Donegal, Zalotka do rzęs metalowa

pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Dobra

Bardzo poręczna zalotka. Używam jej codziennie od 8 miesięcy i nie korzystałam jeszcze z drugiej gumki, bo nie ma potrzeby póki co. Jest naprawdę wytrzymała. Za taką cenę nie nie znajdę drugiej tak dobrej zalotki.
Zdecydowanie polecam.

Potwierdzam bardzo dobra

Potwierdzam bardzo dobra zalotka, używam jej już od pół roku i świetnie podkręca. Za tą cenę nie mogłam znaleźć nić równie dobrego. Muszę przyznać, że nie myślałam, że będzie aż tak wytrzymała :)

fajna rzecz :)

Hmm w sumie nie wiem, według jakich kryteriów ocenia się zalotkę, ale spróbuję.
Co prawda nie mam porównania z innymi, bo to moja pierwsza, ale chyba jest dobra bo używam jej już jakieś pół roku i ciągle działa tak samo. :D:D
Jest solidnie wykonana, z zapasową gumką. Gdy kupowałam zalotkę, to ta zapasowa gumka była umiejscowiona w złym miejscu ( :D ) - tak jak na zdjęciu:D i blokowała trochę "docisk" :D. Ale zaczepiłam ją że tak powiem na zewnątrz i już jest dobrze :D
Pragnę zaznaczyć, że jeszcze tej zapasowej gumki nie używałam.
Gdy gumka się bradzo zabrudziła, a mi nie chciało się jej myć to po prostu odwróciłam ją na drugą stronę, która również działa bez zarzutów (co do wypowiedzi poprzedniczki :) )
A więc chyba mogę postawić jej czwóreczkę ;)
Kupię ponownie, w razie gdyby mi się zepsuła (choć nie sądzę), lub zgubiła (to już bardziej prawdopodobe :D )

Używam tego produktu od:pół roku

OK.

nie wiem czy wpisuję recenzję w dobrym miejscu, ponieważ jest kilka produktów na KWC a ja nie wiem , która zalotka jest "moja" bo wszystkie dla mnie wygladaja tak samo......Jest ogólnie ok. Gumka łatwo się myje a w razie kompletniej demolki jest druga zapasowa. To wprawdzie nie jest miejsce na dywagacje z poprzedniczkami oceniajacymi ten produkt ale moim zdaniem nie da sie odwrócic gumki, gdy jedna jej płaszczyzna sie zużyje ( kwestia wyprofilowania gumki tak, by wchodziła do rowka.....) Po prostu trzeba ja wyrzucic i założyć nowa. Jedna gumka natomiast starcza na naprawdę ogromną ilość "zastosowań" wiec mogę powiedziec , ze jej trwałość jest OK. Z tego też powodu nie wiem czy kupie kolejną. Nie łamie moich rzęs ( smaruje je olejkiem rycynowym więc na ich kondycję nie narzekam) i ładnie podkręca.Używam tego produktu od: bardzo dawna...
Ilość zużytych opakowań: pierwszy egzemplarz

kiepska gumka

Nie często pozwalam sobie na luksus stosowania zalotki ponieważ mam kruche i łamliwe rzęsy:(.
Ta zalotka, jak to zalotka, podwija rzęsy, jest popręczna, łatwa w "obsłudze". Jedyny poważny minus to gumka - wypadła mi już podczas pierwszego miesiąca użytkowania i muszę bardzo uważać podczas użycia by pozostała na miejscu.

Używam tego produktu od:3 lat

podkręcone i zalotne rzęsy :)

zalotkę kupiłam razem z koleżanką(tzn. ona jedną i ja jedną), jestem z niej bardzo zadowolona świetnie podkręca moje dlugie rzęsy i sprawia, że są one bardzo zalotne ;p co zauważyły moje koleżanki i koledzy :))
w opakowaniu znajduje się dodatkowa gąbeczka na wymianę, ale jeśli pierwsza się już troche zużyjęto proponuje ją odwrócić i włożyć ponownie i bedzie nadal działać :)
na początku gąbka jest twarda, ale potem się zmiękcza i super podkreśla rzęsy :D
gdy potem nałoży się tusz to już w ogole moje rzęsy sięgają do 'nieba' ;p

Używam tego produktu od: marca tego roku
Ilość zużytych opakowań: 1 wciąż to samo z jedną gąbeczką

dobra

Bardzo poręczna zalotka, trwała, odporna na upadki z wysokości, nie jest droga, dobrze podkręca rzęsy, być może guma jest trochę zbyt twarda początkowo, jednak później po kilku użyciach wszystko jest już w porządku. polecam
ilość zużytych opakowań: 1