TreetS, Traditions Rediscover & Cherish, Relaxing Chakra's Shower Cream (Krem pod prysznic 'Relaks i czary ')

Delikatny żel pod prysznic o czarującym zapachu sprawi, że kąpiel stanie się wyjątkowym przeżyciem. Poznaj tajemniczy świat czarów i magii.

Bez szału

Jestem wielką miłośniczką zapachów. Czasem rezygnuję z produktów, które zapewne są świetne w działaniu, ale jak nie mają zapachu, to wykluczam je od razu. Zawsze posiadam kilka żeli pod prysznic, lubię je zamiennie stosować, w zależności od nastroju. Nie mam w stosunku do nich wielkich wymagań - mają dobrze spełniać swoją funkcję i pięknie pachnieć. Żel kupiłam w promocji w Hebe za 9.99 i powiem szczerze, gdybym miała na niego wydać te 30zł, to byłabym zła. Zapach w sklepie w miarę mi się spodobał, jednak stosując go pod prysznicem, było go trochę za mało, żeby można go było określić mianem "Relaks i czary". Szybko się ulatnia, jest naprawdę słabo wyczuwalny i ma jakąś taką chemiczną nutkę której niestety nie wyłapałam w sklepie..Oczywiście nie oczekuje, że będzie cały dzień na mojej skórze, bo od tego mam krem, chodzi mi o same doznania w trakcie kąpieli. Dla porównania, bardzo lubię żele Dove - pięknie pachną, są kremowe, każda kąpiel jest dzięki nim satysfakcjonująca. Ten jest po prostu ok. Jeżeli chodzi o działanie, to na plus oceniam skład (jak na żel) oraz delikatne działanie na skórze, którą w sezonie grzewczym mam naprawdę podrażnioną i swędzącą. Wydajność też na plus, dobrze się rozprowadza. Gdyby tylko zapach był bardziej czarujący... :) Na pewno nie kupię ponownie, choć bardzo mi szkoda - opakowanie strasznie mi się podoba. Myślałam, że kupiłam sobie trochę "luksusu" w okazyjnej cenie, ale niestety!

Uwielbiam !

Do tej pory żaden krem pod prysznic mnie nie zachwycił kupowalam te które się najbardziej pieniły i miały kremową konsystencję ten akurat dostałam w prezencie i się zakochałam . Jego zapach jest przepiękny a gdy nakładam go na skórę uśmiech sam pojawia mi się na twarzy jest to uczucie relaksu jest tak mieciutki ze nie umiem tego opisać normalnie jak by kochał moja skórę pozatym jest bardzo wydajny ma w sobie tyle delikatności jestem zachwycona !!! Produkt dostępny tylko za granicą Frown"