BlanX, Classic White, Pasta do zębów wybielająca

BlanX, Classic White, Pasta do zębów wybielająca

BlanX Classic White jest pastą do zębów zawierającą w swoim składzie porost islandzki (płucnicę lekarską), monofluorek fosforanowy sodu oraz fluorek sodu. Aktywne współdziałanie tych składników pozwala skutecznie zapobiegać tworzeniu sie płytki bakteryjnej, chroniąc zęby przed próchnicą i kamieniem nazębnym przywracając im naturalną biel.
Naturalne działanie pasty BlanX Classic White likwiduje głębokie osady bakteryjne znajdujące się w przestrzeniach miedzyzębowych i dzięki aktywnemu współdziałaniu swych składników, uwalnia przy kontakcie ze szkliwem, aktywne molekuły działające bakteriobójczo. Mechanizm działania porostów islandzkich (płucnicy lekarskiej) polega na głębokiej penetracji zębodołu, usuwaniu resztek pokarmów, bakterii, osadów spowodowanych przez używki, oraz wszelkich innych zanieczyszczeń, pomagając zębom odzyskać naturalną biel.
BlanX Classic White to pierwsza ochronna, kosmetyczna pasta do zębów. dzięki zawartości dwóch jonów fluoru oraz wyciągu z porostu islandzkiego, który niszczy bakterie typu streptococcus mutans, będące główną przyczyną próchnicy.

Jest ok

Do tej pasty wróciłam jakiś czas temu po długiej rozłące hihi. Jest ok, lubię ją. Ma delikatny miętowy smak. Po myciu zęby są gładkie. Aplikator ma ok, lecz często brudzi zamknięcie tubki. Opakowanie jest bardzo fajne, wole takie stojące niż zwykłą tubkę. Cena jest według mnie w porządku.
Czy wybiela? Może troszkę chociaż poczekam jeszcze z oceną jeśli chodzi o tą kwestie.

Fajna pasta

Pasta fajnie pielęgnuje zęby,delikatnie wybiela, opakowanie ma duże dość, cena jest wysoka, łatwo dostępny,efektu Wow nie daje jak na taką cenę,konsystencję ma gęstą

Nie kupię ponownie

Niestety jestem zawiedziona tą pastą. Moim zdaniem nie wyróżnia się niczym szczególnym. Na czas jej użytkowania nawet specjalnie porzuciłam picie kawy, czy spożywanie innych produktów, które mogą niekorzystnie wpływać na barwę uzębienia, ale mimo o nie zauważyłam żadnej różnicy. Dodatkowo aplikator nie jest zbyt wygodny, trzeba użyć sporo siły, żeby wykorzystać ją do końca

Dramat, szkoda pieniędzy

W porównaniu z Blend a med Glamour White jest tragedia... Pasta nie robi nic jeśli chodzi o wybielanie. Oczyszcza, ale wybielania nie widać nawet przy regularnym myciu, gdzie przy innych pastach widać efekty od razu. A cena kosmos...
Jedyne co fajne, że ma fajną szybką, formę aplikacji.

Zwykła pasta

NIczym nie ten produkt nie zaskoczył. Po prostu myje zęby ale żeby zachwycał powalającym efektem wybielenia to nie. Średnio pasuje mi jej smak, jest dla mnie po prostu dziwny. Lubię jak pasta się pieni a ta taka nie jest. Moim zdaniem nie warta swojej ceny

Pół na pół

Pasta wybiela ale tylko w przypadku gdy zęby są już wybielone i chcemy utrzymać efekt. Średnio daje radę wybielic zęby które nie były wybielone u stomatologa.

