Sally Hansen, Instant Cuticle Remover (Preparat do usuwania skórek)

Sally Hansen, Instant Cuticle Remover (Preparat do usuwania skórek)

Pojemność 29,5 ml

Żel Sally Hansen Instant Cuticle Remover usuwa uporczywe, suche skórki w 15 sekund. Rewolucyjna formuła pozwala szybko zmiękczyć i usunąć nadmiar skórek wokół paznokci. Wyciąg z aloesu i rumianku działa łagodząco.
Wystarczy wycisnąć żel na skórki i pod końcówki paznokcia, a po 15 sekundach delikatnie odsunąć je patyczkiem. Regularne stosowanie żelu Instant Cuticle Remover sprawia, że skórki stają się miękkie i delikatne. Zawiera alkalia.

Ten preparat do usuwania skórek jest po prostu cudowny. Wcześniej suche skórki wokół płytki paznokcia usuwałam jedynie radełkiem, ale to był mój duży błąd, brak wiedzy, nie dosyć, że powodowało to ogromny ból, czasami jak za mocno wzięłam pod skórę to krew leciała to nie dosyć, że nie ładnie to wyglądało to jeszcze miałam rany do zagojenia.
Teraz używam wyłącznie tego preparatu, patyczka drewnianego i cążków do skóry.

Preparat do usuwania skórek aplikuje wokół płytki paznokcia, czekam kilka sekund , aż preparat spowoduje zmiękczenie zgrubiałego naskórka, a następnie patyczkiem usuwam preparat z martwym naskórek, potem jeszcze poprawia cążkami do paznokci. Po pierwszym razie jak zastosowałam ten preparat to byłam w szoku, ile tego martwego naskórka jest i że bezbólowo udało mi się go usunąć, a skóra nie jest ani podrażniona ani przesuszona. Naprawdę polecam ten preparat jest on naprawdę bardzo dobry do usuwania skórek.

Must Have!!!

Jest to żel dla osób które nie wycinają skórek, tylko chcą je obsunąć. Ja właśnie tak robię i dzięki temu skórki zawsze wyglądają schludnie. Nigdy nie umiałam ich wycinać tak, żeby wyglądały ładnie.
Żel nakładamy na 15 sekund i po tym czasie delikatnie, najlepiej drewnianym patyczkiem, odsuwamy skórki które były przyrośnięte do paznokcia ????????
Żel ma mocne działanie, dlatego nie można trzymać go na paznokciach dłużej niż 30 sekund.
Skórki bardzo łatwo odchodzą, choć na sucho wydawało się to niemożliwe. Nawet te najgrubsze da się łatwo obsunąć.
Nie znalazłam jeszcze produktu który dawałby taki efekt.
Konsystencja jest dość lejąca, ale nie spływa z paznokci. Dużym ułatwieniem jest precyzyjna końcówka, dzięki której możemy nałożyć żel bardzo dokładnie.
Po użyciu skórki są miękkie, a paznokieć przygotowany do dalszych czynności.
Gdy mamy odsunięte skórki zmniejsza się też ryzyko zalania ich lakierem. Chyba każda z nas zna ten ból.
Dużo łatwiej maluje się paznokcie, bo można dojechać pędzelkiem bardzo blisko skórek. Manicure też dłużej wygląda świeżo.
Jest to już moja 4 buteleczka a muszę dodać, że jedna starcza mi na ponad rok. Produkt jest bardzo wydajny.
Staram się dbać o skórki i każdego dnia je nawilżam. Mimo to skórki rosną razem z paznokciem i produkt @sally_hansen pomaga mi je łatwo usunąć.
Pamiętajcie, że nie warto na siłę obsuwać skórek. Można wtedy łatwo uszkodzić płytkę paznokcia, Nie wyobrażam sobie pielęgnacji paznokci bez tego produktu.

Rewelacja

Ten preparat do skórek jest najlepszym, który do tej pory stosowana. Pozwala zmiękczyć skórki i przygotować je do usunięcia i dalszej pracy. Jest bezwonny i bardzo wydajny. Preparat jest w formie żelu i w bardzo łatwy sposób można go zaaplikować na skórki dzięki aplikatorowi. Nie wywołuje pieczenia czy swędzenie.

Pogromca skórek

Produkt idealny i niezbędny dla każdej paznokciomaniaczki! U mnie doskonale sprawdza się przy domowym manicure hybrydowym. Pozwala w łatwy i bezbolesny sposób usunąć skórki. Daje efekt dokładnie taki jak przy wycinaniu skórek z tym, że bez podrażnień. Bardzo łatwo się go aplikuje. Mimo, że jego konsystencja jest dość płynna to nie spływa z paznokcia. Jest mega wydajny! Nie ma znaczenia czy używamy kopytka czy patyczka, skórki są tak miękkie, że bez problemu można się ich pozbyć. Opakowanie solidne z zakrętką, która zabezpiecza produkt przed wylaniem. Można zabierać w podróż. Przy dłuższym używaniu zauważyłam, że skórki dużo wolniej odrastają i są dużo bardziej miękkie. Wart każdej złotówki! Nie zamienię na żaden inny produkt!

