Guerlain, Divinora, Mascara Regard Intense (tusz do rzęs pogrubiający i podkręcający)

Mascara Regard Intense Divinora czyni rzęsy aksamitnymi i nadaje spojrzeniu nieprawdopodobną głębię.
Doskonałe połączenie trzech zalet: wyjątkowa formuła, perfekcyjna struktura spirali i specjalny system zbierający nadmiar tuszu stanowią gwarancję jego doskonałości. Rzęsy zyskują na objętości, miękko zakręcają się w górę.
Aksamitna formuła:
Dzięki obecności proteiny zbożowej tusz natychmiast wywija rzęsy aż do 36%. Specjalny polimer sprawia, że tusz pokrywa rzęsy od ich nasady aż po same końce, dzięki czemu są jednolicie umalowane, a tusz doskonale przylega do każdej rzęsy z osobna, na całej długości.
Wysoce skuteczna spirala:
Specjalnie opracowana, by zwiększać objętość rzęs, wyposażona w system dozujący idealną porcję kosmetyku spirala rozdziela je i jednym pociągnięciem od nasady aż po same końce powiększa je na całej długości.
Stworzona z nakładających się kolejno nylonowych włókien, próżnych i pełnych (po 50% ) o tych samych wymiarach lecz różnym stopniu miękkości. Włókna próżne, bardziej miękkie rozczesują rzęsy, a pełne włókna, sztywniejsze - oddzielają rzęsy od siebie. Ponadto, włókna rozmieszczono w sposób który pozwala by:
- włókna rozsunięte optymalnie zwiększały objętość rzęs
- włókna ściśnięte rozczesywały rzęsy i zbierały ewentualne nadwyżki kosmetyku.
Makijaż jest łatwy, rzęsy szybko schną, rezultat - spektakularny: rzęsy wywijają się pięknie pod włóknami spirali, zyskując nową gęstość.
Paleta intensywnych, enigmatycznych odcieni:
- zagadkowej czerni Noir Divin
- mitycznym błękicie Bleu Mythique
- tajemniczym brązie Brun Secret
- czarownym śliwkowym Prune Sortilege.
Dzięki przekształcaniu się składników odcienie przeobrażają się na rzęsach. Ich aksamitna barwa nasila się po nałożeniu.

dobry

bardzo dobry tusz - rozdziela rzęski, delikatnie wydłuża no i to opakowanie - jest piękne... ale dalej będę szukać ideału za mniejsze pieniądze;)

Ok

Ten tusz do rzes ma piekne opakowanie,dobrze tuszuje rzesy,ktore wygladaja naturalnie i nie sa posklejane,ale...jest nietrwaly,po 4 miesiacach wysechl(czy to sztuczka producenta by kupowac czesciej???)Wielkim plusem jest szczoteczka,ktora pozwala na intensyfikowanie makijazu rzes dowolnie.

pierwsza trójka!

Pięknie pogrubia, wydłuża i podkręca rzęsy.
Przy dwóch warstwach można użyskać mocniejszy, bardziej spektakularny efekt.
Dobrze się nakłada, łatwo zmywa, ma piękne opakowanie, nie osypuje się, nie rozmazuje - jest bardzo trwały.
Szczoteczka bardzo poręczna a tusz najwydajniejszy jaki miałam.
Ideał? :)
Minusów nie zauważyłam. :)

Naprawdę świetny :-)

Wreszcie znalałam tusz, który pięknie podkresla rzęsy a nie tworzy pancernej wartswy ;-) Wydłuża, pogrubia, rewelacyjnie rozdziela rzęsy. Trzyma się na rzęskach cały dzień i oko naprawdę wygląda cudnie :-) Opakowanie bardzo ładne i poręczne. Jedyny minusik to to, że zdecydowanie za szybko wysycha :-(

rozczarowanie

Przyznaję tylko jedną gwiazdkę,bo jakość nijak ma się do ceny:( Tusz od początku był podejrzanie suchy,nie świeży?A może po prostu ma taką konsystencję?Sama nie wiem...Nie skleja rzęs,ma niezłą szczoteczkę i jak się człowiek przyłoży to można uzyskać ładny efekt.Ale...niestety po paru godzinach dziwnie znika z czubków rzęs-muszę poprawiać makijaż co do tej pory nigdy mi się nie zdarzało!Czerń jest jakaś matowa i szarawa,nie ma głębi.Oko wygląda bardzo przeciętnie.Efekt pogrubienia znikomy,o wydłużeniu możemy zapomnieć.Do tego trudno się zmywa.Przepadam za niektórymi kosmetykami z linii Divinora,ale ten tusz to po prostu niewypał:(

prawie ideał

Cóż, jestem fanatyczka produktów guerlaina, to moja najukochańsza firma, która zawsze mnie fascynowała, był taki okres ze używałam wyłacznie produktów tej firmy, do twarzy, ciała... zresztą nadal mam ich wiele. Bardzo lubie produkty z linii Divinora, ale ten tusz nieco mnie rozczarował. Zachwycałam się nim przez niecałe dwa miesiące (piękny fioletowy kolor i klasyczny czarny). Naprawdę pięknie podkreśla oka, wywija rzęsy, pogrubia, wydłuża... omal ideał! Niestety, wg zbyt szybko wysechł nawet w porównaniu z innymi tuszami. Nie wiem czemu, zawsze dokładnie zakręcam opakowanie...

rozczarowanie za 110 zł

Piękne, buduarowe opakowanie, dobrze wyprofilowana szczoteczka oraz szlachetne kolory tuszu, na tym niestety kończy się lista zalet tego kosmetyku.Po bardzo pozytywnych odczuciach związanych z podkładem z serii Divinora przeżyłam rozczarowanie, za które zapłaciłam 110 zł.! tusz od momentu otworzenia nie był świeży!! brutalnie ujmując śmierdzi, a na opakowaniu jest informacja, że jest bezzapachowy!!! nierównomiernie rozkłada się na rzęsach tworząc grudki!!!! obsypuje sięTusz kupiłam w Galerii Centrum w Warszawie, miał zdartą cenę, na moje pytanie dlaczego, pani odpowiedziała: "może koleżanka chciała kupić", jednak na moją proźbę nie wymieniła go na inny mówiąc, że już na kasę nabiła.Rozszyfrowując opakowanie okazało się, że tusz wyprodukowano w grudniu 2000, czyli, że w Galerii przeleżał 2 lata.Reasumując może to nie wina tuszu, tylko braku mojej asertywności, ja w każdym bądź razie zakupów więcej robić nie będę w Galerii Centrum, która jest zwykłym supermarketem, tyle, że z firmowymi kosmetykami.

bardzo dobra

ładnie rozdziela rzęsy, wydłuża i delikatne podkręca. Bardzo dobra do makijażu na dzień i do pracy:)

Gdybym miała przyznawać tuszom miejsca na podium, Divinora byłaby srebrnym medalistą. Pomalowane nią rzęsy wyglądają naprawdę okazale, są zagęszczone i ładnie wywinięte. Mascara trzyma się dobrze, nie kruszy, zmywa się łatwo - a to jest dla mnie równie ważne jak dobry wygląd rzęs. W wieku 28 lat nie mogę już sobie pozwolić tarcie i rozciąganie powiek. Tak więc polecam gorąco, zwłaszcza odcień śliwkowy. Zyskacie nie tylko dobry tusz, ale i prawdziwą ozdobę kosmetyczki ;)