Dermedic, Baby, Linum Emolient, Masło intensywnie natłuszczające

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Dermedic Baby Emolient masło to wieloskładnikowy preparat polecany do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej dzieci i niemowląt od 1. dnia życia.
Działanie:
-kompleksowo pielęgnuje i chroni skórę dziecka
-zapobiega przenikaniu przez naskórek drobnoustrojów oraz alergenów
-chroni przed drażniącymi działaniami czynników zewnętrznych
Stosowanie: Nanieść równomiernie na skórę cienką warstwę preparatu i pozostawić do wchłonięcia. Nadaje się również do pielęgnacji twarzy i dłoni. W stanach zaostrzenia objawów nadmiernej suchości skóry zwielokrotnić używanie preparatu.

Skóra
wrażliwa, sucha
krem
w słoiku
100 – 250ml

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Idealne i nie tylko dla dzieci

Masełko otrzymałam w aptece jako próbkę i mimo, że to produkt dla dzieci to postanowiłam wypróbować na sobie, bo nie mam takich szkrabów, na których mogłabym to zrobić, a mam skórę miejscami bardzo suchą i atopową, głównie na łokciach i na ramionach. Masełko ma piękny i intensywny, lekko kokosowy zapach, chociaż nie wiem, czy byłby on dobry dla malutkich dzieci, dla których producent proponuje ten produkt, ponieważ można go stosować u dzieci już od pierwszego dnia życia. Masło świetnie się wchłania i dobrze się rozprowadza. Konsystencja jest bardzo lekka, kremowa, nie jest tłusta jakby się mylnie mogło wydawać. Uczucie nawilżenia jest natychmiastowe i bardzo silne. Produkt jest bardzo delikatny. Idealny do skóry wrażliwej. Efekt jego działania jest długotrwały. Skóra się po nim nie lepi. Jest bardzo gładka i miękka. Żaden dotychczasowy stosowany balsam czy masło do ciała, nawet moje ulubione z dove nie miały tak dobroczynnego działania na moją skórę. Produkt naprawdę warty polecenia.

Opatrunek do atopowej skóry dla całej rodzin

Masło intensywnie natłuszczające Linum Emolient to prawdziwy opatrunku dla atopowej oraz wrażliwej skóry. Produkt kupiłam w aptece , kiedy byłam jeszcze w ciąży z myślą o dziecku. Obecnie używa go cała rodzina. Ja uwielbiam nakładać go na podrażnioną skórę na twarzy ( ekspresowo łagodzi uczucie ściągnięcia), mąż najczęściej używa go jako krem do dłoni. Natomiast dziecko jest nim smarowane po kąpieli od stóp po twarz.

Produkt znajduje się w wygodnym opakowaniu w formie słoiczka, ale ze względów higienicznych dla dziecka mam osobną sztukę masła. Plus za zabezpieczenie opakowania naklejką gwarancji, że nikt przed nami go nie otwierał. Produkt jest dostępny w gramaturze 225 g, ale jest bardzo wydajny i wystarcza na długi okres użytkowania. Konsystencja produktu jak wskazuje sama nazwa jest masełkowa, dobrze się rozprowadza oraz pozostawia delikatny film ochrony, ale należy podkreślić, że się nie lepi. Masło posiada słodką nutę zapachową, czego zasługą jest zapewne zawartość w składzie Masła Shea.

Przy regularnym stosowaniu skóra jest miękka, natłuszczona oraz ukojona. Masło szybko niweluje podrażnienia. Jest idealny produktem dla dzieci i dorosłych. To zdecydowanie produkt, który zostanie ze mną na stałe.

Super masło

Dla nas numer jeden, używamy całą rodziną. Piękny zapach, dobrze natłuszcza, wspomaga nas przy atopowym zapaleniu skóry naszego dziecka. Łagodzi zaczerwienienia, nawilża, dosyć tłusty ale to raczej na plus przy tego typu skórze a tym bardziej porze roku. Zdecydowanie warty wypróbowania.

świetne maseło do pielęgnacji wrażliwej skóry

Masełko kupiłam dla synka ,ale stosowaliśmy go razem -ja i mój maluch,gdyż doskonale nadaje się do pielęgnacji wrażliwej skóry dorosłych i dzieci.Opakowanie jest estetycznie wykonane ,masełko zaś bardzo wydajne,ma lekką konsystencje ,subtelnie pachnie ,zachęcając do ponownego stosowania.Doskonale nawilża,natłuszcza,koi suchą iściągniętą skórę.Szybko się wchłania nie pozostawijąc tłustych plam na ubraniu.Skóra po zastosowaniu jest miękka i elastyczna,my stosowaliśmy po wieczornej kąpieli.

Bardzo przyjemny dla skóry atopowej

Masło to kupiłam dla dziecka mającego AZS. Dla mnie najważniejsze jest widoczne i odczuwalne w czasie nawilżenie oraz łatwość rozprowadzania takiego produktu. Jak dla mnie w zupełności spełnia te oczekiwania. Jest bardzo przyjemny, masełkowaty dzięki czemu gładko sunie po skórze. Cena jak na tego typu produkt jest bardzo przystępna.
Spodziewałam się, że produkt będzie bezzapachowy jednak ma zapach dość intensywny. Myślę, że dla wielu osób będzie on delikatny, jednak dla wrażliwych nosów już niekoniecznie.
Nie wiem jeszcze jak z jego wydajnością, ale po skończeniu masła na pewno zakltualizuje recenzje.