Cudo

Z racji tego, że bardzo często wykonuję sobie manicure hybrydowy w domu, to właśnie potrzebowałam takiego preparatu. Poleciła mi go znajoma, która była nim zachwycona, więc pomyślałam, że skoro ona tak sobie go chwali to musi być dobry. Już podczas pierwszego użycia byłam zachwycona jego działaniem. Pokrywam nim skórki a następnie daje mu chwilę czasu aby robił swoje. Następnie za pomocą drewnianego patyczka delikatnie odsuwam skórki nie robiąc im przy tym krzywdy tak jak to było w przypadku wycinania. Produkt rewelacja , nie zamierzam zamienić go na żaden inny. Jest bardzo wydajny i starczy na jakiś czas. Cena elokwentna do jakości produktu. Każdy kto go kupi na pewno nie pożałuje.

Cudo dla paznokci i skórek

Nie wyobrażam sobie życia bez tego preparatu! Kiedyś nie wiedziałam jak radzić sobie ze skórkami, wycinać? odsuwać? Całe szczęście skusiłam się na ten produkt na promocji, żeby przetestować. Od tego czasu się nie rozstajemy. Wystarczy pokryć skórki preparatem i odczekać 15-20 sekund po czym odsunąć je patyczkiem. Paznokcie od razu wyglądają lepiej a przy tym nie robimy szkody skórkom, bo ich nie wycinamy. Poleciłam też siostrze - od razu się zakochała i kazała zakupić sobie jedno opakowanie. ;) Starcza na bardzo długo a cena też nie jest wygórowana jak za produkt, który działa cuda i jest go dużo.

Delikatny i skuteczny.

Żel kupiłam z polecenia znajomej i nie żałuję. O ile w lewej ręce jestem w stanie usunąć skórki, t w prawej już zdecydowanie gorzej. Żel wystarczy nałożyć na skórki - buteleczka, w której się znajduje zakończona jest cienkim "dziubkiem" - i odczekać dosłownie 15 s. Po tym czasie tylko podsunąć skórki patyczkiem i przetrzeć. Po twardych skórkach nie ma ani śladu. Przy regularnym stosowaniu skórki będą w idealnym stanie.
Żel jest bardzo wydajny, wystarczy na bardzo długo.
Jest bez zapachu.

To jest to!!!

Ten żel do usuwania skórek idealnie się u mnie sprawdził. Kupiłam go po pochlebnych opiniach w internecie i się nie zawiodłam. Zmiękcza moje skórki tak, że łatwiej mogę się ich pozbyć. Ta niewielka tubka jest bardzo wydajna. Wystarczy niewielka ilość na skórkę by zaczął działać.

must have

Używałam do skórek i moczenia w wodzie, różnych dodatków do wody, płynu zmiękczającego skórki i różnych innych preparatów. Ten jest moim obowiązkowym. Po jednym opakowaniu kupiłam juz zapas. Jest meeega i moje klientki również mówią, że skórki po tym "niebieskim żelu" są inne niż wcześniej.

Świetny produkt

Świetny produkt w świetnej cenie. Spełnia w 100 procentach swoje zadanie!! Nawet przesuszone skórki jakby rozpuszcza, dzięki temu lekko się przesuwają przy użyciu kopytka. Jest bardzo wydajny!

Najlepszy!

To najlepszy preparat do usuwania skórek. Mam problem bo moje skórki szybko odrastają ale niestety ciężko je odsunąć patyczkiem bez pomocy. Ten preparat cudownie zmiękcza skórki i powoduje że bardzo łatwo jest je odsunąć patyczkiem. Wystarczy do działania to 15 sekund.
Nie wysusza ani nie podrażnia.
Dodatkowo jest bardzo wydajny. Używam i używam już z 5 m-cy a tu prawie nic nie ubywa ;)

taki sobie

Kupiłam z myślą o przygotowywaniu paznokci przed hybrydami, niestety ten produkt u mnie się nie sprawdził. Mimo odczekania przepisowego czasu nie zauważyłam żeby jakoś wybitnie zmiękczał mi skórki. Plus za wygodny dziubek, który pomaga w aplikacji produktu.

a gdyby se tak do ranki dać ten żel

Przydatny preparat. Skórki od razu są miękkie i łatwo się je usuwa. Nie używam jednak za każdym razem, ale kiedy potrzebuję to spełnia swoją rolę. Troszkę drogi, ale skoro taki skuteczny to myślę, że warto. Skórki wyglądają świeżej i zdrowiej, a paznokcie ładniej i czyściej. Produkt starczy na długo