Avon, Color, Wet/Dry Eyeliner (Kredka do powiek 2 w 1)

Avon, Color, Wet/Dry Eyeliner (Kredka do powiek 2 w 1)

Kredka, która umożliwia wykonanie dwóch rodzajów makijażu oczu: subtelnego lub wyrazistego.
Aby uzyskać efekt wyrazisty - odpowiedni na wieczór - należy zmoczyć końcówkę kredki w wodzie.
Efekt delikatny - w sam raz na dzień - uzyskiwany jest natomiast na sucho.
Dostępna w odcieniach :
- Violette
- Charcoal
- Midnight Blue
- Warm Brown
- Jet Black

kiepska..bardzo szybko zwija się w załamaniu powieki i odbija się na górnej powiece-okropne...jedyny plus, że jest miękka.Zamawiałam 'midnight blue'bo w katalogu na modelce wyglądał ślicznie-fiolecik(mimo nazwy 'blue'), jednak okazało się że jest brzydka niebieska...
Używa tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań..w trakcie 1 i ostatniej

Mnie nie pasuje

Kredka dla mnie jest za miękka, nie da się nią narysować ładnej cienkiej kreski, jeśli ktoś kreskę rozmazuje, aby uzyskać tzw. miękki efekt wtedy ona będzie ok. Poza tym bardzo szybko odbija się na górnej powiece, a to już okropieństwo!!

ok

Ja jestem nawet zadowolona z tej kredki, jest mięciutka więc nie naciągam powieki, ale używam jej do zaciemnienia kącika oka, pod cień, obawiam się że do kresek jest raczej za miekka więc do tego celu raczej nie polecam.

a ja ją lubię

dziwią mnie takie słabe oceny, bo mi tak kredka odpowiada. podoba mi się, że jest mięciutka, bo przesto jest bardzo łatwa i wygodna w stosowaniu. mam brązową-kolor bardzo ładny. jeśli chodzi o trwałość, to też nie mam jej nic do zarzucenia. nie znika w jakimś oszołamiającym tempie. ja ją lubię i używam.

fatalna

Ta kredka jest jednym wielkim nieporozumieniem. Po pierwsze, zupełnie nie da jej się zatemperować - opiłki drzewa wchodzą w kredkę. Sam 'wkład' jest bardzo mięciutki, ale... no właśnie. Nie mam zwyczaju reagować alergicznie, ale oczy po niej mi łzawią, pieką, są zaczerwienione i uspokajają się dopiero po ingerencji kropli do oczu. Kolory kredki ładnie wyglądają w katalogu, w rzeczywistości niestety nie mają z nimi nic wspólnego. Kredka jest za miękka do wykonania precyzyjnej kreski. Jestem bardzo z niej niezadowolona - bubel!

Użyłam tego kosmetyku parę razy/ ilość zużytych opakowań: ciut z pierwszego

ok

Bardzo miękka kredka, nadaje się do delikatnego makijażu, niestety nie jest zbyt trwała ale jest dostępna w kilku ładnych kolorach, stosowana na mokro pozwala na wykonanie mocniejszego makijażu, a kolor fioletowy zaczyna ładnie opalizować. Niezbyt droga, można spróbować.

za miękka

Kiedyś miałam tą kredkę (kolor Jet Black - głęboka czerń). Dobrze rysowało się nią kreski na górnej powiece, ale dość szybko się rozmazywały. Miała jednak jedną zasadniczą wadę - była przekoszmarnie miękka - można ją było dosłownie ugnieść w palcach jak plastelinę ! Ktoś mi poradził, żebym wkładała ją od czasu do czasu do zamrażarki, ale nie wyobrażam sobie tego :) 'Zmęczyłam' jedną i nie kupię więcej.

dobr

Nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii, ja używam tych kredek od kilku lat, w odcieniu granatu i foletu( super do błękitnych oczu) i jestem bardzo zadowlona, kredka nie jest za miękka ani za twarda, jest ok, można ją używać na sucho i mokro. Polecam z czystym sumieniem...

Niewiele warta

Superbeznadziejna kredka. Jest bardzo miękka, tak miękka, że nie sposób jej normalnie zatemperować, koszmarnie się rozmazuje, jest nietrwała. Efekt zwiększenia intensywności koloru po zwilżeniu rysika raczej minimalny. Według mnie to najgorsza kredka do oczu jaką miałam do tej pory.. Jej miejsce jest w koszu na śmieci a nie w kosmetyczce.:-(

nie jst zła

to moje pierwsze kredki do oczu. Maja bardzo ładne kolory - szczególnie szary i brązowy. Nie sa twarde co akurat mi pasuje, mozna je łatwo rozetrzeć.Niesty z trwałością i rozprowadzaniem gorzej - na sucho jeszcze ok, gorzej na mokro. Wtedy kreska wychodzi nierówna, gruba, no i odbija sie na skórze. Ja sobie z tym radze przykrywając ją odrobiną cienia. I jest ok.Mma do nich sentyment i dlatego 3 gwiazdki.

ok

Nie rozumiem tych wszystkich złych ocen, jak dla mnie ta kredka jest ok, miękka i to mi właśnie odpowiada, no i ten szary kolorek, w sam raz dla mnie

Może być

Może być, ale żadna rewelacja. Trzeba umieć się malować tą kredką, bo jest dość miękka. Ma to swoje zalety, ale trudno sie ją temperuje. Najlepiej się spisuje, gdy sie ją przechowuje w lodówce.