Selfie Project, NoStress, Maseczka do twarzy

Selfie Project, NoStress, Maseczka do twarzy

Maseczka NoStress wyrównuje powierzchnię skóry, zmniejsza istniejące wypryski i zapobiega powstawaniu nowych. Dogłębnie oczyszcza pory i zwęża je, pozostawia skórę matową i wyraźnie gładszą.
Profesjonalne kosmetyki Selfie Project są bogate w naturalne, botaniczne składniki aktywne. Węgiel Bio-Aktywny odkrycie w walce z niedoskonałościami! Działa antybakteryjnie. Pochłania zanieczyszczenia, zwęża i oczyszcza pory, matuje.
Mineralna Glinka Kaolin dogłębnie oczyszcza i reguluje wydzielanie sebum. Wymiata ze skóry toksyny, remineralizuje ją i przynosi odprężenie.
Kwas Migdałowy 1% działa antybakteryjnie i złuszczająco. Reguluje odnowę komórkową, poprawia strukturę i koloryt skóry. Łagodzi stany zapalne, goi wypryski i zmiany trądzikowe. Nawilża i wygładza.
Brak substancji niekorzystnych dla młodej skóry: parabenów, SLS i SLES, oleju parafinowego. Przebadano dermatologicznie.

bez silikonów, bez parabenów
w saszetce
lekkie
klasyczne
trądzikowa, młoda
oczyszczające, wygładzające

Idealna

Skutecznie oczyszcza i zapobiega powstawaniu wyprysków. Redukuje zmiany trądzikowe, usuwa zaskórniki a blizny potrądzikowe są mniej widoczne.
Cena w porównaniu do jakości jest super. Dostępność w drogeriach bardzo ułatwia zakup.

Spełnia swoją rolę

Mimo swojego nieprzyjemnego zapachu, to idealnie złuszcza. Skóra jest wręcz delikatna. Aplikacja i opakowanie bez zarzutów. Nie podrażnia skóry. Z chęcią będę do niej wracać.

Może być

Maseczka NoStress jest konsystencji rzadkiej, o kolorze szarym oraz o zapachu dość specyficznym. Trudno mi określić jaki to zapach.
Maskę nałożyłam na twarzy po wykonaniu peelingu. Produkt dobrze rozprowadza się po twarzy, lecz zaraz po jej aplikacji bardzo piecze . Miałam już ochotę ją zmyć, ale wytrzymałam . Producent na opakowaniu zaznaczył, że możemy odczuwać delikatne szczypanie, ale to do delikatnych nie należało. Minęło tak po 1-2 minutach.

Maseczka na twarzy zastyga dość szybko. Bez problemu ją się zmywa letnią wodą. Twarz po tej maseczce jest ładnie oczyszczona,gładka , miękka w dotyku, wygładzona,odświeżona,zmatowana.
Gdyby nie to pieczenie na początku to dałabym ocenę 5.

Przeciętna

Maseczkę dostałam gratis przy zakupie jakiegokolwiek produktu firmy Selfie Project. Nie zapamiętałam jej jakoś szczególnie, więc na pewno była zwykłym średniaczkiem. Wygładziła twarzyczkę i zmatowiła, ale nic ponadto. Jedna saszetka wystarczyła mi na 2 użycia.

Może być

Maseczki nakładam zazwyczaj po peelingowaniu skóry. Tak też zrobiłam tym razem. Na początku aplikacji skóra twarzy piekła mnie, chciałam już ją zmyć, ale przetrwałam pieczenie, które ustało po ok 2 minutach. Po zastygnięciu maseczki na twarzy ciężko ją zmyć. Trzeba najpierw ponownie ją nawilżyć wodą, a dopiero po chwili przejść do zmywania. Maseczka fajnie zmatowiła mi skórę, ale nie zrobiła nic więcej. Po ściągnięciu maseczki nie czułam uczucia ściągnięcia, co jest na plus. Jednak i tak po nałożyłam żel aloesowy aby trochę ukoić skórę.

taka zwyczajna

Wzięłam ją z ciekawości za 2 czy 3 zł. Miałam akurat kilka wyprysków na buzi, więc postanowiłam przetestować.

