Nivea, Care, Lekki krem przeciwzmarszczkowy

Nivea, Care, Lekki krem przeciwzmarszczkowy

Sprawdź ceny produktu

Krem przeciwzmarszczkowy o lekkiej formule z zawartością witaminy E. Intensywnie nawilża skórę twarzy, zmniejsza liczbę drobnych zmarszczek i przywraca młody wygląd. Odżywia skórę i zapobiega pierwszym oznakom starzenia, dzięki ochronie przeciwsłonecznej UVA i UVB. Przeznaczony do pielęgnacji 25+ i dla każdego rodzaju skóry.
Substancje aktywne:
- Hydro-woski: innowacyjna formuła zawierająca rozpuszczalne na skórze hydro-woski zatopione w lekkim, odżywczym kremie działa ochronnie i nawilżająco na cerę.
- Witamina E - ma działanie chroniące przed wolnymi rodnikami i nawilża skórę na dłużej. Cera wygląda młodziej i promienniej.

lekki krem do codziennej pielęgnacji

Kupiłam krem dzięki pozytywnym recenzjom na kwc. Potrzebowałąm czegość lekkiego pod makijaż. Zapakowałąm go do kosmetyczki wyjazdowej, także nie używałam go codziennie ale dość często.

nivea

krem o delikatnej konsystencji. Zapach typowy jak w przypadku pozostałych kremów NIVEA. Jest wzbogacony z filtr UV. Dobrze się nakłada, wchłania. Skóra po użyciu jest mięciutka.

po prostu ok

Krem może nie jest "lekki" jak obiecuje producent, ale jego konsystencja mi odpowiada. Ciężko powiedzieć o działaniu przeciwzmarszczkowym poniewąz stosuje go zaledwie 3 tygodnie. Na pewno moja skóra po użyciu jest odpowiednio nawilżona i się nie błyszczy.

Za gęsty, za cięzki

Nie jest za bardzo przeciwzmarszczkowy ani zbyt lekki. Nie nadaje się w moim przypadku na dzień ani pod makijaż, ani na wyjścia "no makeup". Nie chce się wchłonąć i strach wychodzić w nim na twarzy na mróz bo aż szczypie skóra. Zużyłam go do zmarowania nog po goleniu bo inaczej sie nie dało...

Ciężki

Z lekkim to on niewiele ma wspólnego, chba tylko nazwę. Z jakieś pół roku temu kupiłam go i cały słoik poszedł do kosza.
Jeden z bardziej wałkujących się kremów - ani na noc, ani na dzień, a już napewno nie pod makijaż. Tłusty. ciężki, zostawia okropną powłokę na twarzy, nie zużyłam go nawet do połowy, bo nie dało się znaleźć dla niego zastosowania. Może do cery suchej/bardzo suchej, ale na mojej miesznej/tłustej to była katastrofa. 2 gwiazdki, bo chociaż nie zapchał.

Lekki krem

Bardzo łatwo się nakłada i rozsmarowuje. Ma lekką konsystencję i bardzo dobrze się wchłania. Lubię go stosować na zmianę z innymi kremami. Z reguły używam go na noc, ponieważ czuję wtedy dobre nawilżenie cery.

Nic specjalnego :/

Krem jak krem, coś nawilża ale działanie nie zapada w pamięć. Nie zauważyłam dzialania przeciwzmarszczkowego, moze trochę natłuszczające. Cera mi się nie poprawiła i po dłuższym używaniu pojawiło się więcej zaskórników, chociaz to moze predyspozycja pory roku. Ogólnie mówiąc, drugi raz nie kupię

Uwielbiam

Ten krem, jak i wiele kosmetyków tej marki jest jednym z kilku moich ulubionych. Ładny, delikatny zapach a przede wszystkim, to co dla mnie najważniejsze doskonale nawilża moją twarz, i jest bezpieczny dla wrażliwych oczu. Wada - za wysoka cena nie adekwatna do małego opakowania.

lekki krem

Lubię, ma fajną lekką konsystencję, dobrze się wchłania, przyjemnie pachnie, co do działania przeciwzmarszczkowego to jakiegoś m ega mocnego nie zauwazyłam, ale na pewno dobrze nawilża. Opakowanie na długo wystarcza, jest bardzo wydajne i poręczne, łatwo zabrać ze sobą i nie martwić się, że pudełeczko się uszkodzi, mam tak zawsze przy szklanych opakowaniach że się obawiam o ich stan w podróży.

Zwyczajny krem na codzień.

Dostępność i cena - dla każdego i na każdą kieszeń.
Opakowanie - proste, zwykłe, widać, że to krem za parę złotych.
Zapach - klasyczny dla kremów Nivea.
Konsystencja - dość tłusta, zwarta. Dobrze natomiast rozprowadza się po skórze twarzy. Idealny do nawilżania szyi!
Działanie - krem na pewno nawilża skórę i pozostawia ją miła w dotyku. Niestety zostawia tłusty film na skórze, przez co kompletnie nei sprawdza się pod makijaż. Skóra po paru godzinach wygląda na zmęczoną tą tłustą warstwą. Czy działa przeciwzmarszczkowo? trudno powiedzieć. Jeżeli takie działanie związane jest po prostu z poprawą jej nawilżenia to tak, w pewnym sensie działa przeciwzmarszczkowo :)
Zużyłam 1 opakowanie, za więcej podziękuję. Wolę wydać więcej na krem a cieszyć się jego użytkowaniem. Ten mnie zmęczył. Dobry do nawilżenia wysuszonej szyi oraz dłoni, łokci i kolan ;)

Zwyczajny

Testowalam ten krem,i niczym mnie w sumie nie zachwycił.Zwyczajny krem nivea jak dawien temu.Po aplikacji zostawia tlusty film,nie współpracuje z podkładem.U mnie na dodatek zapycha pory.

Wykorzystała: kilka próbek

Fajny, lekki krem

Pożyczyłam krem od mojej mamy - niestety jestem w wieku, co zaczynają się pojawiać pierwsze zmarszczki.
Używałam zbyt krótko, by się przekonać o tym, czy działa przeciwzmarszczkowo czy nie. (Bo to rozsądzi czas)
Jako alergik z cerą trądzikową chciałam mieć też coś, po czym nie będę czerwonym burakiem, ani też błyszczącym.
Więc pod tym względem krem spęłnił oczekiwania.