Ziaja, Masło Kakaowe, Spray przyspieszający opalanie

Ziaja, Masło Kakaowe, Spray przyspieszający opalanie

Spray przyspieszający proces opalania się skóry z serii Ziaja, Masło Kakaowe to innowacyjny preparat przeznaczony do każdego rodzaju skóry, którą chcemy opalić, także w solarium.

Spray Ziaja Masło Kakaowe poprawia naturalny koloryt skóry, lekko ją natłuszcza i likwiduje poczucie szorstkości. Zapobiega nadmiernej utracie wody. Zawiera dwie substancje aktywne: masło kakaowe i witaminę E.

Spray przyspieszający opalanie Ziaja Masło Kakaowe pięknie pachnie kakao, mieści się w poręcznym opakowaniu i kusi niską ceną oraz skutecznością.

Efekt brązowej opalenizny

Po przeczytaniu artykułu na Wizaz.pl czym prędzej poznałam do pobliskiego supermarketu, aby jeszcze przed wyjazdem mieć go w swojej kosmetyczce.

Spray posiada poręczna buteleczke z aromizerem, co bardzo ułatwia aplikację. Lekka, nieco oleista formuła doskonale rozprowadza się na ciele, pozostawiając je nawilzone i rozswietlone. Subtelny, kakaowy zapach towarzyszy nam w czasie zażywania kąpiel słonecznych, jednak nie przeszkadza mi on, wręcz przeciwnie.

Po zastosowaniu tego olejku skóra rzeczywiście przybiera brązowy kolor, tworząc piękna i promienna opalenizne.
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym olejkiem i jestem przekonana, ze przez długi czas nie znajdę godnego nastepcy.

Uwielbiam, Kocham <3

Produkty z tej firmy są dla mnie number one codziennej pielęgnacji. A ten wariant zapachowy po prostu jest urzekający, aż chce się go zjeść. Mam chyba wszystkie produkty z tego wariantu :D Spray idealnie nawilża skórę, pozostawia ją aksamitną. Ma fajne opakowanko dzięki któremu nie musimy sobie zbytnio brudzić rączek. Super przyspiesza proces opalania i dodatkowo nie podrażnia skóry. Szczerze miałam wiele takich kosmetyków bo uwielbiam takie gadżety ale ten jest moim zdecydowanym faworytem!

Świetny!

Spray kupiłam w lipcu przed wyjazdem licząc że przyspieszy moją opaleniznę a ja wrócę z urlopu jak czekoladka. Kosmetyk ma super opakowanie ze sprayem który powoduje ze nie musimy tłuścić i brudzić rąk. Dobrze nawilża skórę i nie podrażnia,ja stosowałam go na filtr i bardzo ładnie i szybko opalał. Nie było problemu ze schodzącą skórą. Do tej pory miałam problem aby opalić twarz do koloru reszty ciała,spray pomógł mi uzyskać szybką i równą opalenizne. Kosztuje kilka złoty a spisuje sie na medal.

Moj hit na lato

To moj ulubiony kosmetyk na lato, uwielbiam to masełko kakaowe ktore zawiera witaminę E. W ciągu lata wypady nad morze to codzienność dla mojej rodziny dlatego ten kosmetyk towarzyszy mi podczas każdego wyjazdu. Pięknie przyśpiesza proses opalania a do tego jest bardzo mocno nawilżające, natłuszczające. Co najwazniejsze pachnie cudownie. To jest moj nr 1 na plaże, kocham ten kosmetyk.
Nie pozostawia suchej i spierzchnietej skory po opalaniu.

3xtak

Masło kakaowe ziaja, niezbędnik letniego opalania. Piękny zapach, nawilżona skóra i ta opalenizna, świetnie sobie radzi jeśli chodzi o przyspieszanie. W tej kategorii cenowej nie ma sobie równych. Od lat używam tego masła. Dodatkowym atutem jest łatwość nakładania, spray ułatwia równomierne nałożenie. Polecam

Nie robi nic

Ten produkt to bubel o śmieciowym składzie. Nie przyspiesza opalania, nie ma odpowiedniego filtra przeciwsłonecznego a taka ochrona jest niezbędna, tyle się i tym mówi a ogromna ciemnota nadal panuje. Jest tłusty, na plaży wszystko się dzięki niemu klei do ciała. Skład produktów Ziaja jest śmieciowy i zawiera substancje rakotwórcze. Nie wiem kiedy większość z nas zrozumie, że kosmetyki należy dobierać czytając skład a nie kłamstwa wypisane dużymi literami czy też sugerować się ładnym opakowaniem...

Super zapach, skuteczny kosmetyk w uzyskaniu ładnej opalenizny

W czasach kiedy byłam młoda i niezbyt zorientowana w tym, że nadmierne opalanie na słońcu jest niezdrowe, a nawet szkodliwe miałam w zwyczaju używać tego kosmetyku by zwiększyć efekt i uzyskać ładną, opaloną skórę.

Spray Ziaja mieści się w brązowej butelce z atomizerem, który ułatwia nakładanie na ciało, taka forma opakowania jest bardzo wygodna tym bardziej, że to olejek. Butelka ma całkiem wydajną pojemność, nie jest wielka, zmieści się do każdej torby plażowej.

