Yves Rocher, Luminelle, Kredka do oczu

Yves Rocher, Luminelle, Kredka do oczu

Kredka dostępna jest w kilku odcieniach m.in czarny, zieleń, błękit paryski, błękit oceanu, brąz. Jest dosyć miękka, wiec wykonanie nią kresek na powiekach nie sprawia żadnych kłopotów.

Pospolita

Miałam taką kredkę dwa lata temu. Nie lubiłam jej bo była nietrwała i miała skłonność do łamania się przy temperowaniu. Zmarnowało się przez to ponad 1/3 kredki. :( Bardzo przeciętna konturówka (jak cała seria Luminelle).
Nie jest co prawda aż tak beznadziejna jak "cudeńko" z Avonu, ale mimo wszystko nie polecam.

Na razie jest moja

Chwalę sobie ten produkt. Po tym, jak mój ulubiony Max Factor zrobił się tak "maźglaty", że nie sposób go ostro zatemperować nawet po zamrożeniu, przeniosłam się na Luminelle Y.R.
Struga się bez problemu i można narysować nią cienką kreskę, na trwałość nie narzekam (mam wrażliwe oczy i często łzawią, a jednak kreska przeważnie pozostaje na miejscu - między rzęsami), nie podrażnia. Na razie więc, to "moja kredka" :D.

Ponieważ jednak do ideału jej "trochę" brakuje i z pewnością mogłaby być lepsza - dlatego trzy *.
Ilość zużytych opakowań: pod koniec 2.

nieciekawa

Kredka miękka, rysuje za grubą kreskę (mam czarną)która lubi sie rozmazywać. Ale największy problem jest z zastruganiem jej, łamie się i można stracić nawet połowę. Zaznaczam że nie upadła mi ani razu! Ale to spowodowane jest tym że jest zbyt miękka.Używałam 3 lata / Ilość zużytych opakowań: 2 ...

Nie polecam

Kiepski kosmetyk,raczej nietrwały...Cieżko nią ładnie obrysować oko.

Jedna z lepszych

No tak... ja mam bardzo "fajną" cerę na której po godzinie brak śladu po makijażu ale... ta kredka jest BARDZO DOBRA, gdyż pozostaje na moich oczętach cały dzień! Ja używam tej w kolorze "brąz syryjski" i jestem bardzo zadowolona. Moje koleżanki też i zamawiamy je regularnie. Mogłaby troszkę inaczej wyglądać z zewnątrz, ale to w tym przypadku nie jest aż tak istotne. No i oczywiście cena: w promocji można ją dostać już za 8 zl, a że w promocji często jest to nigdy nie płaciłam za nią 14zł (cena regularna) :)

nietrwała

Moja poprzedniczka "Dorixx" bardzo trafnie opisała tą kredkę, sformułowanie "pojawia się i znika" dobrze charakteryzuje jej właściwości. Używałam wersji czarnej, brązowej i jasno-różowej, kredki te są bardzo przyjemne w użyciu, miękkie, dobrze rysują, ale cóż skoro za może 2-3 godziny kreski nimi wykonane znikają niemal całkowicie, a na wieczór to już nawet nie ma czego zmywać:)

Pojawiam się i znikam

Fakt, bardzo dobrze i łatwo rysuje się nią kontur oka. Nie pozostawia grudek, jest miękka i niesamowicie wydajna. Dużą wadą jednak jest trwałość, a raczej jej brak. Po godzinie, zaczyna rozmazywac się i znikać, a przecież nie o to chodzi.Mam kredkę w kolorze czarnym.W promocji 9 zł, normalnie 14 a tej samej jakości w sklepie można nabyć i za 5 zł...

w porządku

Tania, kolory ma wyraziste i trwałe, wydajna i starcza na długo. Ja mam czrną, kupiłam na promocji za 8 zł, mam ją ponad pół roku a kredki sobie nigdy nie żałuję. Godna polecenia.

całkiem całkiem

Jakk za tą cenę, to jest niezła, ale ma kilka wad. Jak dla mnie jest troche za twarda, trzeba naciągać powiekę, ale jak jest mocno zaostrzona to nie ma tego problemu. Łatwo się ostrzy, ma ładny (brązowy) kolorek.

całkiem przyzwoita

Całkiem przyzwoita kredka - kolorki są ładne, kredka jest trwała i odpowiednio miękka, w sam raz do malowania kresek. Lubię ją. I jest tania jak na taka jakość. Jeden z niewielu kosmetyków z serii Luminelle, który jest naprawdę dobry.

ok

mam dwie czarna i brazowa,spokojnie moge je polecic ale jednak z Avonu jakos bardziej mi odpowiadala.Chyba dlatego bo zauwazylam ze Luminelle zostawia mi czasami na dolnej powiece male grudki,dobrze sie nimi maluje oko bo sa miekkie.