Naturalna pasta wybielajaca

Kupiłam pastę ze względu na polecenie dentystki. Powiedziała mi ze jesli chce wybielać zeby to tylko ta pasta bo nie uszkadza szkliwa ( naturalny skład). Promocja w super pharmie była wiec zakupiłam. Dziwne opakowanie jak na pastę. Zamiast tubki mamy opakowanie jak do pianki do twarzy. Naciskamy przycisk na szczycie walca i mamy produkt. Pasta bardzo szybko sie skończyła, nie wiem czy idiotyczne opakowanie nie pozostawiło czasem w środku sporo produktu niewykorzystanego. Działanie mizerne. Nie zauważyłam wybielenia. Lepiej zastosować juz zwykły i prosty węgiel.

Nie polecam

Serio wybielająca?

PLUSY:
+ Wygodna tuba, dozowanie łatwe i pasta nie ucieka,
+ Wydajność.

MINUSY:
- Cena zawyżona co do jakości,
- Średnia dostępność,
- Nie wybiela,
- Nie pieni się przez co mycie zębów jest szorstkie i nie miłe.

PODSUMOWUJĄC nie polecam!

szału nie ma

Pasta nawet wybiela ale nie daje maksymalnego uczucia świeżości w dodatku nie chce się pienić co dla mnie jest koniecznością :) wolę tańszą Colgate Max White One Active

Zecydowanie mój typ

Pasta jest moim numerem jeden. Poleciła mi ją moja dentystka jakieś 2lata temu za co jestem jej ogromnie wdzięczna. 2-3lata temu wybielałam zęby Białą Perłą - osiągnęłam super efekt, jednak podczas wizyty u dentysty usłyszałam, że nie powinnam już wybielac zębów bo może mi to szkodzic na szkliwo. I wtedy pani poleciła mi tą pastę, jako że jest na bazie naturalnych składników. Kupiłam i był to super wybór. Używam od około 2lat (w połączeniu ze szczoteczką elektryczną) i jestem bardzo zadowolona. Efekt wcześniejszego wybielania super się utrzymuje w dalszym ciągu. Co chwilę słyszę pozytywne komentarze na temat moich zębów :D I ciągle ktoś pyta co robię że mam takie zęby :)
Minusem jest dla mnie słaba wydajnośc pasty a cena jednak wygórowana, chociaż na promocji kupuję za 16,99. Jednak za taki efekt cena nie ma znaczenia :)

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: nie zliczę

Nie wybiela

Stosowałam pastę dosyć długo i regularnie, do tego posiadam szczoteczkę soniczną, która powinna zmaksymalizować efekt wybielenia. Ale niestety nie zauważyłam żadnej poprawy, moje zęby miały taki sam odcień, jak na początku - przed użyciem pasty. Produkt usuwa jedynie miejscowe, krótkotrwałe przebarwienia między innymi po herbacie czy owocach. Poza tym pasta ma bardzo słodki smak, który mi osobiście nie odpowiada.

Używam tego produktu od: używałam 3 miesiące

Polacam

Używałam już dużo past wybielających jednak w porównaniu z innymi nie podrażnia tak dziąseł jak inne pasty a efekt bieli jest naprawdę dobry:) jednak moje zęby nie należą do bardzo żółtych i są podatne na środki wybielające. Jak dla mnie rewelacja nie dość, że delikatna to nie wyżera dziąseł jak inne i pozostawia efekt bieli:)

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

nie kupię

Kupiłam za niecałe 20 zł, a są i droższe. Przy okazji nabyłam kilka roznych past o dzialaniu wybielajacym i porównuję. Z blanxa na pewno zrezygnuję, Niby to classic, a nie white ale od zawsze slyszalam, ze blanx taki profesjonalny i wybierla. Guzik. Na czele u mnie jest clynomyn dla palaczy - rewelacja, I jest o polowe tanszy, a efekt widoczny po 1-2 myciach. Szorowalam blanxem np po piciu kawy , herbaty i nei widze by tak dobrze oczyszczal. Poza tym opakowanie jest naprawde beznadziejne, nakombinowali z wyciskaniem poprzez duszenie korka i raz ze pasta nie chce wyłazic, dwa za kazdym razem mysle ,ze mechanizm sie złamie. Zuzyję, na pewno wiecej nie kupię. Nie polecam

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jeszcze pierwsze