Dermedic, Baby, Linum Emolient, Masło intensywnie natłuszczające

Dermedic, Baby, Linum Emolient, Masło intensywnie natłuszczające

Sprawdź ceny produktu

Dermedic Baby Emolient masło to wieloskładnikowy preparat polecany do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej dzieci i niemowląt od 1. dnia życia.
Działanie:
-kompleksowo pielęgnuje i chroni skórę dziecka
-zapobiega przenikaniu przez naskórek drobnoustrojów oraz alergenów
-chroni przed drażniącymi działaniami czynników zewnętrznych
Stosowanie: Nanieść równomiernie na skórę cienką warstwę preparatu i pozostawić do wchłonięcia. Nadaje się również do pielęgnacji twarzy i dłoni. W stanach zaostrzenia objawów nadmiernej suchości skóry zwielokrotnić używanie preparatu.

krem
w słoiku
100 – 250ml
Skóra
wrażliwa, sucha

Rewelka

Super produkt nie tylko dla dzieci. Używam go po robieniu peelingu na całe ciało. Ma niesamowite działanie natłuszczające i regenerujące. To jest to czego sucha i atopowa skóra potrzebują. Poza tym masło jest bardzo wydajne, za cenę 33 zł jest to bardzo opłacalny zakup, który starczy na długo. Ma bardzo przyjemny zapach, uwielbiam je za to. Skóra po stosowaniu staje się miękka, bez podrażnień, krostek i suchych plam. Mój ulubiony kosmetyk tej firmy.

Wszechstronny produkt

Masło jest bardzo wydajne i wszechstronne. Produkt intensywnie natłuszcza i nawilża skórę jak zapewnia producent. Skóra po potraktowaniu jej produktem jest idealnie miękka oraz pachnie przez długi czas. Produkt nadaje się zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Jednakże obawiam się delikatnie o intensywność zapachu, dzieci reagują na niego dobrze ale z mojej perspektywy jest on zbyt intensywny jak na produkt dziecięcy.
Produkt jest wart swojej ceny, działa cuda, szczególnie polecam dla wszystkich mających problemy skórne.

Nawilża, ale zapach jest dla mnie za bardzo perfumowany

Masło działa fajnie. Silnie nawilża. Jednak zapach jest dla nie za bardzo intensywny. Nie wyobrażam stosować tego masła u niemowlaka przy tak silnym zapachu.

Niezastąpiony dla atopowej skóry.

Masło zakupiłam dla siebie, z polecenia farmaceutki. Mam skórę atopową, w dodatku ostatnio wyszły nowe uczulenia i w efekcie wyglądałam strasznie - najgorzej było na dłoniach, ramionach, szyi, dekolcie i twarzy. Miałam mnóstwo krostek, egzemę, plamy, wszystko swędziało, łuszczyło się, było czerwone, paskudne - no brakowało tylko huraganu i plagi szarańczy, naprawdę.

Zakupiłam więc to masło, tym bardziej, że lubię Dermedic i ich serię Hydrain 3 Hialuro. Za opakowanie o pojemności 225 g zapłaciłam 33 zł - korzystnie, nawet bardzo!

Słoiczek jest plastikowy, zakręcany i lekki - szata graficzna prosta, bez zbędnych ozdobników czy udziwnień - nie zapominajmy, że jest to produkt dedykowany dzieciom, a co za tym idzie, musi być szybko i poręcznie, by mamy mogły działać sprawnie ;).
Masełko jest zbite i początkowo obawiałam się, że rozprowadzenie takiego gęściucha na mojej biednej skórze będzie przypominało średniowieczne tortury. Nic bardziej mylnego! Masełko jest w rzeczywistości lekkie, rozsmarowuje się błyskawicznie, a przy tym wystarczy naprawdę odrobina, by pokryć spory obszar ciała/twarzy. Zapach produktu jest słodki, ale nienachalny, dosyć szybko znika i nie przeszkadza w niczym.

Stosowałam je po prysznicu - najpierw rozcierałam je w dłoniach, po czym wmasowywałam w skórę. Pierwsze co odczułam, to autentyczna ulga - nie do opisania po tym, co przeżywałam. Jak to...nic mnie nie swędzi?! NIC?! Niemożliwe! Ale jednak, swędzenie ustało, co odnotowałam skrzętnie.
Zniknęło również nieprzyjemne napięcie, zaś moja skóra zyskała na miękkości i nawilżeniu. Dermedic Baby Linum nie natłuszcza ani nie oblepia, jednakże pozostawia na skórze ochronny film. Nie tłuści ubrań, pidżam, pościeli etc.

Pamiętam, że po pierwszej wieczornej aplikacji rano przeżyłam szok - moich krost ubyło o jakieś 70%, zaczerwienienie też znacznie się zmniejszyło, łuszczenie także, przestało mnie wszystko swędzieć i szczypać - nareszcie mogłam wyjść, a ludzie nie patrzyli na mnie jak na debila, którego drapanie przypominało zaburzenia obsesyjno-kompulsywne lub inksze cuś.
Kolejne dni z masłem Dermedic utwierdziły mnie w przekonaniu, że to dobry produkt. Nieprzyjemne skutki uczulenia (które oczywiście leczyłam farmaceutykami, żeby nie było!) zniknęły po 3 dobach. A wierzcie mi, że były potworne - nawet mój narzeczony przyznał, że przez te lata, które jesteśmy razem, to jednak nigdy nie miałam tak okrutnej reakcji alergicznej.

