Avon, Mark., Gel Shine Nail Enamel (Lakier do paznokci „Żelowy manicure")

Avon, Mark., Gel Shine Nail Enamel (Lakier do paznokci „Żelowy manicure")

Żelowy lakier do paznokci Avon - formuła 7 w 1 dla pięknych i zdrowych paznokci Jego formuła sprawia, że w łatwy sposób uzyskasz efekt salonowego manicure, wzmacniając również strukturę płytki. Ten lakier pokryje paznokcie barwą, zapewniając ochronę koloru, bez konieczności użycia lampy UV.

Korzyści, jakie zapewnia formuła 7 w 1:

żelowa
Efekt
naturalne

Moje ulubione

Bardzo lubię te lakiery. Bardzo duży wybór kolorów. Dobra pigmentacja i konsystencja. Łatwo się nakłada. Zwykle wystarczą dwie warstwy, czasami trzy (przy jasnych kolorach). Duża pojemność, atrakcyjna cena.

O szybkości schnięcia i trwałości się nie wypowiem, bo zawsze na wierzch nakładam top.

nigdy więcej

ja ogólnie polecam tego lakiero zasycha on bardzo wolno( tak że zawsze gdy sie nim pomaluje nie doczekam do wyscxhniecia i pazokcie sie psuja) poza tym bardzo trudno się go nakłada i robią się bąbelki powietrza nie polecam

kit

jak dla mnie niestety nie spełniaja założeń jakie obiecuje producent. Lakier szybko zaczął odchodzic. kolor ładny , zapach ok. Ja zdecydowanie wiecej go nie kupię.

Eee

O ile kolor moondust ( podobno najczęściej wybierany odcień w Polsce... Bla, bla, bla) jako tako się nakłada ( ale i tak słabo) , to Sheer love tragicznie. Trzebaby chyba nakładać kilka warst cieniutkich żeby jakoś to wyglądało, ale to mozolna praca bo się rozmazują. Kolory inne niż w katalogu jak to bywa. Moondust jest siny i ponury. Sheer love nawet nie wiem jak sie prezentuje na paznokciu bo mega słabo się nakłada i zaraz zmyłam. Oba kolory były wyróżnione w katalogu. Skusiłam się bo spodobało mi się kolorystyczne połączenie tych dwóch kolorów, ale jestem zawiedziona. W dodatku są rzadkie więc jak schną to miejscami zaczyna być widać płytkę paznokcia, robią się przerwy( spływa na boki czy co?)

Wykorzystała: kilka próbek

Zawsze stary

Mam 5 kolorow z tej serii bardzo na nie liczyłam ale za każdym razem dostawałam stare chyba opakowanie... Oddzielony plyn od lakieru jakies grudy po wymieszaniu kolor byl jednolity jednak zostawały same smugi :/ zamówiłam nastepny powtorka z rozrywki chyba nie chce wiecej próbować :(

Średni

To moje już któreś z kolei podejscie do lakierów z Avonu. I nadal nie jestem przekonana.
Wybrałam kolor perłowej zieleni. Kolor jest piękny, głęboki i cudnie iskrzy w świetle. Mocno napigmentowany. Wystarczą dwie warstwy do pełnego krycia. Wygodny pędzelek pozwala precyzyjnie pomalować paznokcie.
Niestety trochę nadal kuleje czas zasychania bo jest długi. Ostatnio po 15 minutach zaczęłam zakładać sweter i niestety lakier sie wgniótł i kleił się nadal.
Bardzo ubolewam bo efekt jest na piękny.
Co do trwałości to tak max 4 dni bez odprysku ;)

dobry

Mam dwa lakiery i 1 top- świetny zestaw. Paznokcie pięknie się błyszczą i manicure jest dośc trwały. Kolory są fajne, nasycone, dwie warstwy spokojnie wystarczają do 100% krycia i dobrze schną. Lakier nie gęstnieje za szybko w buteleczce, spokojnie zdażymy ją zużyć

Żelowy manicure

Nie byłabym sobą gdybym ich nie przetestowała,polubiliśmy się od pierwszego użycia ze względu na konsystencję,łatwość nałożenia, pigmentacje oraz trwałość,zazwyczaj lakier wytrzymuje na moich paznokciach dzień po czym pojawiają się odpryski ten spokojnie wytrzymał 4 dni,nie przeszkadza mi nawet to że trzeba nałożyć 2 warstwy aby uzyskać idealne krycie nie oszukujmy się mało który lakier wymaga nałożenia tylko jednej,spróbowałam polecam kupię jeszcze.

7 dni bez odprysków!

Lubię hybrydy, alę za dużo czasu zajmuje mi zdjęcie i założenie nowych. Jako dorywcza konsultantka avon zamówiłam dla siebie na spróbowanie 1 lakier (teraz mam ich z 10). Nie sądziłam, że zwykły (no prawie) lakier może tak długo wytrzymać! Oczywiście jeżeli nie myjemy domestosem codziennie całego mieszkania bez rękawiczek.Zwykły lakier wytrzymuje mi czasem 12 h, a tu 3 dni to minimum. Naprawdę polecam.

Mam dwa i są totalnie różne

Mam dwa kolory: słoneczny żółty Pine Appled i mocno różowy Parfait Pink. Są kompletnie różne... Żółty nie ma wystarczającego krycia i muszę malować dwie warstwy, szybko odpryskuje, natomiast różowy kryje od razu i jest dużo bardziej trwały. Dziwna sytuacja.

super

Lakiery Avon lubię za różnorodność kolorów. Seria Gel to lakiery w ładnych buteleczkach z szerokim pędzelkiem. Lakier jest trwały co jest największym plusem, dobrze schnie i jest dobrze napigmentowany.

Super

W okresie letnim uwielbiam zmieniać często kolor paznokci, wiec zamowilam kilka odcieni lakierow z tej serii. Dla mnie to strzal w dziesiątkę. Pięknie wyglądają kiedy juz kolor zaschnie na paznokciach, nie zostawiaja smug. Utrzymują się dosyć długo w moim przypadku około tygodnia :) cena też nie jest jakaś bardzo wygórowana. Zdecydowanie mogłabym polecić ten produkt :)