Lirene Dermoprogram, Pro Bronze Care, Samoopalający krem do twarzy i ciała

Lirene Dermoprogram, Pro Bronze Care, Samoopalający krem do twarzy i ciała

Samoopalający krem do twarzy i ciała z kompleksem PRO-Bronze-Care został stworzony z myślą o osobach ceniących naturalną, złocistą opaleniznę. Kremowa konsystencja zapewnia równomierne rozprowadzanie i szybkie wchłanianie, bez brudzenia ubrania.
Efekt równomiernej opalenizny jest widoczny już po 2 godzinach od aplikacji.
Formuła kremu zawiera kompleks składników odżywczo-nawilżających, w wyraźny sposób poprawiając elastyczność i miękkość naskórka.
100% badanych potwierdza zadowolenie z efektu opalenizny.
Aksamitnie kremowa konsystencja dla wygodnej i równomiernej aplikacji, bez smug i przebarwień.
Testowano dermatologicznie.

Super

Szukałam jakiegoś samoopalacza, aby troszkę zabarwić moje nogi. Wybór padł na ten właśnie samoopalacz. Jestem bardzo zadowolona z tego samoopalacza. Piękny zapach zaraz po nałożeniu, nie wyczuwa się tego specyficznego zapachu samoopalacza. Dodatkowo całkiem dobrze nawilża, nie pozostawia smug. Samoopalacz nie barwi na pomarańczowy kolor, można uzyskać naprawdę naturalny kolor.

Super samoopalający krem do twarzy i ciała

Efekt równomiernej opalenizny jest widoczny już po 2 godzinach od aplikacji.
Produkt ma konsystencje lekkiego kremu, dzięki czemu bardzo szybko się wchłania, po 2 minutach można założyć ubranie i wyjść (nie pozostawia śladów nawet na białych ubraniach).Opalenizna jest złocista, bardzo naturalnie wyglądająca , jednak osoby które oczekują bardziej intensywnych rezultatów muszą kilkakrotnie użyć produktu.

super

Upolowałam na promocji za cenę 5, 69 zł i jestem zachwycona.
Produkt ma przyjemną kremową konsystencję. Nakłada się łatwo i- zgodnie z obietnicą producenta- nie pozostawia smug, choć oczywiście trzeba pamiętać o wcześniejszym peelingu. Największym jednak atutem kosmetyku jest zapach- jeżeli nałożymy preparat tylko na samą buzię, charakterystyczna woń samoopalacza jest niewyczuwalna. Jeżeli nasmarujemy kosmetykiem całe ciało przed pójściem spać, to po przebudzeniu się ta woń samoopalacza będzie wprawdzie wyczuwalna, ale nieznacznie, w każdym razie po porannym prysznicu nie będzie już po niej śladu. Kolejnym atutem produktu jest to, że w ogóle nie wysusza skóry, wręcz przeciwnie- odnosi się wrażenie, że jest ona lepiej nawilżona. Przyciemnia skórę stopniowo, po pierwszym użyciu daje efekt średniej opalenizny. Skóra absolutnie nigdy nie przybiera pomarańczowego odcienia. Daje dosyć trwały efekt- może nie do siedmiu dni jak deklaruje producent, ale jakieś 4 dni na pewno. Minusem kosmetyku jest jego mała wydajność- stosowany na całe ciało wystarcza na jakieś 4 użycia. Za taką cenę na pewno kupię go ponownie.

Super! Nawet nie chcę próbować innych

Używałam wcześniej dość długo samoopalacza Lirene w wersji Arabica - byłam z niego zadowolona, ale kiedy kupiłam tą wersję, zdecydowanie bardziej mi się spodobała i już przy niej zostałam.

To, co początkowo zdecydowało o wyborze właśnie tego samoopalacza, to zapach. Większość z dostępnych w drogerii miała bardzo słodki, zdecydowanie zbyt mocno słodki zapach. Kiedy wyobraziłam sobie, jak zmiesza się on po czasie z wonią samoopalacza, ta mieszanka wydała mi się nie do zniesienia. Natomiast krem Lirene pachnie delikatnie, jakby świeżo, może trochę cytrusowo? W każdym razie nie mdli, nie ma wyraźnie słodkiej, cukrowej nuty i to mi odpowiada.
Oczywiście, po czasie zapach samoopalacza zaczyna się uwalniać - ale nie jest bardzo intensywny ani męczący. Mnie w każdym razie nie przeszkadza, używałam samoopalaczy o dużo wyraźniejszym zapachu.

