Pierre Rene, Perfect Matt Make Up - Podkład matujący

Pierre Rene, Perfect Matt Make Up - Podkład matujący

Podkład zawierający mnóstwo substancji odżywczych, ma za zadanie matować skórę. Dzięki specjalnemu kompleksowi ma wyglądać bardzo naturalnie.

Cena: 17,50zł

DRAMAT

Lepiej chodzić bez podkładu niż wymalować się tą paćką. Jest tragiczny. Ciemnieje straszliwie i to na brzydki pomarańczowy kolor, nic a nic nie matuje, w ogóle nie zastyga. Pachnie okropnie.. jak nie wiem, no nie wiem nawet jak to określić. Zapłaciłabym każdemu, któremu udałoby mi się przekonać żeby go nie używać. Wygląda na skórze źle, ściera się. Fuj!!! Po pierwszej aplikacji rzuciłam go w kąt

Używam tego produktu od: użyłam raz, nigdy więcej
Ilość zużytych opakowań: jednorazowa aplikacja

tragedia

Ten podklad to totalna masakra. Po pierwsze jest strasznie ciezki, gęsty i zle sie go rozprowadza. Po drugie po nałożeniu tworzy pomaranczowa sztuczna maske na twarzy. a na dodatek ma okropnie nieprzyjemny zapach .Plusow nie zauwazylam zadnych.
Używam tego produktu od: juz nie uzywam/uzywalam jakis miesiac/
Ilość zużytych opakowań: 1 niecale bo wyladowalo w koszu

Totalna klapa

Nic co napisał producent nie jest prawdą. Nie matuje, nie kryje. Za to roluje się na twarzy i nie można go nawet rozprowadzić (palcami). Za to przy użyciu gąbki wsiąka w nią. Po prostu go nie widać, za to czuć, bo strasznie śmierdzi. Wyrzucam do śmieci.

Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:zaczątek pierwszego

Taki sobie

Do tej pory używałam go dość często, ale odkąd kupiłam inny krem od tego, którego stosowałam do tej pory, to się kompletnie zraziłam. Efekt jest opłakany- cera się błyszczy zaraz po nałożeniu, a w trakcie aplikacji zostają smugi, których potem ciężko się pozbyć. Opakowanie też nie jest specjalnie wygodne, bo gdy zostaje resztka to trzeba się nieźle namęczyć, żeby cokolwiek wycisnąć.
+ za spory wybór kolorów (przynajmniej raz udało mi się bezproblemowo za pierwszym razem dobrać odcień do karnacji)
+ długo się utrzymuje i względnie łatwo się zmywa w trakcie robienia demakijażu

Używam tego produktu od: ponad 2 lat

jest świetny

używam go od lipca 2007 roku
i uważam ,ze jest świetny
nie robi plam, świetnie sie rozprowadza! po nim zniknął mi nawet tradzik, wiec praktycznie nie muszę go używać, ale używam go z przywyczajenia;]
ma bardzo ładny kolor , i dobre opakowanie, doskonale sie rozprowadza i trzyma cały dzień
polecan!

Używam tego produktu od:7 miesięcy

kiedys go lubilam, bo...

bylam mloda i nie znalam lepszego :-) Jedyna jego zaleta to to, ze niezle kryje. Poza tym wcale nie matuja, wrecz przeciwnie i bardzo trudno nie zrobic nim maski. Poza tym tuba jest do niczego, bo trzeba sie niezle napracowac, zeby wykorzystac go do konca. Kiepsciutki.

Używam tego produktu uzywalam przez kilka lat
Ilość zużytych opakowań:wiele

perfect shine raczej

Właściwie nie wiem, po co kupiłam ten podkład - aha, już wiem, bo lubię eksperymentować (poza tym ilekroć przebywam u Rodziców na Podkarpaciu czy raczej Małopolsce, nachodzi mnie ochota na odpoczynek od wszechobecnego luksusu, chaneli, loreali, i efektem tego są poczynania zwykle w osiedlowym sklepie z kosmetykami.
No i zazwyczaj są bardziej udane niż te. Plusem podkładu jest dostępny jasny kolor (1-ivory), dość znośne dla oka opakowanie. Ale DLACZEGO ON SIĘ NAZYWA MATUJĄCY? On w ogóle nie matuje, ani na sekundę, wręcz przeciwnie, nabłyszcza. Nie jest tragiczny, moim zdaniem - nie rozprowadza się łatwo, ale da się rozprowadzić - ja mam co prawda taką cerę, żę na niej każdy podkład się raczej łatwo rozprowadza (bez skórek, porów i porządnie odżywioną kremami i olejkami); trochę słabo kryje, generalnie jest bardzo przeciętny, ale nie dam mu więcej niż 2*, po pierwsze, za to że producent obiecywał matowanie, po drugie, cena nie jest aż taka niska, za tę cenę można kupić lepszy, po trzecie i najbardziej wkurzające - mimo daty ważności upływającej za !półtorej roku!, trzymania w chłodzie po prostu się rozwarstwił, co prawda się go dało używać, ale ostatecznie mnie to zdenerwowało.Tańszy i chyba lepszy jest choćby OCEANIC.

Używam tego produktu od:parokrotnie
Ilość zużytych opakowań:część 1

okropny

trudno go rozprowadzić, robi maskę, twarde opakowanie przez które nie można wycisnąć pudru, mimo,że jest prawie pełny, trzeba rozcinać,
kiedy mój chłopak zapytał czemu jestem pomarańczowa na twarzy, przestałam go używać, szkoda pieniędzy, jak na tą jakość jest drogi, można kupić tańsze i lepsze

Używam tego produktu od:3 lata
Ilość zużytych opakowań:1 i wystarczy

okropieństwo!

Tragicznie rozprowadzający się - grudkuje się i jest zabójczy dla porów - silnie alergizujący!!! Intensywny zapach - nie należący do przyjemnych wrrr...Osadza sie w zmarszczkach i załamaniach niezależnie od pogody i temperatury, ale za to trzyma się rewelacyjnie trzeba mieć wielka cierpliwość żeby się tego paskudztwa pozbyć z twarzy!

Dla mnie bomba

Dla mnie jest idealny.Super sie rozprowadza, moja buzia sie po nim nie swieci takie zestawienie jest idealne.Rewelacja, zdecydowanie polecam.

fuuuj

Paskudztwo w kazdym tego slowa znaczeniu.
Nie da sie rozprowadzic na twarzy-od razu zasycha.
Wogole nie matuje,raczej nablyszcza.
Dobrze ze nie kosztuje duzo,wiec nie jest mi zal.

ilość zużytych opakowań: mialam 1 ktore niedlugo po zakupieniu wyladowalo w koszu

okropny

To horror nie puder.Obecnie uzywam go jako korektora pod podkład tylko od biedy do tego sie nadaje.Gęsty zle sie rozprowadza na skórze. Mój mąż mówił że z daleka widac juz ten puder na twarzy.Ja mam taką buzkę gdzie po bokach mam dosc intensywny meszek blond i własnie w tym meszku zawsze zagniezdżał mi sie ten puder.Jego zalet nie odkryłam moze tylko to że naprawde suuuuuper kryje od razu kazdy widzi że masz maske na twarzy.