Sephora, Artist - pojedynczy cień do powiek

Sephora, Artist - pojedynczy cień do powiek

Są to pojedyncze cienie do powiek (dość duża zawartość) matowe lub perłowe. Duży wybór ciekawych kolorów. Ja mam dwa perłowe (granat i jasny róż).Są dosyć miękkie, gładko i równomiernie się nakładają. W ogóle nie osypują się. Trwałość na powiece bardzo dobra. Można je używać na mokro (wybróbowałam granatowy do malowania kresek na górnej i dolnej powiece) i efekt jest super.
Zdecydowanie lepsze cienie niż te ze zwykłej serii Sephory.

Cena: 40 zł

przeciętny

Mam 4 różne kolory. Na szczęście wszystkie kupiłam w promocji, bo uważam, że produkt absolutnie nie jest wart swojej ceny, ze względu na trwałość - bez bazy trzyma się maksymalnie 2 godziny, z bazą niewiele dłużej. Konsystencja nie powala. Wielkim plusem jest jednak wybór kolorów. Można nimi malować na mokro, ale nawet z Dura line trzymają się krótko i się rozmazują.

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: trzy

Bardzo dobry produkt wart swojej ceny i polecenia.

Cienei z sephory spleniaja wszystkie obietnice producenta, nie mam im absolutnie nic do zarzucenia.
Cienei sa dobrze napigmentowane, trwale, nie osypuja i nie roluja sie. Dobrze sie rozcieraja i lacza ze soba. Nie tworza plam i przeswitow.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 6 kolorow zaczetych

drogi przeciętniak

Używałam cieni w kolorze morskim, morskiej zieleni, złotym i brązowozłotym. Cienie na moich powiekach trzymają się dobrze, raczej się nie osypują, trochę skupiają się w załamaniach powieki, czego nie lubię.

Są wydajne, starczają na naprawdę długi czas, pigmentacja jest dobra- nie trzeba ich dużo by uzyskać fajny efekt.

Generalnie są takie jak wszystkie inne cienie, których używałam, a kupuję głównie tanie cienie z wibo czy sensique za kilka złotych. Nie wiem czy to jest kwestia skóry moich powiek, ale na mnie wszystkie cienie się długo trzymają i nie mam raczej problemów z osypywaniem.

Szczerze mówiąc nie widzę żadnej różnicy w ich stosowaniu, więc nie będę przepłacać.

Nie odradzam i nie polecam, może do nich jeszcze wrócę jak będę miała kaprys.

Ilość zużytych opakowań: 4 różne, jeszcze została tak z 1/4

ŚWIETNE CIENIE

W swojej gamie mam już 5 kolorów. Używąłam cieni z wielu firm ale te są na prawdę świetne. Idealnie się nakładają, nie rozmazują się, nie rolują ani nie schodzą po kilku godzinach, w gamie jest mnóstwo pieknych kolorów matowych i perłowych. Bardzo wszystkim wymagającym polecam. Jedyne co odstrasza to cena faktycznie - warto posiadać kartę Sephory, wtedy zakupy "nie bolą" :)

Tak, ale nie za tą cenę...

Gdybym nie dostała tego cienia- mianowicie śliczny brąz z opalizującymi, złotymi drobinkami (n 18 coffe brown) z pewnością bym go nie kupiła- pomimo że cień jest bąjecznie napigmentowany, łatwo nabiera się go na pędzelek, jest go baaaardzo dużo to 40 zł na pewno bym za niego nie dała. Na oku wygląda niesamowicie, jednak bez bazy (której nie mam i nie używam) trzyma się ok.2-3 h, jest to dla mnie dość krótko przykład: cienie ze Sleeka trzymają się u mnie ok5-6 h bez bazy.
Podsumujmy:
+ pigmentacja
+gama kolorystyczna
+opakowanie
+ jest wydajny
+ nie osypuje się przy czym jest miękki

- cena
-trwałość
-cena

Cienie są fajne jednak nie polecam, chyba że upolujecie na allegro albo na przecenach :)

Ilość zużytych opakowań: 1 naaadal

Super

Mam tylko jeden kolor (STARRY SKY) i właśnie za ten kolor uwielbiam te cienie. Jest to ciemny szary z mnóstwem opalizujących drobinek, które ku mojemu zadowoleniu nie osypują się:) Cień jest trwały, dobrze napigmentowany i bardzo wydajny- używam go od roku i nie widać na nim zużycia. Malutki minusik za cenę- mogłyby być trochę tańsze.

bardzo dobre!!!

dla mnie najbardziej liczy się trwałość produktu, te cienie właśnie takie są. Jak pomaluję się nimi rano, to wieczorem wciąż są na swoim miejscu. Nie kruszą się, nie posypują, nie podrażniają oczu. dla mnie super!

