Vichy, Ideal Soleil, Lait Hydratant Autobronzat (Brązujące mleczko nawilżające do ciała i twarzy)

Mleczko brązujące nawilżające ciało i twarz Idéal Soleil pozwala uzyskać efekt naturalnej opalenizny bez ryzyka oparzeń słonecznych. Balsam brązujący do twarzy i ciała z gamy Idéal Soleil działa od pierwszej aplikacji. Wyrównuje koloryt skóry, nie pozostawiając smug. Pokrywa skórę równomierną warstwą, nadając twarzy i ciału złocistego kolorytu.

Mleczko nie tylko działa brązująco, ale wspiera codzienną pielęgnację latem. Zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia. Formuła wzbogacona DHA i witaminą E odżywia skórę, przywracając zdrowy wygląd. Woda Termalna z Vichy działa kojąco i łagodząco.

Efekt? Skóra nabiera promienności i miękkości. Wygląda niczym muśnięta słońcem.
Mleczko brązujące nawilżające ciało i twarz Idéal Soleil to hipoalergiczna formuła testowana pod kontrolą dermatologiczną. Preparat spełnia wymagania skóry wrażliwej ze skłonnością do podrażnień.

nawilżające, koloryzujące
w tubie
krem
50 - 100ml
Skóra
wrażliwa

vichy brązujące mleczko

Zawsze jak używałam samoopalaczy to niestety było widać pomarańczową skórę, która była nierównomiernie posmarowana. Odkąd używam tego produkty cieszę się naturalną opalenizną, bez żadnych plam :) Efekt jest widoczny po kilku godzinach od nałożenia kremu. :)

Ja akurat za opakowanie 100 ml płaciłam ok 40 zł w aptece Melissa.

Szybki efekt brązujący i nawilżenie

Mleczko mimo swojej małej objętości jest wydajne. Efekt brązujący widoczny jest po kilku godzinach. Jeśli zależy mi na naturalnej opaleniźnie np. wieczorem, to nakładam dwie warstwy mleczka rano. Rzeczywiście spełnia się pod względem nawilżającym, na mojej skórze efekt utrzymuje się nawet więcej niż obiecane 8 godzin. Produkt dobrze się aplikuje, nie zostawia smug, a efekt samoopalający utrzymuje się na mojej skórze około 7 dni. Odejmę jedną gwiazdkę przy cenie, ponieważ 60 zł za 100 ml każe mi jednak oszczędzać aplikacje, chociaż porównując inne dermokosmetyki brązujące, Vichy ma jednak dobrą cenę.