Kosmetyk jest w formie olejku, który pięknie pachnie masłem kokosowy, nie jest to sztuczny zapach a bardzo przyjemna, słodka woń, która zostaje długo ma ciele. Kosmetyk nawilża skórę, jest ona miękka, naoliwiona /tłusta więc trzeba uważać z nakładaniem ubrań po opalaniu. Kosmetyk dobrze się rozprowadza, nie jest tępy ani zbyt lejący (nie ścieka).

Co do działania to rzeczywiście, spray z Ziaji był w skuteczny w uzyskaniu szybciej (jeśli nie stosowało się filtru) ładnej, brązowej opalenizny, w takim zdrowym kolorze, skóra miała ładniejszy odcień niż bez jego używania. Co do przyspieszania opalania z kremami UV nie wiem bo używałam bez (teraz z perspektywy czasu żałuję bo niezdrowe takie nadmierne opalanie, dodatkowo powoduje szybsze starzenie się skóry).

Olejek też ładnie podkreśla już opaleniznę, która się ma dzięki temu, że skóra jest nabłyszczona.

Kosmetyk jest wydajny, używałam go przez większość wakacji i często butelka nie była po takim czasie pusta. Cena jest niezła i niska. Ogół ie dostępny w drogeriach. Co do składu. Ciężko mi się odnieść.

UWIELBIAM!!!!

Tak! Tak!

To jest mój typ jeśli chodzi o kosmetyki do opalania :) Bardzo dobrze działa, wspomaga opalanie i nadaje skórze ładny koloryt. Jest bardzo wydajny i przede wszystkim nie brudzi ubrań. Używam go już chyba od 5 lat i nie ruszam się bez niego na wakacje :)

Nie wyobrażam sobie życia bez niego

Jest to mój niezbędnik w okresie letnim, nie wyobrażam sobie życia bez niego. Nie dosyć, że po użyciu jego słoneczko szybciej łapie to i utrzymuje skórę miękką i nawilżoną. Ma cudowny zapach! Aplikacja łatwizna. Jest niedrogi, warto go mieć, jak dla mnie bomba! Polecam

cudo!

Świetny spray, który naprawdę działa - przyspiesza opalanie. Na mnie działa świetnie. Wczoraj spryskałam się i położyłam na pół godzinki w słońcu ok. godz. 15:00 (więc słońce nie świeci już tak ostro) - a ten czas wystarczył, aby moja skóra była już w odcieniu brązu! :) Wiadomo, że nie ciemnego brązu, ale widać było, że jestem opalona. Używałam całe tegoroczne lato i na prawdę efekt daje przepiękny :)

+ cena
+ świetny zapach
+ dobrze nawilża skórę
+ opakowanie (podoba mi się, że jest w spray\'u)
+ DZIAŁANIE!

W okresie wakacyjnym obowiązkowy

Zawsze gości u mnie w lato albo gdy wyjeżdżam gdzieś na wczasy.
Jest świetnym produktem. W Polsce przy naszej powiedzmy temperaturze 25 stopni trzeba się trochę napsikać żeby nas chyciło ale jak już temperatury pokazują 30 stopni to wystarczy jedno psiknięcie i mamy piękny efekt czekoladki :)
A za granicą to już nie wspomnę... Jak psikłam się na Djerbie to następnego dnia żałowałam... Tak spalonej skóry jeszcze nie miałam.
Z koleji na Kanarach miałam po nim super opaleniznę bez bólu :)
Trzeba go używać z głową żeby nie przesadzić.
Jest u mnie całe lato, nie rozstaję się z nim.
Można go dostać za śmieszne pieniądze.
Daje piękny, czekoladowy odcień skóry.
No i ten zapach mmm ;-)

Opalania nie przyspiesza, ale pozwala utrzymać opaleniznę na dłużej

Myślę, że producent trochę mylnie określił ten produkt jako przyspieszający opalanie. Przetestowałam na swojej skórze dużo specyfików przyspieszających opalanie , tzw. acceleratorów i ten produkt tego nie robi. Za to dobrze utrwala opaleniznę. Masło kakaowe moim zdaniem bardziej się sprawdza jako odżywienie skóry i tym samym im bardziej nawilżona i odżywiona skóra, tym dłużej opalenizna się trzyma. Podsumowując produkt dobry, ładnie pachnący , ale nie jest to przyspieszacz opalania.

Najlepszy!

W okresie letnim jest to mój niezbędny kosmetyk na plażę :)
Świetne, błyskawiczne efekty już od pierwszego użycia nawet na mojej opornej na opalanie skórze.
Dobra cena, adekwatna do wydajności - buteleczkę zmieniam co 1-1,5 sezonu :)
Natłuszcza, skóra ma po nim przepiękny, czekoladowy kolor, co tu dużo mówić - ogólnie same ochy i achy :)
W torebce warto nosić go w jakimś woreczku, z uwagi na to, że jest dość tłusty. A mówiąc o tym - dość długo się wchłania, szczerze powiedziawszy po jego użyciu zawsze muszę wziąć prysznic, aby się go pozbyć.
Jednak dla mnie nie jest to wada - najważniejsze jest to, że działa idealnie. Mój KWC ! :)