Używam tego produktu od: 1 rok

ok

mam kilkanaście cieni są świetne (trochę mniej fajne są brokatowe ciężko się nakłada osypują się a brokat czasem kuje) można je nakładać na mokro jak i na sucho w zależności od pożądanego efektu, długo się utrzymują co akurat u mnie jest bardzo ważne, większość cieni spływa lub odbija się po 2h te wytrzymują cały dzień.

Używam tego produktu od: 4lat
Ilość zużytych opakowań: 5 w trakcie

Uwielbiam jeden kolor-tylko dlatego kupuje

Uwielbiam jeden kolorek-chrome 3. Zuzylam moze 3 opakowania. Jednak zostaly wycofane i wprowadzili nowe. Na szczescie znalazlam odpowiednik u MAC\'a.
Cienie sa bardzo przyjemne,jednak nawet z baza calego dnia nie wytrzymaja. Za taka cene,zeby cien sie nie trzymal caly dzien z baza raczej nie wybaczalne. Nowych wersji nei bede probowala bo poprostu kolory mi sie nie podobaja-a dodajac 15zl mam trwalsze MACk\'owe.

Ilość zużytych opakowań: prawie 4

Nierówne

Używam tych cieni, bo są... ładne, a ja ciągle jeszcze reaguję jak sroka na żywe intensywne matowe kolory. W zasadzie co sezon dokupuję coś do mojego zestawu turkusowo-niebieskiego, bo jestem ciągle jeszcze cienioholiczką. Nigdy nie uda mi się ich zużyć, nawet jakbym żyła 200 lat, ale w pojemniczkach tak cieszą oko. Lubię kolor ubrania ,,podbijać" cieniem do powiek i ten na powiece musi być idealnie taki sam jak w bluzce lub apaszce...

Lubię nasycone, głębokie maty, nakładają się niezbyt łatwo, ale tak z reguły jest z cieniami matowymi. Czasem nakładam je na ,,bazie" z białej kredki, żeby trzymały kolor, czasem potrzebuję dwóch warstw. Cienie perłowe są bezproblemowe. Fakt, są dość twarde, ale i tak zawsze otrzepuję pędzel z nadmiaru cienia, zanim przyłożę go do powieki - tu z reguły nie ma czego otrzepywać.

Brokaty - jak to brokaty. Wyglądają jak potłuczone bombki, ale nałożone na mokro jako cienka lub gruba kreska dają spektakularny efekt brokatu.

Minusy są co najmniej dwa - pierwszy to ogromne opakowania, które mają sens tylko przy jasnych rozświetlających cieniach, a ciemnych tej wielkości nie da się zużyć nawet przez 50 lat.
Drugi minus to cena - przy przeciętnej jakości są zdecydowanie za drogie, nawet jak się je kupuje w promocji.

Znalazłam jeszcze trzeci minus - nie ma ich w samych foremkach - wtedy byłyby trochę tańsze i łatwiejsze do skomponowania własnej palety.

jestem z niego bardzo zadowolona

Spełnia wszelkie moje oczekiwania. Ma bardzo ładny, głęboki kolor. Równomiernie się rozprowadza. I co najważniejsze, jest bardzo trwały, nie obsypuje się. Jestem z niego bardzo zadowolona i planuję kolejne \'cieniowe\' zakupy w Sephorze. Ten także kupiłabym ponownie, ale jak narazie, mimo częstego używania, nie widzę ubytku :) Z pewnością jest wart swojej ceny

Głęboki kolor.

Posiadam matowy kolor prawdziwego fioletu.

Zalety:
*głęboki, wyrazisty kolor
*prawdziwy mat, bez zbędnych błyskotek
*bardzo trwały, spokojnie wytrzyma cały dzień
*nakłada się łatwo i równomiernie
*nie osypuje się, nie kruszy
*opakowanie wygląda profesjonalnie i wygodnie się otwiera

Wady:
*brak aplikatora
*dość wysoka cena

Warto mieć ten kosmetyk, jest niezawodny i spełnia wszystkie oczekiwania. Mógłby jednak kosztować troszkę mniej.