Schwarzkopf 3 Weather Taft, Superpołysk, Żel do układania włosów

Schwarzkopf 3 Weather Taft, Superpołysk, Żel do układania włosów

Żel do układania włosów Superpołysk - zachęcająco brzmią opisy umieszczone na ładnym opakowaniu, żel zawiera kompleks ochronny Protectin, zadaniem tego kosmetyku jest ułatwienie układania fryzury i jej utrwalenie. Dodatkowym atutem podkreślanym przez producenta jest to, że kosmetyk ten nie tylko utrwala fryzurę ale również chroni włosy i nadaje im połysk.

Skład: Aqua, PVP / VA Copolymer, Glycerin, Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine, Carbomer, Panthenol, Hydroxypropyl Guar, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Amodimethicone, Trideceth-12, Cetrimonium Chloride, Benzophenone-4, Disodium EDTA, Parfum, Sodium Methylparaben, Phenoxyethanol.

średni

Wosk ma nieciekawy zapach, skleja włosy, co nie wygłąda zbyt dobrze. do ujarzmiania włosów natomiast jest dość dobry trzyma każdą fryzurkę. konsystencja jest w porządku co przy woskach jest ważne.

Używam tego produktu od:początku grudnia
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Dla chłopaka

Dla chłopaka może być. Skleja włosy (dla mnie plus), nie obciąża tak strasznie, zastyga (dla mnie plus), ladnie akcentuje kosmyki. Polysk jak połysk na mokro....

Ale: trochę niszczy włosy (jednak to drogeryjna tandeta), i ten straszny zapach, fujjjjj, bleeee, zniechęca na sam początek dnia. (nie to co guma osisa...ehhhh)

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Nie dla mnie

Kupiłam go razem z lakierem z tej samej serii.Lakier okazał się totalną porażką,natomiast z tym żelem nie jest aż tak źle-co oczywiście nie znaczy,że jest dobrze.Kompletnie nie zauważyłam tego superpołysku,który tak reklamuje producent.Należy bardzo uważać,by nie nałozyć go za dużo.Przetłuszcza i obicąża włosy.Ładnie pachnie.Niedrogi.W końcu miałam dość i wylądował na pułce u mojego chłopaka.Używa go sporadycznie,jednak ma podobne odczucia co ja.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

dla krótkich włosów.

Mam taki niebieski. Na pewno nie jest trwały, i tworzy brzydką skorupę na włosach. Kosmyki po jego użyciu sklejają się i są niemiłe w dotyku. Ani trochę się nie błyszczą, są przyklapnięte, jakby przed chwilą zmoczył je deszcz. Atutem jest ładne, estetyczne opakowanie (chociaż szkoda że producent nie zadbał o to, aby użytkujący mógł widzieć ile kosmetyku jeszcze zostało), na którym łatwo mogę zauważyć wszystkie ważne informacje. Żel ma również przyjemny zapach. Najlepiej nadaje się JEDYNIE do krótkich włosów, za ucho. I na tym plusy się kończą, a za taką cenę...Ilość zużytych opakowań: używam prawie od roku, zostało około połowy

kiepski

Nie jest na pewno supermocny jak jest napisane na opakowaniu, na szczęście nie mam strasznie niesfornych włosów. Trzeba bardzo uważać z dozowaniem, trochę za dużo i już skorupka gotowa. Łatwo sie zmywa wodą. Nie jest trwały "przez cały dzień, przy każdej pogodzie". Po prostu szybciutko znika z włosów, rozwalając fryzurę. Ja go używam tylko w ekstremalnych sytuacjach, na przykład jak za późno wstanę :-D.

przereklamowany

Wypróbowałam na własnych włosach. Producent zachwala ,że żel nabłyszcza włosy - nic z tego , nie widzę różnicy,nie skleja włosów- a właśnie że skleja i to jeszcze jak - skorupa na głowie ,nawet jeśli rozczeszę włosy to wystarczy ,że troszkę zmokną i znowu wszystko posklejane,lepią się od tego żelu nawet palce.Jedyny atut to ładny zapach , trwałość fryzury (jeśli ktoś lubi mieć skorupę na głowie)i bardzo ładne opakowanie. Mnie skusiła przede wszystkim nazwa Superpołysk.Szkoda ,że nazwa nie adekwatna do rzeczywistości.