Działanie - pierwszy plus za niewysuszanie skóry, co zdarza się robić samoopalaczom. Mam cerę skłonną do przesuszania i bardzo mnie cieszy, że ten kosmetyk nie pogarsza sytuacji. Ma formułę kremową, można go nałożyć zamiast codziennego kremu, i skóra nie jest wysuszona, nie mam wrażenia, że użyłam za słabego kremu. Wydaje mi się, że działa lekko nawilżająco, jak klasyczny krem nawilżający.
Nakładam go na czystą, suchą skórę (co najwyżej nakładam wcześniej serum albo esencję - ale wtedy przed nałożeniem samoopalacza czekam do całkowitego wchłonięcia).

Efekt: przy jednej aplikacji daje u mnie opaleniznę o średniej intensywności. To mi odpowiada, bo nie lubię mocno opalonej twarzy, szczególnie w sezonie jesienno- zimowym. Samoopalacza używam w zasadzie tylko po to, żeby trochę rozpromienić twarz, dodać jej minimalną ilość opalenizny, żeby nie była całkiem blada. Absolutnie unikam efektu opalonej, brązowej cery. Nie wiem więc, czy da się z tym kremem osiągnąć bardzo mocny efekt - nigdy tego nie próbowałam, ale efekt można stopniować, nałożony rano, a później wieczorem, lub regularnie przez kilka dni, daje wyraźniejszy odcień.
Nie zostawia żadnego niepożądanego, pomarańczowego koloru - jest bardzo naturalny.
Nie zostawia smug, gładko się aplikuje.
Oczywiście nie zaniedbujemy peelingu w trakcie stosowania - dzięki temu mamy równy i ładniejszy efekt, który trzyma się dłużej.

Używam go głównie na twarz i dekolt, czasem jeszcze na ramiona. Do ciała używam już innych balsamów - tubka jest dość niewielka i szkoda byłoby mi zużywać ją na całe ciało, myślę że wówczas nie wystarczyłaby mi na długo. Stosowany na mniejsze obszary jest całkiem wydajny, jedno opakowanie starcza mi na kilka miesięcy regularnego używania.

Bardzo udany samoopalacz, za niedużą cenę, polskiej marki. Szkoda mi ryzykować i próbować innych (z nietrafionym samoopalaczem efekt może być opłakany) - ten został ze mną na stałe i z przekonaniem mogę go polecić :)

(moja cera: normalna w kierunku suchej, karnacja: jasna, ale nie blada)

Super!

Poza małą pojemnością widzę w tym produkcie same plusy.
Przede wszystkim ten krem daje bardzo ładny naturalny efekt opalenizny bez smug i w miarę szybko. Do tego nie zapycha porów i łatwo się rozprowadza. Jest łatwo dostępny i ma przystępną cenę.
Co mnie jednak najbardziej w nim urzekło to to, że bardzo ładnie pachnie i nie śmierdzi samoopalaczem a kwiatami!
Na pewno będę go kupować, tylko szkoda, że dostępny jest tylko w tak małej tubce. Polecam!

Jestem zaskoczona - pozytywnie!

Chciałam kupić samoopalacz, ale w sumie nie wiedziałam który może być dobry i przypadkiem wzięłam ten, ma małe opakowanie (i niską cenę) - ja wole mniejsze opakowania, bo jak coś okaże się niewypałem to nie muszę się z tym męczyć nie wiadomo ile czasu. Okazało się, że jest super! Nakładam go na całe ciało. Myślałam że nie będzie go widać lub efekt będzie mizerny, a jak się obudziłam na drugi dzień byłam pięknie opalona :) po kilku użyciach musiałam zmienić podkład na o dwa tony ciemniejszy. Działa, polecam tym, którzy np cały dzień pracują w zamkniętym pomieszczeniu, a chcieliby być "muśnięci słońcem" :) Przy następnej wizycie w drogerii kupię dwa na zapas.

Zadowalający

Od zawsze miałam problem z tym że twarz mam jaśniejszą niż reszta ciała i ten samoopalacz jest bardzo pomocny w wyrównaniu tej różnicy.
Nadaje się do nakładania na twarz, nawilża ją, nie ściąga, nadaje równy kolor, bez plam i jest w naturalnym odcieniu ( nie wyglądam po nim jak pomarańcza) który współgra z naturalną opalenizną reszty ciała.
Cena i dostępność w każdym Rossmannie są dodatkowymi plusami.