Maseczka jest kremowa. Pachnie delikatnie jakby eukaliptusem. Troszkę chłodzi skórę. Przyjemnie się nakłada. Nie zastyga na skorupę i łatwo się zmywa.

Nie wysusza ani nie podrażnia. Nie ściąga też cery.
Moja skóra jest mieszana w stronę suchej, chociaż strefa T się świeci. Mam też problem z zaskórnikami i rozszerzonymi porami.

Maseczka nie wpłynęła na wypryski. Nie były mniej widoczne i nie zeszły szybciej. Nie oczyściła anie nie zwęziła porów. Po tym względem kompletna klapa.
Trochę skórę nawilżyła i wygładziła, niestety efekt do pierwszego mycia buzi.

Szkoda na nią czasu. Może u bardzo młodych osób coś zrobi. U tych po 20stce nie polecam.

Uwielbiam

Jako, że uwielbiam maseczki sięgnęłam po tą. Na początku odrzucił mnie jej bardzo chemiczny zapach. Dobrze się rozprowadza, ma fajną konsystencję. Po nałożeniu czuć pieczenie, ale ja sobie wmawiam, że "jak piecze to znaczy, że działa". Szybko zasycha na twarzy. Moim zdaniem maseczka jest naprawdę wydajna. Bardzo łatwo się ją zmywa z twarzy, a po zmyciu zauważyłam, że trochę okiełznała zaskórniki. Zwęża pory, rozświetla i całkiem spoko oczyszcza. Moje przebarwienia, których mam naprawdę sporo zostały złagodzone.

Wykorzystała: kilka próbek

Całkiem niezły produkt

Łapałam się już wszystkich możliwych maseczek matujących i oczyszczających, więc kiedy widzę nową na półce w drogerii to po prostu pakuję ją do koszyka w ramach próby. Akurat ta była na przecenie w Rossmannie.

Szału nie ma

Maseczka jakich wiele, nie zauważyłam jakiś większych efektów jej działania. Po nałożeniu na twarz odczułam niezbyt przyjemne pieczenie, po 10/15 minutach szarawa maseczka zastyga zmieniając kolor. Tak jak większość tego typu maseczek jest ona dość brudząca i ciężko się ją zmywa. Spodziewałam się lepszego działania, w porównaniu do innych produktów oczyszczenie jest słabe, a zapach nie jest jakiś powalający.

Produkt 100% wykonuje swoje zadania. Jedyny minus to nieprzyjemne uczucie szczypania tuż po nałożeniu, ale nie powoduje ono żadnego uczulenia ani zaczerwienienia.

Miła przyjemna maska na twarz. Bardzo szybko wysycha po nałożeniu, dzięki czemu nie tracimy zbyt dużo czasu na swoje małe spa. Powoduje że skóra staje się matowa i gładka. Polecam :)

Świetna, ale bardzo mocna

Mam cerę mieszaną, naczynkową i wrażliwą z dużą tendencją do niedoskonałości. Maskę kupiłam z ciekawości i mnie nie zawiodła, robi na prawdę świetną robotę, nie wysuszając cery. Trochę szczypie po nałożeniu, to fakt, ale nie robi masakry na wrażliwej, jest w porządku. Ma intensywny chemiczny zapach, mi on nie przeszkadza, w dodatku przestaje się go czuć chwilę po nałożeniu maski. Bardzo fajnie, że opakowanie jest w postaci saszetki, jest to bardzo higieniczne i przydatne w podróżach. Jedna saszetka starcza mi na 3 użycia (grubszą warstwą), ale ja nie mam zbyt dużej twarzy, mimo wszystko uważam, że maska jest wydajna i przy tym nie droga i ogólnodostępna. Polecam ;)