Bardzo polecam

Masło do ciała marki Dermedic, które mam okazję stosować bardzo mnie zainteresowało choćby z uwagi na fakt, że mam bardzo suchą skórę oraz to, że przeznaczony jest też dla dzieci nawet od 1.dnia życia. To zapewnia bezpieczeństwo dla wrażliwej i skorej do alergii skóry.
Określenie " masło " sprawiło, że miałam obawy co do konsystencji i wchłanialności kosmetyku. I tu miłe zaskoczenie: masło błyskawicznie się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu. Zapach tak delikatny, że prawie niewyczuwalny. Po kąpieli smarowałam nim najbardziej suche miejsca ciała, które nawet na drugi dzień były świetnie nawilżone. Największą zaletą jest jego wydajność- wystarczy niewielka ilość do posmarowania np. całej powierzchni twarzy. Masło bardzo przypadło mi do gustu i z pewnością po niego sięgnę na półce sklepowej.

Świetne!

Masło jest zamknięte w wygodnym, bardzo lekkim słoiczku, który bez problemu się odkręca, nawet mokrymi lub natłuszczonymi rękami. Lubię taką formę opakowania, ponieważ można zużyć produkt do końca.
Zapach jest delikatny, ale wyczuwalny, nawet kilka godzin po aplikacji na skórę dziecka. Nie przeszkadza mi to w ogóle (i nie zauważyłam, żeby przeszkadzało też synowi :).
Samo masło jest baaardzo wydajne, wystarczy naprawdę niewielka ilość, żeby wysmarować nim całość małego człowieka. Jego konsystencja jest dosyć zwarta, łatwo rozprowadza się na dłoni, nie roluje się, bardzo łatwo je rozsmarować. Jest dosyć tłuste, a mimo to się nie lepi, z łatwością można założyć ubranie.
Syn miał problem z przesuszoną, miejscami atopową skórą, ale jakiś czas temu ten stan się wyciszył, a masło daje radę go utrzymać. Nie spowodowało żadnych podrażnień, za to świetnie nawilżyło i natłuściło wymagającą skórę. Stosujemy je po każdej wieczornej kąpieli.

Uwielbiam ten produkt

Świetny produkt nie tylko dla dzieci! Dostałam próbkę produktu gdy zostałam mamą i przepadłam! Zapach jest obłędny, masło cudownie nawilża, ale nie daje efektu jak po oliwce, czyli tak tłustej skóry że strach założyć ubranie. Zaraziłam tym masłem również moja mamę, która używa go regularnie. Meeega polecam

Bardzo się polubiliśmy

Krem dostaliśmy w Niebieskim Pudełku. Okazał się tak dobry, że kupiliśmy duże opakowanie. Pomógł nam w walce z potówkami noworodka, znikały bardzo szybko, skóra była miękka i pachnąca. Smarujemy pachwiny, w miejscu gdzie znajduje się gumka pieluszki, jest śliski i szybko się wchłania. Smarowałam nim ciemieniuchę i również pomógł. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego działania. Jest baaaardzo wydajny, 4 miesiące i dopiero pół opakowania zniknęło.

Bardzo dobry Krem

Kupiłam krem z polecenia położnej, gdyż krótko po porodzie moja córeczka miała bardzo sucha skórkę która bardzo się łuszczyła. Już po pierwszej aplikacji kremik fajnie natłuścił jej delikatna skórę, nawilżył i sprawił że była miękka i delikatna. Konsystencja kremowa sprawia że bardzo łatwo się go rozprowadza. Krem jest bardzo wydajny, pięknie pachnie i jest zamknięty w wygodnym pojemniczku z odkręcana nakrętka. Dermedic jest wiernym towarzyszem gdziekolwiek jesteśmy :) POLECAM!!

Hit

To jest nasz ulubiony krem, mój i synka. Poręczne pudełko i czytelna szata graficzna. Krem posiada gęsta konsystencję. Delikatny i przyjemny zapach. Idealny do twarzy i ciała. Ma silne działanie natłuszczające i nawilżające. Idealnie nadaje się do skóry suchej i wrażliwej. Napewno nie podrażnia.Pozostawia warstwę ochronną na skórze. Jest z nami o każdej porze szczególnie w lato i zimą również .

Wykorzystała: kilka próbek

Bardzo intensywnie natłuszczające

Z tym masłem miałam do czynienia kiedy to dostałam 5 próbek w tzw. Niebieskim Pudełku. Z racji bardzo suchej skóry mojego dziecka od razu po przyjściu do domu przetestowałam jedną z próbek. Już na wstępie uderzył mnie dość intensywny zapach, choć bardzo przyjemny, gdyby miał być kosmetykiem dla mnie, to jednak uważam, że zbyt intensywny jak dla niemowlęcia. Poszukałam więc czegoś o mniej intensywnym zapachu dla dziecka a próbki wykorzystałam na swojej twarzy. I to był błąd. Masło tak intensywnie natłuściło skórę, że wyskoczyły mi wypryski (a może to wina szalejących hormonów po porodzie?). Tak czy siak, gdy dostałam od przyjaciółki w ramach odwiedzin całą puszkę podałam dalej znajomym, którzy również mają dziecko- im ten produkt bardzo przypasował.