo to może kiedyś do niej wrócę bo lubię YR (zbieram pieczątki;)), a kredka jest w przystępnej cenie.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedna

Beznadziejna

Lubie kosmetyki yves rocher ale ta kredka to kompletna porazka.Po godzinie efekt oczu jak u pandy.Koszmar.Fakt fajnie sie nia maluje ale trwałosc straszna.Nie zasługuje nawet na jedna gwiazdke.Nie polecam.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Dobra :)

Dla mnie ma same plusy!
Jest wydajna,tania,dostępna,miękka ale nie rozmazuje się (używam tylko na górne powieki),bardzo ładny "prawdziwy" czarny kolor. Niewiem jak się sprawdza przy stosowaniu na "dole" ale dla mnie jest super :)))

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

przyjemna

Powiem szczerze, że bardzo rzadko używam tego typu kredek, ale ta powaliła mnie swoją miekkością, bardzo łatwo ją narsywać, najbardziej lubię jak nie jest całkowicie naostrzona, łatwo wtedy można ją nałożyć. Drugim plusem tej kredki jest jej trwałość, podczas gdy cienie (inglot nałożone na bdb bazę) już nie są pierwszej świeżości wieczorem kredka dalej jest tak pięknie intensywna jak na początku.
Daję tylko 3 gwiazdki ponieważ używam rzadko tego typu produktów i nie wiem wszystkiego o nich

całkiem niezła

Kredka jest całkiem niezła, zwłaszcza jak na swoją niewygórowaną cenę. Kolor ma ładny, intensywny (używam czarnej) i jest ona bardzo trwała, nie sprawiając jednocześnie problemów z demakijażem. W odróżnieniu od innych kredek nie mam po niej oczu pandy, jeszcze mi się nie zdażyło, żeby spłynęła.
Na minus muszę zaliczyć jej twardość. Moim zdaniem mogłaby być bardziej mięciutka, tak by sunęła po powiece.
Ogólnie uważam, że jest całkiem całkiem.

Może być

Firma Yves Rocher ogólnie jest firmą jedynie dobrą. Niestety nic więcej nie mogę o niej powiedzieć. Kredkę do oczu z tego sklepu kupiłam tylko i wyłącznie dlatego, że była tania.
Używam jej od pewnego czasu, chociaż nie lubię w niej tego, że się bardzo rozmazuje. Już po godzinie jestem czarna pod, i nad oczami.
Jest jednak dobrym rozwiązaniem jeśli szkoda Ci pieniędzy na takie rzeczy.

mój ideał

Jest to moja ulubiona kredka!!!! mam w kolorze czarnym i jest cudna!!! bez problemu ślicznie i szybko( jednym pociągnięciem) mam idealnie umalowane oczka! nie rozmazuje się i tworzy stały efekt. Nie spływa i nie podrażnia nawet wrażliwych oczek takich jak moje:) można ją z łatwością rozcierać:) POLECAM!

Używam tego produktu od:ok 4 miesiące
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszej

fajna:)

Kredki do oczu używam okazyjnie,dlatego chciałam kupić jakąś w rozsądnej cenie.Za tą zapłaciłam w promocji niecałe 8 zł.Jestem z niej zadowolona:
-ładny głęboki kolor (posiadam czarny)
-miękka
-dobrze się rozprowadza
-nieźle się trzyma(przetrwała w znośnym stanie całonocną imprezę;) )
-nie podrażnia
Na pewno zakupię kiedyś ponownie:).

Używam tego produktu od:2 tygodni

dobra

Używam tych kredek już dość długo. Mam cztery kolory, ale o nich nie będę się wypowiadać - wiadomo, rzecz gustu.
Kredka jest miękka, malowanie się nią nie podrażnia okolic oczu, łatwo się nią nakłada, pod czas aplikacji nie rozmazuje się.
Po całym dniu trochę się rozmazuje i ściera, ale bądźmy szczere, która kredka wytrzyma cały dzień.
Zaletą jest też cena, w promocji 9 zł.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

Rozmazuje się :(

Przede wszystkim zaletą jest kolor głębokiej czerni, który pięknie podkreśla oko. :) Kredka jest raczej miękka, przez co bardzo wygodnie się nią maluje, a kreska jest wyraźna.
Niestety kredka słabo się trzyma i po krótkim czasie rozmazuje :( Kiedy wracam po całym dniu do domu wszystko idealne - tusz, cienie, podkład i puder, niekiedy błyszczyk czy szminka na swoim miejscu, a pod okiem wielki kleks z rozmazanej kredki :( Być może to moja wina, bo często nieświadomie coś "majstruję" przy oku. Tylko z drugiej strony cały makijaż się trzyma poza kredką.

fajowa

Dostałam tą kredkę w promocji-czarną. podeszłam do niej dosyć podejrzliwie i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.
jest odpowiednio miękka, ale bez przesady, wygodnie się nią maluje i nadaje się do temperowania.
jest dosyć trwała-po około 6 godzinach można lekko poprawić. nie rozmazuje się, raczej "blednie".

skuwka mi jeszcze nie spadła, a noszę ją w kosmetyczce jakieś 3 miesiące.

polecam!

Używam tego produktu od: 3 mies
Ilość zużytych opakowań:

Bardzo dobra

Z tych kredek mam czarna i biala i jestem z nich naprawde zadowolona. Biala ma piekny, naturalny kolor- nie jet to typowa sniezna biel, ale raczej przechodzi w delikatny roz. Nigdzie nie moge znalezc takiego koloru kredki dlatego jak ta mi sie skonczy pewnie kupie nastepna ;) Czarna tez sie dobrze sprawdza, daje wyrazisty, ladny kolor, nie jest za twarda, latwo sie ja rozprowadza. Polecam