Dalej - stosowałam go również na stopy, cudownie zmiękczył pięty, nawilżył je, mają cudowny koloryt i aż chce się ich dotykać - założę się, że moja pedicurzystka posądzi mnie o ''zdradę'' z innym salonem ;)
Sprawdza się również jako krem do rąk, krem do twarzy - fantastycznie nawilżona cera, bez wysypu i innych tego typu atrakcji - tylko gładkość, miękkość, jednolity kolor i młodość - w końcu to masło dla niemowląt, nie? :D.
Jeśli dodamy do tego niesamowitą wydajność, niską cenę, wszechstronność i świetny skład, to otrzymamy produkt idealny.

Ja jestem na tak - produkt spełnia oczekiwania producenta w stu procentach, jestem przekonana, że na maluszkach też sprawdzi się jak należy, bo to jeden z niewielu tak delikatnych, a przy tym skutecznych i szybkich produktów na rynku.

Atopki, musicie go mieć!

Godny polecenia

Krem w formie masła jest genialny. Stosuję go zarówno u niemowlaka jak i starszej córki na suchą swędząca skórę. Po pierwszej aplikacji widać że córkę tak nie swędzi. Krem jest dość gęsty i tłusty ale dobrze się rozprowadza i nawilża. Skóra jest miękka i delikatna w dotyku, zostaje lekko tlustawa lecz nam to nie przeszkadza. Zapach delikatny bardzo przyjemny.

Intensywnie i kompleksowo działa

Świetny wieloskładnikowy preparat pielęgnacyjny dedykowany do wrażliwej skóry dziecka od 1 dnia życia.
Używając go zauważyłam że bardzo intensywnie nawilża i natłuszcza bardzo suchą skórę córeczki. Szybko się wchłania a na skórze pozostawia przyjemną warstwę okluzyjną,
Od kiedy go używamy skóra córeczki jest miękka i gładka , bardzo dobrze nawilżona i przyjemna w dotyku .

Zapakowany w wygodnym słoiczku , dobrze się aplikuje i rozprowadza na ciele . Ma piękny delikatny zapach , który utrzymuje się na skórze przez cały dzień.

Świetne dla całej rodziny

Masełko pięknie pachnie. Ma tłustawą konsystencję, wchłania się raczej powoli. Bardzo dobrze nawilża i odżywia skórę.Wyraźnie zmniejsza podrażnienia i koi skórę. Przy regularnym stosowaniu skóra staje się miękka, nawilżona. Zapach utrzymuje się długo. Masełko jest bardzo wydajne, niewielką ilość można rozsmarować na większej powierzchni.Nie tylko sprawił,że skóra naszego dziecka stała się gładka i piękna ale pomógł także mi przy podrażnieniu powiek po demakijażu. Rewelacyjny produkt dla całej rodziny.

Jeden z najlepszych

Niezaprzeczalnie jeden z najlepszych kremów na jaki trafiłam. Świetna konsystencja i bardzo mocne nawilżenie. Przy czym jest delikatny i nie uczula.
Świetnie sprawdzi się przy skórze wrażliwej, skłonnej do przesuszeń.
Używa go nie tylko moje dziecko ale również ja :)

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Naprawdę działa ! :)

Znalazł się u nas w domu dzięki wyprawce, która dostaliśmy w szpitalu. Synowi łuszczyła się skóra na klatce piersiowej. Zaaplikowalismy to masło i widać ze jest efekt. Masło cudownie pachnie i świetnie się rozprowadza po ciele. Myślę że na stałe zagości w naszej kosmetyczce.

nieziemskie

Masło jest rewelacyjne. Skóra dziecka jest widocznie odżywiona, natłuszczona i nawilżona. Podrażnienia nie występują. Masło łagodzi występujące już podrażnienia. Jest wydajne, pięknie pachnie i przystępne cenowo.

Perfekcyjny dla skory atopowcow

Maslo jest naprawde ukojeniem dla skory przesuszonej, atopowej. Nie podraznia, nie powoduje alergii, swedzenia. Koi i lagodzi zaczerwienienia. Jest bardzo wydajne, supernawilza i natluszcza. Ma przecudowny zapach i bardzo dobry sklad. Uzywa nie tylko moje dziecko, ale i cala rodzina, wraz ze mna. Polecam wszystkim, ktorzy maja probkem z sucha skora.

Bardzo dobry produkt

Masło natłuszczajace sprawdziło sie u mnie bardzo dobrze, niestety juz od narodzin mielismy problemy z przesuszona skóra po kilku tygodniach walki z róznymi preparatami Pani w aptece poradziła by spróbowac tego masła i był to strzał w 10! super tłuste nie pozostawia jakiegos dyskomfortu na ciele, długo utrzymuje nawilżona bariere na skórze i w końcu było widac poprawę. Teraz jest to nasz kosmetyk s.o.s i chetnie i ja po niego sięgam kiedy mam przesuszone dłonie lub usta. Warto aby znalazł sie na stałym wyposażeniu każdej mamy.