Internordic, SuperGlandin Intensive Skin Care Night Creme

Internordic, SuperGlandin Intensive Skin Care Night Creme

Szwedzki kosmetyk naturalny zawierający duże ilości GLA. Przeznaczony do stosowania na noc lub do intensywnej pielęgnacji, jeżeli zły stan skóry tego wymaga.

bardzo dobry

Bardzo dobry
Do kremu namówiła mnie kosmetyczka, nie dowierzałam, więc dała mi próbkę. Pierwszy raz użyłam z dużą rezerwą, pomyślałam co mi szkodzi skoro cały czas szukam dobrego kremu do mojej cery mieszanej ze skłonnością do zaskórników, efekt: aż nie mogłam uwierzyć, skóra gładka, mięciutka, pełna blasku, delikatnie natłuszczona ale podkreślam, że nie nabłyszcza (ja mam problem ze świecącym czołem). Idealny dla osób aktywnych, cały czas skóra jest aksamitna i nie przesusza policzków i nosa. Dla mnie idealny i wart swojej ceny polecam go wszystkim.

Używam tego produktu od:4 miesięcy

Sprawdzony. Polecam.

Stosuje dwukrotnie w ciagu dnia. Krem znacznie poprawil wyglad i kondycje mojej skory. Zniknely problemy z wysuszeniem i ciaglymi podraznieniami. Skora stala sie bardziej jedrna i o wiele mniej podatna na dzialanie szkodliwego srodowiska. Jednym slowem: moja skora zaczela nareszcie normalnie funkcjonowac.