Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Sally Hansen, Power Shield (Super trwały lakier nawierzchniowy)

Sally Hansen, Power Shield (Super trwały lakier nawierzchniowy)

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 0 ml
Cena 31,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Lakier nawierzchniowy, zawiera cyrkonię, tytan i silikon. Zabezpiecza przed odpryskiwaniem i pękaniem emalii. Zapewnia intensywny połysk. Można go też stosować jak bezbarwny lakier, zabezpieczający płytkę paznokcia.

Cena: 31 zł

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

dobry

Żadne bąbelki się nie robią, nic nie odpada

powierzchnia paznokcia:
jest gładka
jest super śliska
odporna
na jednym paznokicu mam dry&shine inglota a na drugim SH i róznią się w dotyku, ten z SH jest jakby właśnie slikikonowy i śliski...

niestety długo schnie, dlatego zamierzam nastepnym razem pomiziać 60sek wysuszaczem SHUżywam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:podczas pierwszego

1 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Jakość polskiego paszport

Właśnie patrzę z pewną złością na swoje paznokcie. Ale zacznę od początku. Jako lakier nawierzchniowy ma jedną zaletę - lakier naprawdę odzyskuje kolor, jest błyszczący (nie przy każdym lakierze nawierzchniowym tak miałam). Stosowany jako lakier bezbarwny ma tę zaletę, że paznokcie są potwornie twarde. W życiu tak sztywnych paznokci nie miałam (chociaż naturalnie mam mocne, trudno je zgiąć. Po pomalowaniu PS było to prawie niemożliwe). Ale teraz wady:<BR>1. Wytrzymuje dzień (!), góra dwa jako lakier nawierzchniowy. Potem się łuszczy potwornie. Ja tak robiłam, że malowałam paznokcie kolorowym lakierem, a kiedy ten bladł (po dwóch-trzech dniach) kładłam warstwę PS.<BR>2. Pomalowanie paznokcia tylko tym lakierem jest sztuką dla sztuki. Po paru godzinach (nic nie robiłam, nie moczyłam rąk, tylko je umyłam parę razy i stukałam w klawiaturę) wygląda jak strona ze zdjęciem w większości polskich paszportów - cały pofałdowany, podeszły powietrzem, skąd to się bierze nie mam pojęcia, ale po paru godzinach te bąbelki powietrza pękają i ma się na paznokciach mapkę - kawałek błyszczy, kawałek nie. Pomalowałam wczoraj dwiema warstwami. Po 24 godzinach:<BR>- lakier na końcówkach (nie tylko na samych, czasem powyżej 1 mm) zszedł zupełnie<BR>- w paru miejscach już się łuszczy<BR>- na kciuku mam wielgachny "bąbel", już zajął pół płytki.<BR>Dałam mu dużo czasu. Z żadnej z prób nie wyszedł zwycięsko. <BR>Porażka.

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  3
  produktów

  251
  recenzji

  379
  pochwał

  10,00

 2. 2

  106
  produktów

  60
  recenzji

  874
  pochwał

  9,77

 3. 3

  107
  produktów

  36
  recenzji

  722
  pochwał

  7,79

Zobacz cały ranking