Drop of Essence, Olej arganowy o zapachu róży

Drop of Essence, Olej arganowy o zapachu róży

Olej arganowy pielęgnacyjny o relaksującym różanym zapachu. Dzięki odpowiednio zbilansowanej kompozycji nienasyconych kwasów tłuszczowych posiada lekką konsystencję, szybko się wchłania oraz dociera do głębokich warstw skóry. To jeden z najpotężniejszych naturalnych antyoksydantów – hit wśród kosmetyków anty-aging. Polecany także w dysfunkcjach skóry, gdyż działa łagodząco, dodatkowo jest produktem niskiego ryzyka mikrobiologicznego i może być stosowany na podrażnioną skórę. Doskonale regeneruje skórę uszkodzoną, popękaną i chorą: trądzikową, łuszczycową, z problemem egzemy i atopowo zaognioną.

Róża – ponętny królewski kwiat
Olejek różany należy do najdroższych i najcenniejszych olejków na świecie, a uzyskiwany jest z płatków róży damasceńskiej (Rosa damascena).
Wykazuje działanie uspokajające, przeciwbólowe, antyseptyczne, przeciwzapalne. Wzmacnia naczynia krwionośne, łagodzi podrażnienia, regeneruje i nawilża skórę. Jako jedyny ma zastosowanie przy oparzeniach słonecznych. Ponadto, łagodzi bóle migrenowe, nudności oraz napięcie przedmiesiączkowe i stany osłabienia organizmu.

Olejek eteryczny z róży damasceńskiej poprawia nastrój. Masaże i kąpiele z dodatkiem tego olejku rozgrzewają, poprawiają krążenie i działają przeciwbólowo oraz przeciwstresowo. Intensywny i słodki kwiatowy zapach sprawdza się doskonale jako afrodyzjak.

Ten olejek ma szerokie zastosowane w kosmetyce. Przeznaczony jest do pielęgnacji skóry twarzy, ciała oraz włosów. Olej różany odżywia, zmiękcza skórę i włosy. Nadaje się do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Szczególnie jednak polecany do skóry wrażliwej, naczynkowej, a także dojrzałej. Zapobiega wysuszeniu naskórka i chroni przed działaniem czynników zewnętrznych, wzmacnia i uszczelnia naczynia krwionośne, dodaje blasku zmęczonej cerze, zmniejsza zaczerwienienia. Pobudza organizm do wytwarzania kolagenu, który poprawia stan skóry.

Skład: 99 % Argania spinosa kernel oil, 1 % Rosa damascena flower oil.

Kraj pochodzenia: Maroko

normalna, sucha

• Argania Spinosa Kernel Oil,
  • Rosa Damascena Flower Oil

Bardzo dobry

Bardzo przyjemnie pachnie! Jest bardzo dobry. Zostawię skórę gładką i nawilżoną. Jak dla mnie super. Cena też jest bardzo dobra. Produkt posiada bardzo ładne opakowanie :) Jest Wydajny.

Rewelacyjny olejek

Kupiłam ten olejek, bo pierwszy raz słyszałam o perfumach w olejkach i chciałam przetestować. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy - OPAKOWANIE :) Ładne kolory, fajna grafika, wyraźnie widać co kupujemy. Kolejne - SKŁAD - 99% olej arganowy, 1% olejek eteryczny! SUPER - pełna natura. Często korzystam z produktów tego producenta więc wiem, że olejek arganowy jest tym naturalnym, oryginalnym, marokańskim. Po wyrpóbowaniu - olejek pięknie pachnie różami. Nie jest to sztuczny zapach jak w przypadku duszących babcinych perfum a delikatny, stonowany, po rozsmarowaniu na ciele przyjemnie się unosi. Cena jak najbardziej na plus biorąc pod uwagę skład - olejek arganowy do najtańszych nie należy a używając go mamy pewność że jeste naturalny i kojąco działa na skórę. Bardzo polecam !!