Avon, Mark., Gel Shine Nail Enamel (Lakier do paznokci „Żelowy manicure")

Avon, Mark., Gel Shine Nail Enamel (Lakier do paznokci „Żelowy manicure")

Żelowy lakier do paznokci Avon - formuła 7 w 1 dla pięknych i zdrowych paznokci Jego formuła sprawia, że w łatwy sposób uzyskasz efekt salonowego manicure, wzmacniając również strukturę płytki. Ten lakier pokryje paznokcie barwą, zapewniając ochronę koloru, bez konieczności użycia lampy UV.

Korzyści, jakie zapewnia formuła 7 w 1:

żelowa
Efekt
naturalne

Ciekawy efekt

Otrzymałam w ramach testowania zestaw tych lakierów w wersji syrenki i top coat. No cóż, sceptycznie podchodzę do lakierów, ale ta propozycja jest dosyć ciekawa. Bardzo ładnie się lakier nakłada, nie robi zacieków, dosyć szybko schnie. Efekt końcowy jest fajny, taki mieniący się, ale nie tandetnie, a tak z klasą. Zdecydowanie polecam :-)

Eee

O ile kolor moondust ( podobno najczęściej wybierany odcień w Polsce... Bla, bla, bla) jako tako się nakłada ( ale i tak słabo) , to Sheer love tragicznie. Trzebaby chyba nakładać kilka warst cieniutkich żeby jakoś to wyglądało, ale to mozolna praca bo się rozmazują. Kolory inne niż w katalogu jak to bywa. Moondust jest siny i ponury. Sheer love nawet nie wiem jak sie prezentuje na paznokciu bo mega słabo się nakłada i zaraz zmyłam. Oba kolory były wyróżnione w katalogu. Skusiłam się bo spodobało mi się kolorystyczne połączenie tych dwóch kolorów, ale jestem zawiedziona. W dodatku są rzadkie więc jak schną to miejscami zaczyna być widać płytkę paznokcia, robią się przerwy( spływa na boki czy co?)

Wykorzystała: kilka próbek

Zawsze stary

Mam 5 kolorow z tej serii bardzo na nie liczyłam ale za każdym razem dostawałam stare chyba opakowanie... Oddzielony plyn od lakieru jakies grudy po wymieszaniu kolor byl jednolity jednak zostawały same smugi :/ zamówiłam nastepny powtorka z rozrywki chyba nie chce wiecej próbować :(

Średni

To moje już któreś z kolei podejscie do lakierów z Avonu. I nadal nie jestem przekonana.
Wybrałam kolor perłowej zieleni. Kolor jest piękny, głęboki i cudnie iskrzy w świetle. Mocno napigmentowany. Wystarczą dwie warstwy do pełnego krycia. Wygodny pędzelek pozwala precyzyjnie pomalować paznokcie.
Niestety trochę nadal kuleje czas zasychania bo jest długi. Ostatnio po 15 minutach zaczęłam zakładać sweter i niestety lakier sie wgniótł i kleił się nadal.
Bardzo ubolewam bo efekt jest na piękny.
Co do trwałości to tak max 4 dni bez odprysku ;)

dobry

Mam dwa lakiery i 1 top- świetny zestaw. Paznokcie pięknie się błyszczą i manicure jest dośc trwały. Kolory są fajne, nasycone, dwie warstwy spokojnie wystarczają do 100% krycia i dobrze schną. Lakier nie gęstnieje za szybko w buteleczce, spokojnie zdażymy ją zużyć

Żelowy manicure

Nie byłabym sobą gdybym ich nie przetestowała,polubiliśmy się od pierwszego użycia ze względu na konsystencję,łatwość nałożenia, pigmentacje oraz trwałość,zazwyczaj lakier wytrzymuje na moich paznokciach dzień po czym pojawiają się odpryski ten spokojnie wytrzymał 4 dni,nie przeszkadza mi nawet to że trzeba nałożyć 2 warstwy aby uzyskać idealne krycie nie oszukujmy się mało który lakier wymaga nałożenia tylko jednej,spróbowałam polecam kupię jeszcze.

7 dni bez odprysków!

Lubię hybrydy, alę za dużo czasu zajmuje mi zdjęcie i założenie nowych. Jako dorywcza konsultantka avon zamówiłam dla siebie na spróbowanie 1 lakier (teraz mam ich z 10). Nie sądziłam, że zwykły (no prawie) lakier może tak długo wytrzymać! Oczywiście jeżeli nie myjemy domestosem codziennie całego mieszkania bez rękawiczek.Zwykły lakier wytrzymuje mi czasem 12 h, a tu 3 dni to minimum. Naprawdę polecam.

Mam dwa i są totalnie różne

Mam dwa kolory: słoneczny żółty Pine Appled i mocno różowy Parfait Pink. Są kompletnie różne... Żółty nie ma wystarczającego krycia i muszę malować dwie warstwy, szybko odpryskuje, natomiast różowy kryje od razu i jest dużo bardziej trwały. Dziwna sytuacja.

super

Lakiery Avon lubię za różnorodność kolorów. Seria Gel to lakiery w ładnych buteleczkach z szerokim pędzelkiem. Lakier jest trwały co jest największym plusem, dobrze schnie i jest dobrze napigmentowany.

Super

W okresie letnim uwielbiam zmieniać często kolor paznokci, wiec zamowilam kilka odcieni lakierow z tej serii. Dla mnie to strzal w dziesiątkę. Pięknie wyglądają kiedy juz kolor zaschnie na paznokciach, nie zostawiaja smug. Utrzymują się dosyć długo w moim przypadku około tygodnia :) cena też nie jest jakaś bardzo wygórowana. Zdecydowanie mogłabym polecić ten produkt :)

Piękne

- Moje paznokcie są bardzo wybredne jeśli chodzi o lakiery do paznokci. Zazwyczaj po zastosowaniu innych lakierów na drugi dzień mam już odpryski - Te lakiery są inne!
- Mam naprawdę dużo lakierów z tej serii w swojej kolekcji w różnych efektach i kolorach i nie zauważyłam po zastosowaniu żeby którykolwiek różnił się w jakości i komforcie noszenia.
- Lakier utrzymuje się na moich paznokciach na prawdę długo... w granicach 7 dni co na zwykły lakier jest dla mnie mistrzostwem. Po myciu naczyń nie muszę się zastanawiać i przeglądać palców czy czasami nie mam odprysku.
SUPER LAKIERY

OK

Lakiery te zawsze kupuje, gdy trafi się jakaś fajna przecena, a jest ona bardzo często. Jest to fajna opcja, aby można było odpocząć od hybryd. Produkt utrzymuje się dosyć długo na paznokciach jak na zwykły lakier, a sama aplikacja jest wygodna dzięki zgrabnemu pędzelkowi. Dużym plusem jest szeroka gama kolorystyczna, także jest w czym wybierać.

Moje pierwsze wrażenia

Oto mój kolejny lakier z Avon -u, tym razem taki który ma imitować żelowy manicure. I tutaj zgodzę się z obietnicą producenta, ten obiecany efekt dało się uzyskać. Lakier łatwo się aplikuje, nie robi smug, ładnie się utrzymuje, nie odpryskuje jakoś strasznie po tych kilku dniach, ładnie się "ściera".